Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gece yemem yoktur benim
Suyu az içerim bide abur cubur severim
Kahvaltı yapmam aşırı yemem
Zaman geçmiş olsada midem çok yemeye izin vermiyor. Ama mide de yer tutmayan şeyler doygunluk hissi vermiyor. Buda az çok sınırını ayarlamakta nefsime kalıyor. 1 kavanoz Nutella da yesem tokluk olmuyor 1 kasıkta.
Mesela bugün 1 tabak yoğurtlu ıspanak yedim. Üstüne 1 kaşık daha bişey yiyemedim. Akşam da patates kızartması (hamburger yemeye gidildi. Oğlum sevdiği için benimkini ona verdim)
O zaman sen belirleyeceksin canim nasıl kilo verebildiği en iyi sen bilirsin
Afiyet olsun Bethim.Kek, bir dilim çikolatali ekmek yemişsin bunların muadillerini evde hazirlayabilirsin. Arada bir görüyorum çünkü. Fit kek tarifi, sağlıklı ekmek üzerine fıstık ezmesi geldi şimdi aklıma. Madem diyet boyunca bunlar hayatında olsun istiyorsun o zaman bir şeyler yapmalısin canım. Ben olsam istediğim kiloya ulaşana kadar beni hedeften saptiracak şeyleri bir kağıda yazar dolaba asardim. Undan yapilan her şey şeker ,makarna , abur cubur, kızartma gibi ....

Afiyet olsun canım 😘 Gayet güzel bir menü.

Afiyet olsun menun çok güzel. :super:

Afiyet olsun fezocum. Her şey çok güzel. :super:

Çok güzel bir menü afiyet olsun canım 😘

Çok güzel bir menü afiyet olsun canım 😘

Her iki menü de çok güzel afiyet olsun canım 😘

Menün çok güzel canım afiyet olsun. 😘
Ama onlari yedim diye çok mutlu oldum. Akşam da yemeyerek dengeledim. Normalde yapmıyorum öyle şeyler. Ama çocuklar hasta olduğu için onların mutlu olabileceği şeyler yaptım. Kek zaten tambugday unundandi. Çocuğum hasta olduğu için yemek yemedi bende çikolata sürdüm ekmeğe birazını yedi kalan kısmı da acıktığım için ben yedim
geçmiş olsun canım

canım eşinin üslubu çok yanlış çok üzüldüm, benim eşim de aynı şeyleri bana çok yaşattı ve onun yüzünden de çok pes ettim ne yazık ki :KK43:

ama kalk ayağa, eşine inat ve sadece kendin için motivasyonunu topla ve kaldığın yerden devam et lütfen

canım benimm, ben 8 sene araya giren bir hamilelik harici bu döngüdeydim, artık yetti canıma tuttum bütün küçük kıyafetlerimi dağıttım başkalarına
ama 1 sene önce çocuklarım için değişeceğim diye başladım ve çok şükür hedefime çok çok az kaldı artık
senin de bu adımı atabileceğine inanıyorum, tek sıkıntın sende de benim yaşadığım duygusal çalkantılar var belli ki, ben de hep bu sebeplerden kilo aldım
sana instagramdan bir kadını tavsiye ederim kilo vermeye çalışan bütün arkadaşlarıma muhakkak takip edin diyorum, benim kilo vermemin çok büyük bir sebebi o kadındır

abur cuburu azaltmaya çalış canım, bak benim halam çok iştahlıdır, öğünlerinde çok güzel yemek yer, ama öğün harici ağzına lokma sürmez ve çok da hareketlidir yaşına göre, evi tek başına çekip çevirir yürüyüşünü yapar o yüzden çöp gibidir
Tesekkur ederim canim
Çok geçmişler olsun,şimdi nasıl toparladımı biraz daha.
Evet toparladı ama sürekli bir kavga var evde şuanda bile var çocuğum bana sürekli vuruyor dovuyor
Geçmiş olsun canım 😘 Acil şifalar dilerim.
Kendi yaptığın kekleri , pastaları bir gün yemeyi birakmani diliyorum. 🙏
Amin inşallah bir gün olur
yaa ben bunu hep yapıyordum şu haline bak ya giysiler olmasaydı çıplak dolaşsaydık napıcaktın??? ben böyle olmak istemiyorum bu fazlalıklar gidecek o kadar diyordum demek olası bir yöntemmiş

geçmiş olsunnn. evde olmak sana yaramıyor dimi :KK50:

sizde de oluyor mu kızlar bilmiyorum ama nick isimleri beni çok etkiliyorum : ((( çok negatif değil mi?

ay ne güzel şıkır şıkır herşey:KK68:

herkes şıkır şıkır:nazar: ben pasta yemişim ühüüü zaten hastalık ödemi diye de bir şey var:KK42:

sofrayı hayal ettim de bi an :halay:ben yoğurtlu mezeler salatalar ve tavukla donatmayı düşünüyorum diğer çıtırdak kıtırdak şeyleri isteyenler marketten alsın köşesine çekilsin yesin :KK45:

canım sağlık evin mutfağında başlar. Eşin sana eşlik ediyor mu ona farklı şeyler mi hazırlıyorsun ve onun kilo durumu nedir... bir de zayıf olsan yiyiyp yiyip kilo almasan bile sağlıklı beslenmek zorundayız içeride neler oluyor görmüyoruz organlarımıza yazık... Oğlun büyüyecek ve yanında çıtır bi anne olacaksın bunu hayal et ben bunu da düşünüyordum sürekli ve tabi sağlıklı yaş almak için:KK50:
Aslında dün yaradı da bugün yaramadı sinir küpuyum suanda

