Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen hafta: 60,45
Bugün: 61,55
Fark: +1,10
Yüzde: -1,82

Eki Görüntüle 3360269

Can kaptanlarım çok özür diliyorum, hem reglime 2-3 günüm kaldı hem WC çıkamadım hem de son 2 gündür aşırı karbonlu beslendim 😔

Ama devam etmek istiyorum 59,00 görmeden bırakmayacağım, gıcık oldum kendime 🥹

Elhan Elhan

@SIFIR MOD
ay sende bendensin ne olduk bu hafta
Senin gerçek kilon değil kuzum. Regl dönemi hep böyle sonuçlar geliyor. Birden gidecek inanıyorum. :dua:
ben de öyle inanıyorum ah sizlerin etkisi o kadar büyük ki bu konuda yoksa işte yine kilo alıyorum dalgasına kapılırım :KK200: :KK36:
Dolunay kizlarimi fena vurdu :KK14::KK14::KK14:
aa dolunay zamanı tabi yaaa:işsiz:
Evet toparlayalım ve hemen istediğimiz kiloya inelim geçmiş olsun bu arada
çok sağol :KK36: şimdi hedefimiz yılbaşında o ana kapılıp yemekleri abartmamak olsun

IMG_20231229_123016.jpg
merhabalar buda benim sonucun reglmin 1. Günü çok sisim şuan bitince daha fazla verdiğimi biliyorum
İlk fark yüzdelik nasıl hesaplanır hiç bilmiyorum 😔

Günaydinn.. Biz hala evimizde değiliz o sebeple tartılamadım. Ptsi yazan tartı sonucunu baz alabilirsiniz ki ben daha da düştüğümü düşünüyorum. Biraz rahatsızım 3 gündür bir şey yiyemiyorum mide bulantısı ve su kaybım fazlaca var. Sene bitmeden hastalıklar bize veda eder umarım :dua:

Geçen hafta 60.5
Ptsi 59.7
Fark -0. 8

Eklentiler

• IMG_20231226_080623.jpg
    IMG_20231226_080623.jpg
    85,4 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar merhaba bu aralar yoğundum telefonu çok elime alamadım.
28 Aralık
14.00 Bir dilim glütensiz ekmek yarıya bölüp sandviç yaptım.
18.30 bır tabak ıspanak yemeği ve yoğurt
Elhan Elhan Busra196 Busra196
Elhancım kedin için üzgünüm başın sağolsun 😔
Dün gece yazmıştım iletilmemiş sanırım
Afiyet olsun ❤️

Kızlar merhaba bu aralar yoğundum telefonu çok elime alamadım.
28 Aralık
14.00 Bir dilim glütensiz ekmek yarıya bölüp sandviç yaptım.
18.30 bır tabak ıspanak yemeği ve yoğurt
Elhan Elhan Busra196 Busra196
Elhancım kedin için üzgünüm başın sağolsun 😔
Dün gece yazmıştım iletilmemiş sanırım
Buraya bu hafta hiç bakamadım az önce öğrendim, başın sağolsun Elhan Elhan ı'm, çok üzüldüm😔

Günaydinn.. Biz hala evimizde değiliz o sebeple tartılamadım. Ptsi yazan tartı sonucunu baz alabilirsiniz ki ben daha da düştüğümü düşünüyorum. Biraz rahatsızım 3 gündür bir şey yiyemiyorum mide bulantısı ve su kaybım fazlaca var. Sene bitmeden hastalıklar bize veda eder umarım :dua:

Geçen hafta 60.5
Ptsi 59.7
Fark -0. 8
İnşaAllah geçer canım 🤲🏼

ay sende bendensin ne olduk bu hafta

ben de öyle inanıyorum ah sizlerin etkisi o kadar büyük ki bu konuda yoksa işte yine kilo alıyorum dalgasına kapılırım :KK200: :KK36:

aa dolunay zamanı tabi yaaa:işsiz:

çok sağol :KK36: şimdi hedefimiz yılbaşında o ana kapılıp yemekleri abartmamak olsun
Labirentlerde çıkmaz sokaklar olur bu dışarıya çıkılamaz anlamına gelmez Leylacim. Daha bilinçli , güçlü bir şekilde hedefe ulaşacağız tatlım. :dua:

X