Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar ben yine hastayım çocuk hasta fena ne yapacağımı şaşırdım daha yeni iyilesmistim 1 aydır hastayım anlamadım gitti olayi sinirlerim bozuldu gerçekten aşırı yorgunluk var değerlerim iyi sıkıntı yok ama cidden sıkıldım artık hastalıktan:KK43:
Geçmiş olsun kuzucum. İkinize de acil şifalar dilerim. :dua:Bagisiklik güçlendirici çorbalar için. Sık sık hastalaniyorsaniz mikroplara karşı güçsüz olduğunuz akla geliyor bilemedim ki 🥺

Geçmiş olsun kuzucum. İkinize de acil şifalar dilerim. :dua:Bagisiklik güçlendirici çorbalar için. Sık sık hastalaniyorsaniz mikroplara karşı güçsüz olduğunuz akla geliyor bilemedim ki 🥺
Bağışıklığı çöm düşük anneminde öyledir ve kiziminda oyle çok düşük bağışıklığı
Birazdaha zencefil zerdecali düzenli al.am gerekiyor dediğin gibi sürekli tetikte olmak lazım
Ben tatlı çok yediğim ici bağışıklığı düşük aslında kızımda bebekliginden beri hastanelerde sanırım ömür boyu beslenmeye dikkat etmem lazım ben pek etmiyorum kizima iyi bakıyorum ama geniz eti var sinuziti var bademciklerim büyük ondan sık hastalaniyir birde alerjik bünyesi var umarım ilerde sağlam bir bünyesi olur 🙏

pastelfit pastelfit Elhan Elhan

01 Ocak 2024

sabah yok

ilk öğün 12.50
1 mandalina

öğlen 13.40
sucuklu omlet
1 tk petek bal
3 incecik yulaf ekmekçiği (toplasan 1 dilim etmiyor) ve 1/4 simit
2 kk dil peyniri
domates salatalık ve köz kapya biber

ara 2 kare çikolata ve kahve

akşam 19.00
kalamar
1 kase spagetti
3-4 yk cevizli yoğurtlu kereviz
3-4 yk turp otu salatası

ara tarçın çayı

2 lt ye yakın su
şimdi de yeşil çay içerim.

Bağışıklığı çöm düşük anneminde öyledir ve kiziminda oyle çok düşük bağışıklığı
Birazdaha zencefil zerdecali düzenli al.am gerekiyor dediğin gibi sürekli tetikte olmak lazım
Ben tatlı çok yediğim ici bağışıklığı düşük aslında kızımda bebekliginden beri hastanelerde sanırım ömür boyu beslenmeye dikkat etmem lazım ben pek etmiyorum kizima iyi bakıyorum ama geniz eti var sinuziti var bademciklerim büyük ondan sık hastalaniyir birde alerjik bünyesi var umarım ilerde sağlam bir bünyesi olur 🙏
Canım ilikli kemik alıp birkaç saat kaynat çorbasını yap iyi gelir. Baharatlarını yine koy içine. Şifa olsun. :dua:Kelle paça da var aklımda bilmem sever misiniz 🙈

pastelfit pastelfit Elhan Elhan

01 Ocak 2024

sabah yok

ilk öğün 12.50
1 mandalina

öğlen 13.40
sucuklu omlet
1 tk petek bal
3 incecik yulaf ekmekçiği (toplasan 1 dilim etmiyor) ve 1/4 simit
2 kk dil peyniri
domates salatalık ve köz kapya biber

ara 2 kare çikolata ve kahve

akşam 19.00
kalamar
1 kase spagetti
3-4 yk cevizli yoğurtlu kereviz
3-4 yk turp otu salatası

ara tarçın çayı

2 lt ye yakın su
şimdi de yeşil çay içerim.
Afiyet olsun canım 😘 Kalamar ve spagettiyi birazcık gözüm tutmadı :KK51: sen onları masum bir hale getirmişsindir diye düşünüyorum. :KK5:Menun genel itibariyle guzel. 🥰

Saol canım benim . Ama az önce tartıldım eksi beklerken çok şaşırdım ama eksi yok henüz ilk defa . Ablamlar geldi bir ara uğradılar . ,çok zayıfladığımi söyledi . Belki de kaslarım gucleniyordur spordan diye umut ediyorum😊
Sağlıklı ilerliyorsun kaslarin da güçlenmesi sıkılaşmasi lazım . :KK5: Akşam saatlerinde tartı olduğundan hep fazla çıkar.

Afiyet olsun canım 😘 Kalamar ve spagettiyi birazcık gözüm tutmadı :KK51: sen onları masum bir hale getirmişsindir diye düşünüyorum. :KK5:Menun genel itibariyle guzel. 🥰
valla doğruyu söylemek gerekirse güzel ama yağlı bir menüydü. kalamar soslandı yumuşatıldı sonra da una batırılarak yağda kızartıldı. spagetti zaten karbonhidrat. salatalardaki yağlar da var.
yılın ilk işbaşı gününde de beraber bir şeyler yiyelim dedik. ayarlı yemeye çalışırım yine de. yani ben ancak yarın akşam toparlayabilirim canım.
bu hafta fena oldu. keşke ben de fesang fesang gibi 1 hafta ara verseydim takımı etkilememek için. yoksa yılbaşı kutlaması falan yapmıyoruz biz. ama evde olunca yendi. ama en azından artık evden götüreceğim için daha iyi olacağına inanıyorum 🤲🏻💞🧿

İstediğin hafiflige kavuşmani dilerim Zeynepcim. :dua:Geldin ya bir şekilde hedefine ulaşacaksin. :KK60:

Bak sen genlerde Kayserililik var mı acaba demek geldi içimden :KK53:hic aklıma gelmezdi fıstık ezmesini biraz daha ezmek 💪

Afiyet olsun fezocum. :KK60:Harika ötesi bir menü :KK9:

Çok güzel bir menü afiyet olsun canım 😘

Emanet takım canım. Özenli çalıştım :süslü:Kizlarin bol eksi görsün ama maviş kızlardan bir tık az olabilir..:ıslık:

Ben de gurur duyuyorum güzel menüleri görünce . :KK9:

Serapcim bu şekilde günü kapatabilirsen yarın harika olacak. :dua:Afiyet olsun canım 😘
Sağol canım 😘😘

Afiyet olsun canım 😘 Menü bugüne ait sanırım. Geçmiş olsun mideni mi. usuttun acaba 🥺Ev yapımı çiğköfte nereden? Sen mi yaptın yoksa Bir taneyle nasıl bıraktın tebrikler.:confused:Erken yat lütfen yarın tartıda moraller bozulmasın :dua:
Komşum nasıl olmuş diye getirdi canım. Kıvam ayarlaması için.
2. Tabak geldi sonra onu çocuklar hiç etti. Arkadan yaş pasta geldi. Onundolaba attım. Ben kek ve poğaça yaptım. Küçük oğlum öyle bı ağız sapirtisi ile yediki anlatilmazdi 😂
Kırıntılarını aldım ama porsiyon haline getirmedim. Şimdi kalkarsam lesli yapicam daha 6bin olması 🙄
Gerçi 500 adım kalmış 😂😂
Ocak ayı sonu hedefim 80.0
Mthn83 Mthn83
İkinizede geçmiş olsun canım 😘
79.9 olsun mu hedefin hem 7 leri görmüş olursun 😍

Pazartesi menüsü
Aç karna 3 gün kurusu

Kahvaltı 12
2 dilim TB ekmeği
2 yumurtalı maydonozlu çılbır
3 zeytin

Ara 15