Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ellerine sağlık canım
Sondan bı üste geçtim
Büşra ve gezegeni kaçırdım bari yamacimdakileri rakip olarak alayım

Oo kime cekmisse kızın beni de deki ablam korurdu hep . Dayak yerdim giderdim eve ablam tutar kolumdan goster derdi evire çevire döverdi
Baba tarafı, çok kavgacılar, bana çok ters, konuşarak anlaşmak varken ne gerek var höthöte
Ve ben 32 senedir onlarla yaşıyorum, gerçi biraz yumuşama oldu da yetermi, bence yetmez

Sağol kaptanım güzel bir hafta olur inşallah

3.siradaydim 9.siraya gerilemişim valla bu iş molayi bile kaldırmıyor hemen solluyorlar seni

Baba tarafı, çok kavgacılar, bana çok ters, konuşarak anlaşmak varken ne gerek var höthöte
Ve ben 32 senedir onlarla yaşıyorum, gerçi biraz yumuşama oldu da yetermi, bence yetmez
Ben de oyleyim canım . Sesimin yükseldiği çok çok nadirdir. Öğrencilerime bile kıyamam . Bugün aglastik da biraz . Norm fazlası oldum . 2. Dönem başka okula geçeceğimi öğrenmişler

O eski kayipdunya yok artık kaptanım ben artik bir zincirkirmayanim ZincirKirma
O değil de ZincirKirma nicki nereden aklına geldi kayipdünyacim kordişime kim sataşıyor dedim önce ...tam da anlayamadım. İkinci kez okuyunca dostane olduğunu anladım.
Yeni yıla zincir kırma yöntemiyle girdim kaptanım sistem de bir hedef koyuyorsun kendine ay sonu yada yilsonuna kadar rutin olarak yapıyor ve bir zincir olusturuyorsun zincir kirilmamasi için o hedefi ne pahasına olursa olsun yapıyorsun burdan buldum kararlıyım hedefim net
Nick mi değiştirdi. Etiketliyorum etiketliyorum çıkmıyor. Zincirlerini kıracak bu hafta yağları gondercek ZincirKirma
Aynen kaptanım gönderiyorum artık yağları 3 e 5 e bakmadan eksi eksi eksi her hafta
Hadi bakalım iyi olan kazansın yani ikimizde kazanalim

Afiyet olsun canım, adım şahane

Afiyet olsun canım

Seçmeler bugün çok rahat yapıldı inanılmaz mutluyum kaptanım. Her hafta çok stres yaşıyorum . mavişlik de fena değil. Bu hafta makus talihimiz dönse keşke
Dönecek zaten cancağızım için rahat olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…