Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kilo veren tüm arkadaşları tebrik ederim
Artı gelenler de haftaya düşüşe geçeceklerdir inşaAllah
Kaptanlarım ellerinize emeklerinize sağlık

eline emeğine sağlık kaptanım
blonde ambition tebrikler canım
pastelfit emeğine sağlık kaptanım tesekkür ederim
eksi gelen herkesi tebrik ederim artı gelenler içinde klişe mesaj inşallah haftaya eksilerde olalım hep birlikte

Hmmm ben normalde kür falan yapamam ama bu kolay bir tarif yapabilirim teşekkür ederim
1 çay kaşığı 3 baharatin toplami olacak. Sabah kahvaltıdan önce akşam kapanış olarak yiyeceksin. Çok faydalı. 1 çay kaşığı keten tohumu eklersen metabolizman daha da hızlanır sanırım.

Eline saglik kraliçem. Kazanan takimda olmak güzelmiş. blonde ambition tebrikler Kırmızı takım tebrikler ❤
Maviş Takım ve pastelfit im sizi de tebrik ederim

sibel_84 tebrikler kaptanım

Sana da bu rüya yakışırdı. Resimdeki parmak mi yoksa

Tutku44 spor yok menu yok tutku yok
çok haklısın canım zamanı tutamıyorum ki evin icinde koşuyorum sürekli.. kızımın ödevleri ..bebeğin ihtiyacları derken kendimi baygın halde buluyorum gece ..
cumadan gayret gosteriyorum pazartesiye kadar sonra yok .. diyorum bu hafta olacak yok.. inan bende istiyorum ama napacağım bilmiyorum

Ah ah ben şu 61 i bir türlü göremedim diyetisyene de devam ediyorum ama bir gün güzelse ikinci gün çok kötü geçiyor burası bana çok iyi geliyor yoksa tutamıyorum kendimi normalde 62 gelirdim de dün akşam biraz geç saatte kaçamak oldu şimdilik bununla başlayayım tekrar Elhan

Göz tansiyonu hala çok yüksek çıktı göz damlası verildi, salı gününe kadar kullanicaz sonra salı günü kontrol edilecek düşüş var mı diye . Ona göre yol izleyeceğiz dedi doktoru. Korneasi çok kalınmış normalde 520 civarı olması gerekirken 670 673 çıktı bizim ki. Salı günune kaldı.
Elhan abla tartım bozuldu yenisini sipariş ettim önümüzdeki yeni haftanın cuması kaldığım yerden başlamayı istiyorum yani önümüzdeki cuma takımlarda olmaya niyet ediyorum.

Çok geçmiş olsun canım, Rabbim şifa versin tez zamanda

Ellerine sağlık canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…