Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benn de senin adına üzgünüm canım. Ama ara verilmemesi taraftarıyım . Yine de sen bilirsin tabi canım❤️
Çok teşekkür ederim Büşra bı 3 günlüğüne bı yerlere gideceğiz, orda düzen kurmam daha ,ör , daha da utanacagimr şeyler yapmayayim

Çalışkan, mantıklı, ayağı yere basan çok doğru
Zekam da iyidir, bazıları çok acayip çalışır, onlarla yarışamam. Esprilerim de fena deyildir, yetenekliydim, faydasını da zararını da gördüm 😂😂
Benim oglumda oglak. Hic bir zaman ona kural koyamafim ama kendi kurallarini kendi koydu sanki bir yetiskin gibiydi🥲🫶🏼 daha o beni yonlendirir akıl verir😂caliskandir ama hirsli degildir benim yetenegim bu benim gücüm buna yeter diyerek calisir yarismaz. Yarış varsa soğur.

Sağoll abla ciddi salgında var cidden gündüz iyiydi bugün dolaştık markete gittik parka getirdik cok sevincliydi aksama basladı gıcık oksürmeye şurup verdim artık 1 saate gecti uyudu hemen kucağımda yastık koydum altına öyle yatıyo geniz te balgam oluşmuş belli
çok geçmiş olsun canım :KK43:

Geçen hafta: 60,45
Bugün: 61,55
Fark: +1,10
Yüzde: -1,82

IMG_6001.jpeg

Can kaptanlarım çok özür diliyorum, hem reglime 2-3 günüm kaldı hem WC çıkamadım hem de son 2 gündür aşırı karbonlu beslendim 😔

Ama devam etmek istiyorum 59,00 görmeden bırakmayacağım, gıcık oldum kendime 🥹

Elhan Elhan

Wilma11 Wilma11

Maşallah ona büyümüş bile :nazar: :nazar:
Çok şükür büyüduler. İkizler teyzesi:)
Sabit tartı beni hep sevindirmiştir. Sen de kendini üzme Kaçamakları bırakmayı denesen olacak kuzum. :dua: Her şeyi yapıp eksi gelmemek inan daha yıpratıcı en azından sen dikkat ettiğinde sonuç alabiliyorsun . :KK60:
Ay haftaya içi 62.5 falan çıkmıştım sevinmiştim ama olmadı son günlerde kaçırdım üzgünüm ama elimden bir şey gelmiyor haftasonu dikkat edicem insallah
Önemli olan da o canım❤️
Üzgünüm kaptanım :KK43:
Yani bu önceki hafta verileni korumak demek. Çok müthiş bir şey . Çünkü diyette verilen kilolar çabucak da gelebiliyor ilk etapta. Sevindirici bir durum bence de ❤️
Evet ama canim sıkıldı verebilirdim
Gunaydin🌸
Ben öyle bir şok yasadim ki tarti fotosu cekmeyi unutmusum
Sogukalginligi devam edip ustune reglime 4 gun kalmış ödemi bu diyip moralimi bozmadan devam edecegim😎😏💪🏻🧘🏻‍♀️

Mavi takımım üzgünüm ama kilom
60.8 çıktı 🙈 Elhan Elhan Wilma11 Wilma11

Gecen hafta 59.0
Bu hafta 60.8
Fark +1.8
Ya aslinda ben seni takip ediyordum neden böyle oldu ben de sabit kalmışım bak kilolarimiz yaklaştı dikkat edelim haftasonu

Ay haftaya içi 62.5 falan çıkmıştım sevinmiştim ama olmadı son günlerde kaçırdım üzgünüm ama elimden bir şey gelmiyor haftasonu dikkat edicem insallah

Ya aslinda ben seni takip ediyordum neden böyle oldu ben de sabit kalmışım bak kilolarimiz yaklaştı dikkat edelim haftasonu
Yoo sevinmelisin canım. Kilo verip sarkmaktansa tarida kayıp yasamayip goruntumun düzelmesini her zaman tercih ederim. Üstelik 62 yi yokluyorsun yani haftaya guzel eksi gelecek❤️🥰

Benimde bağcıklı kotum var diyete başlamadan ipini o kiloma göre bağlamıştım. Aradaki farkı görmek için. 5kilo daha verdikten sonra deneyecem❤️

Benim oglumda oglak. Hic bir zaman ona kural koyamafim ama kendi kurallarini kendi koydu sanki bir yetiskin gibiydi🥲🫶🏼 daha o beni yonlendirir akıl verir😂caliskandir ama hirsli degildir benim yetenegim bu benim gücüm buna yeter diyerek calisir yarismaz. Yarış varsa soğur.
Evet, kendi kurallarım vardır ama sağolsun koca tarafı acayip acaip ( Elhan hangisi doğru) kurallar koyduysada kendime yakışan kurallara uydum, aklıma, mantığıma uymayanları salladım, kardeşler arasında en ağırbaşlı benim diyebilirim 😁

Günaydın kızlar bende tartılıp yazacağım malum biliyorsunuz 2 saat sizden geriyiz biraz daha dolanıp gezeyim :KK45: Annelik estetiği, göğüs estetiği gibi şeylerle ilgileniyormusunuz. Ben geçen ay olacaktım. Kaporamı verdim uçak biletimi aldım ama eşimin işi dolayısıyla iptal oldu. Böyle birşey düşünen varsa fikir alışverişi yapabiliriz. Ben karın germe ve meme küçültme olacağım
İptal edince kaporayi aldınız mı peki

Ya aslinda çok üzgünüm benim tek kacamagim oglumun dogumgununde yedigim ince bir dilim pasta... Hasta oldugum icin spora ara verdim 3 gundur pasifim ilac aliyorum sogukalginligi icin,demir hapina basladim yine depolar bosalmaya baslamis bir de reglime 4 gün var. Regli ödemim 10 gün onceden başlar benim👻
Diyorum ya hep 59 lar cok zor bir kapı... Tekrar cikmasi kolay eksilmesi zor. Ama halledicem ödemden baska bisey olamaz 😌😏💪🏻 ki sen de bu surecten cikamadin bi turlu hastlaiklar falan derken... Toparlayacagiz🫶🏻🙏🏼🧘🏻‍♀️

Maşallah onlara annesi :nazar: :nazar:

Ne güzel bak sorunun da belli . Ara verme canım . Genelde artı ile dönüyoruz aradan sonra🥺
Canım adım ve menü yazarım ama yarışta olmak istemiyorum bu hafta, stres bindi çok fena. Elhan Elhan sayfadan ayrılmıyorum canım her gün her gün menü ve adım bildirimi yapacağım ki kopmayayım.

X