Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hosbuldum abla nasilsin apa nasil gidiyor
Hamdolsun canım, iyiyim
Geçen hafta 1 gün saçmalayıp 2 tane kurabiye yedim, onun dışında muhteşem,
Yılbaşı günü ve dün de şeytan yokladı, kızım 2 çeşit yaşpasta yapmıştı ama bu sefer kazanan ben oldum 🥰
Sen nasılsın?

Bende sekerden vazgecemiyorum max 15 gun yemeden durabildim yemek yemiyim ama tatli cikolata vs yiyiyim yeter seklindeyim insulin direncim var suan surekli uyuyorum yukseldi heralde .
Insallah hep birlikte sekeri hayatimizdan cikaralim
Bende çok yorgun hissediyorum bende de olabilir ve normal yaşta var ailede de var bende yavaş ama kalıcı şekle dönüştürmeye çalışıyorum önemli olan elimizden geldiğince azaltmak 🙏

Bende sekerden vazgecemiyorum max 15 gun yemeden durabildim yemek yemiyim ama tatli cikolata vs yiyiyim yeter seklindeyim insulin direncim var suan surekli uyuyorum yukseldi heralde .
Insallah hep birlikte sekeri hayatimizdan cikaralim
Sekwri çıkarabilmek hersey kendiliğinden yoluna girecek inşallah bu yıl bunu başarmak istiyorum tatlıyı az tüketen insanlar az hasta oluyir bunu gözlemledim

Hamdolsun canım, iyiyim
Geçen hafta 1 gün saçmalayıp 2 tane kurabiye yedim, onun dışında muhteşem,
Yılbaşı günü ve dün de şeytan yokladı, kızım 2 çeşit yaşpasta yapmıştı ama bu sefer kazanan ben oldum 🥰
Sen nasılsın?
Supersin kacinci seviyedesiniz kac kilo gitti.
Ben ayni kilo veremeyen mutsuz biri oldum kendime olan inancimi tekrar kazanmak icin yaniniza geldim insallah yaza fit girmek istiyorum hep birlikte insallah 🥰🤗

Supersin kacinci seviyedesiniz kac kilo gitti.
Ben ayni kilo veremeyen mutsuz biri oldum kendime olan inancimi tekrar kazanmak icin yaniniza geldim insallah yaza fit girmek istiyorum hep birlikte insallah 🥰🤗
6. Seviyenin 2. Haftasındayım
88 le başladım, pazar sabah 73,500 çıktım,
Bugün henüz tartılmadım, çorap giydirmeye gelecekler, onları bekliyorum.
İnşaAllah herkes hedefine sağlıkla ulaşır canım🤲🏼
Aslında evde sağlıklı atıştırmalık bişeyler bulundursanız şeker isteğini onlarla karşılarsınız diye düşünüyorum

6. Seviyenin 2. Haftasındayım
88 le başladım, pazar sabah 73,500 çıktım,
Bugün henüz tartılmadım, çorap giydirmeye gelecekler, onları bekliyorum.
İnşaAllah herkes hedefine sağlıkla ulaşır canım🤲🏼
Aslında evde sağlıklı atıştırmalık bişeyler bulundursanız şeker isteğini onlarla karşılarsınız diye düşünüyorum
Vaovvv supersin 🤗👏👏
Hersey beyinde bitiyor canim dikkat edince evde hurmali toplar yapiyorum insallah yine o sekilde beslenicem

X