Popüler Konu LenaG ile MasterFit

selam kızlar :KK60:

kaç gündür uğrayamadım kusura bakmayın, küçük kızım 3 gündür hasta, eşim zaten hastaydı, dünden beri bende de kırgınlık var, tatilimizi hastalığa feda ettik yani :KK43:

reglim de gelemedi bir türlü :KK43: o da çok gerdi beni. bugün resmen kendimi kazıdım, iteledim, öteledim evden çıkıp işe gidebilmek için

ve ben tartıyı unuttum :KK43: blonde ambition blonde ambition Elhan Elhan

Tiz o artılar temizleneee :KK53:
Sağlıklı beslenmeye , bol harekete devam menekşem :KK60::KK68:
inşallahhh :dua: bu sabah itibariyle temiz sağlıklı beslenmeye döndüm canımcım:kk77: hava çok kötü yürüyüş yapamayacağım ama evde zaten full hareket hali var. biraz da leslie yapabilirsem bu eksileri atarım diye ümit ediyorum :halay:

selam kızlar :KK60:

kaç gündür uğrayamadım kusura bakmayın, küçük kızım 3 gündür hasta, eşim zaten hastaydı, dünden beri bende de kırgınlık var, tatilimizi hastalığa feda ettik yani :KK43:

reglim de gelemedi bir türlü :KK43: o da çok gerdi beni. bugün resmen kendimi kazıdım, iteledim, öteledim evden çıkıp işe gidebilmek için

ve ben tartıyı unuttum :KK43: blonde ambition blonde ambition Elhan Elhan
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼

Kizlar dün geceden beri hastanedeyiz bebeğimin ateşi düşmüyor 39 karda geziyor salgın varmış 37.5 u görünce Sabah eve gönderdiler kuzum uyurken ağlıyor uyanik ağlıyor hicbirsey yediremiyorum dua edin kolay atlatalım
Bu arada çocuk.acil dolmuş çok fenaydi
çok geçmiş olsun canım :KK43:

Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼
teşekkürler canımm :KK200:

Cuma 75,300
Bugün 73,200
Fark - 2,100 gr
Bu fark açlık sayesinde oldu

Elhan Elhan pastelfit pastelfit
bu nasıl bir eksidir maşallah canımm tebrikler :KK60::halay::KK9:

X