Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen bitanesin. Hiç bırakmadın elimi. Hakkını helal et. Çok teşekkür ederim

Teşekkür ederim
Giden bir gram yağında hakkım varsa helal olsun bitanem. :KK60: :KK68: Azmine , kararlılığına, her durum ve şartlarda mücadele etme ruhuna hayranım. Çıtırlıga emin adımlarla ulaşmani canı gönülden diliyorum. :dua:

Bende size katılmak istiyorum. Rica etsem bilgi verir misiniz?
Hoş geldiniz. Arkadaşimizin açıklaması doğrultusunda 👇tabi ki katılabilirsiniz. :KK68:
1. Sayfayı okurmusun canım, oradaki formu da doldurursan seni tanıyabiliriz

Gün sonunda menü, su ve spor bildirimi yapıyoruz
Pazartesi kontrol tartısı, cuma resimli tartıyla haftalık yarış yapıyoruz

Yarın sabah nick ve tarihi yazıp tartı fotoğrafı yollarsan hazırlık grubunda başlayabilirsin 🥰
Canım fezom :KK5:

İyigeceler uğrayamadim bugün buralara
Kilo veren arkadaşlar hepinizi kutluyorum
Bugün kaçamak li bir gün.oldu
Sabah 10
Yarım simit
1 haşlanmış yumurta
Peynir zeytin
Ogle 15Eki Görüntüle 3360776
4 kaşık kısır
1 pogaca
2 çatal kek
Akşam
Salata
2 kaşık kuru fasulye
Şu 1.5 litre
Spor 15.bin adim
Elhan Cordelia Cordelia
Cuma günü kaçamakcık olsun kankişim üzme kendini. :KK60: Adımların ne kadar güzel her zamanki gibi :KK9::KK200:

Cuma günü kaçamakcık olsun kankişim üzme kendini. :KK60: Adımların ne kadar güzel her zamanki gibi :KK9::KK200:
Teşekkürler canım son anda kuzen ler bulusmasi çıktı böyle oldu
Sana katılıyorum bitanem. :rapci:Parayla satın alamayacaklari bir değerimiz olduğunu anlamaları iyi oldu. Cumhuriyet ve Atamız kırmızı çizgimizdir. En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE herkese de kapak olsun Atatürk ü cignetemezler

Teşekkürler canım son anda kuzen ler bulusmasi çıktı böyle oldu

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE herkese de kapak olsun Atatürk ü cignetemezler
Çok çok güzel olmuş kız kıza eğlenmis hoş vakit geçirmişsiniz. :KK68:
Kapak inşallah yerini bulmuştur kuzum. Bir ülkenin tarihine saygı duymayan , İngiliz Amerikan uşagi bu suudlara çok sinir oluyorum. :KK62:

Çok çok güzel olmuş kız kıza eğlenmis hoş vakit geçirmişsiniz. :KK68:
Kapak inşallah yerini bulmuştur kuzum. Bir ülkenin tarihine saygı duymayan , İngiliz Amerikan uşagi bu suudlara çok sinir oluyorum. :KK62:
Evet canım geçen yoğun stresli günlerin ardından iyi geldi bu buluşma
Cok haklisin kankim simdi bi kat daha sinir olmak için yine belli ettiler kendilerini ölümlü dünyada neyi paylasamiyor bu dünyada bu evren de

X