Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın hayırlı sabahlar herkese. Çok güzel kilolar verilmiş 😍 alanlar da var tabi ama birşey olmaz çabuk gelen çabuk gider. Moral bozmaya değmez.

Ben bugün oruca niyetlendim saat 6da hurma yoğurt yedim. O yüzden kilomu 1de bildiririm.
Şimdi 3 günlük yorgunluk sonrası biraz dinlenmek istiyorum. Uyuyacağım biraz ☺️😴💤

Günaydın hayırlı sabahlar herkese. Çok güzel kilolar verilmiş 😍 alanlar da var tabi ama birşey olmaz çabuk gelen çabuk gider. Moral bozmaya değmez.

Ben bugün oruca niyetlendim saat 6da hurma yoğurt yedim. O yüzden kilomu 1de bildiririm.
Şimdi 3 günlük yorgunluk sonrası biraz dinlenmek istiyorum. Uyuyacağım biraz ☺️😴💤
Tatlı uykular kuzucum. :KK60:

Günaydın kızlar, ben de gebelik hazırlığı ve diyet sürecindeyim birlikte kilo verebileceğim arkadaş arıyorum kendime. Diyetisyenim aralıklı oruç yaptırıyor bana ve doyarak çikolata yiyerek (belli bir ölçüde) kilo veriyorum. Size katılıp motivasyonumu arttırmak istiyorum🌸
Hoş geldiniz 🌷 Kilo vermeniz gebelik tedavisine yardımcı olacaktır. :dua:Bugun fotoğrafli bir bildirimle aramıza katılabilirsiniz. :KK68:

01.01 menü herkes yılbaşından korkarken benimki bugune patladı dogum günümdü o yüzden gelen pasta giden pasta getirdi yemem demek olmadı 1 çatal ondan 1 çatal ondan derken bir dünya pasta yedim saati vakti olmadan

kahvaltı
menemen
peynir
zeytin
1 dilim ekmek
öğle
5 adet kuru dolma
akşam
1 tabak pırasa yemeği
daha yetmezmiş gibi birde gece çorbasına gittik bizde özeldir gece çorbası kayınvalidemlerde gidecek olunca son bir yapalım dedik iyiki tartı yokdu yoksa +3 falandım muhtemel :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: e son dün 64,9 dum bakalım

Elhan Elhan
pastelfit pastelfit
Allah sağlıklı, mutlu, huzurlu, uzun ömürler nasip etsin, doğum günün kutlu olsun canım 🥰

Günaydın kızlar, ben de gebelik hazırlığı ve diyet sürecindeyim birlikte kilo verebileceğim arkadaş arıyorum kendime. Diyetisyenim aralıklı oruç yaptırıyor bana ve doyarak çikolata yiyerek (belli bir ölçüde) kilo veriyorum. Size katılıp motivasyonumu arttırmak istiyorum🌸
Hoşgeldin canım 🥰

Geçen cuma.63.1
Salı 63.4
Fark +300 gram

Elhan Elhan pastelfit pastelfit
Az bi artı Cuma’ya verebilirsin🙏
tesekkür ederim kaptanım inşallah bakalım hayırlısı ile devam etmek önemli bnm için birgün az birçok çok hep oluyor ama önemli olan uzun süreli bırakmamak şükür 2 hafta moladan sonra başladım bugun uzun oruç planım var dayanabilirsem bi 36 saatcik yapam diyorm
Kolay gelsin canım 🙏
Geçen Cuma: 69.7
Salı: 69.3
Fark: -400
pastelfit pastelfit :KK60:
Harikasın kaptanım😍

X