O zaman sen belirleyeceksin canim nasıl kilo verebildiği en iyi sen bilirsin

Ama onlari yedim diye çok mutlu oldum. Akşam da yemeyerek dengeledim. Normalde yapmıyorum öyle şeyler. Ama çocuklar hasta olduğu için onların mutlu olabileceği şeyler yaptım. Kek zaten tambugday unundandi. Çocuğum hasta olduğu için yemek yemedi bende çikolata sürdüm ekmeğe birazını yedi kalan kısmı da acıktığım için ben yedim

Tesekkur ederim canim

Evet toparladı ama sürekli bir kavga var evde şuanda bile var çocuğum bana sürekli vuruyor dovuyor

Amin inşallah bir gün olur

Aslında dün yaradı da bugün yaramadı sinir küpuyum suanda
Tatlım tam buğday unuyla birlikte yulaf unu kullan bir dahakine . :KK60: Şeker yerine de bir şey bul. 🙏

Afiyet olsun bademim.😘 Kızartma yaparken aklına ben gelmeliydim. :sinirli:unutmuşsun beni:işsiz:hangisine kizayim şimdi . Üç dilim ekmek yedirir tabi. Ben yapsam ben de yerdim. Bugün ceza olarak akşam öğününde salata ve çorba olacak anlaştık mı :sopa:et türevi varsa o da olur . Bir de fazladan yoğurda izin vereyorum o da benden olsun. Sporun güzelmiş idare eder ev temizliği de var çünkü.👍
Canım yaaaaa..:KK200:..şimdi gördüm . bu diş köke yakın olduğundan çok ağrı yaptı ağrı kesici alıp vurdum kafayı yattım görmemişim mesajı. Ama akşam yemeği yiyince baktım çocukların gelmesine 40 dk var iyiyim,o araya 30 dk yürüyüş sıkıştırdım. Anca gördüm mesajını yoksa yemezdim.inan ki .... Zaten aslında yememiştim. Yemeğim bitti üstüne yedim elimle ne olacak bu ekmekçi hallerim benim böyle ...bugün erken yedim hiç olmazsa üstüne 30 dk yürüdüm. :KK60:

Dişime dolgu yaptırdım kızlar ağrıyoo. :KK35:. Kanal demişlerdi bu doktor dolguluk dedi bakalım inşallah sorun çıkmaz.o_O
Geçmiş olsun canım
yiyen içen herkese afiyet olsun...
bugün öğlen kendime mini boşanma kutlamasi yaparak yemege gittim
bedelimi pideyi yiyerek agir ödedim...
Im sorry...
Hakkında hayırlısı olsun canim

28 Aralık
Sabah
1 avucdan fazla lavaş
Lor peyniri çeri domates Yesillik
2 çatal reçel 5 zeytin

Ogle
Yarım muz
Yarım elma
sporthealth-1-20231228-185156.jpg

Yarım avuç balık kraker

Akşam
1 tabak sogan yahnisi
2 kaşık pilav

Ayy yazınca ne çok yediğimi farkettim
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Su 3 u bulur

Nasilsnz kizlar bu hafta kaynanamdayim tartı için sabah gecicem eve çok yoğun bir hafta oldu benim için
Başka yerde kaldığımda motivasyon sıfır oluyor bende yeme düzenim kalmıyor tarti da da etkisini görünce zayıflama şevkimde gidiyor
Napicam ben yaa
Dışarda kalınca zor. Oluyor canım. Ama yapan da çok güzel yapıyor. 🥴

yok boşanmadim dün dilekçemi verdim. Bekliyorum. bu arada modum çok düşük. keyfim de iyi degil.
Hayirli olsun canim böyle karar kolay alınmaz karar alma sürecin bile sancılı olmuştur eminim hakkında hayırlısı olsun canim umarım süreci en az hasarla atlatırsın yolun bahtın açık olsun

geçmiş olsun dolguyla kurtulduysan süper :KK200:

İnşallah canım. Çok geçmiş olsun 🙏

Almışım hem de iyi almışım. Acayip yedik ama almamak elde değildi. Diyetten çıkınca okulda coştu. Sanki hepsi beni bekliyormuş. Dün mesela büyük bir tepsi su böreği geldi. Ve 8 kişi oturduk yedik :halay:
Sensiz boğazları dan geçmemiş demek :))
Geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun canım

Hakkında hayırlısı olsun canim
Sağolun kızlar 😘😘😘

Dışarda kalınca zor. Oluyor canım. Ama yapan da çok güzel yapıyor. 🥴
Evet canim kararlı insanlara hayranım
Ben diyete gireceğim zaman evi zararlı gıdalardan temizlerim abur cubur hicbirsey sokmam ve yapmam da çünkü kendimi biliyorum evde olursa yada önümde olursa dayanmam zor oluyor bir sabrediyorum 2 sabrediyorum sonra pes ediyorum
İllaki önümüze bu yiyecekler gelicek sonuçta ömür boyu kaçamazsın ama zayıfladığım zaman daha iradeli oluyorum kilo alicam korkusundan daha dayanıklı oluyorum

O yüzden buradan ayrılmamak lazım. İki haftada ben de coşmuştum bir şey diyemiyorum. 🙈
Cosmak az kalır. Ama toparlanmam lazım. Napcam bilmiyorum. Yarın mantı diye sozlestiler ben de tamam dedim. :KK53: :KK53:
Sensiz boğazları dan geçmemiş demek :))

Sağolun kızlar 😘😘😘
Sanki ele başı benmişim gibi hissediyorum. Ben yersem yiyorlar ben yemezsem okulda yemek işi olmuyor.:KK70:

X