Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Efenin_Annesi Efenin_Annesi canım siz nasılsınız?

var mı bir gelişme
Bekliyorum cnm iyi bir Dr bulduk çok şükür umudumu ona bağlıyorum 4 ocak için gün verdiler 2024 ün ilk güzel ve çaresi var haberini alacağım gün olması için dua ediyorum. Umudumu yüksek tutuyorum rabbim büyük ona sığınıyorum

Bekliyorum cnm iyi bir Dr bulduk çok şükür umudumu ona bağlıyorum 4 ocak için gün verdiler 2024 ün ilk güzel ve çaresi var haberini alacağım gün olması için dua ediyorum. Umudumu yüksek tutuyorum rabbim büyük ona sığınıyorum
Dualarim yavrunla canım. Rabbim safi ismiyle şifa versin inşallah . Sana da güç kuvvet versin❤️

çok şükür canım, Rabbim şifa versin :dua: 2024 size uğurlu gelecek inşallah, sağlıkla, huzurla, mutlulukla gelecek :dua::dua:

Günaydın ❤️
Dün cok yogun bir gun gecirdim
İlk ogunum 12:00 de elmalı yulaf lapasi idi
Ara ogunum 14-16 arasi leblebi 30 gr kaşar peynirive havuc
Aksam ogunum 19:00 de firinlanmis sebzeler ve tonbaligi...
Sonra oğlumun pastasini hazirladim bugun icin, bugün dogumgunu🥰
Pastayi hazirlarken parmak kaşık yalamayacagim diye kendime söz vermistim ama arada kacmistir illaki🥲
2.5 lt su ictim
Adım sayim fazla,cok yormusum kendimi. Adımları ne zaman abartsam tartiya arti yansiyor🤨
Bugun sol bademcigim şiş uyandim bı kırıklık var ustumde... Midemi hafif tutup bitki çayı ile devam edecegim bir gün olacak insallah🙏🏼🌸

Elhan Elhan cigim insallah biraz daha iyisindir,sen onun icin en iyisini yaptin emin ol🌸🙏🏼

Eki Görüntüle 3358977 Eki Görüntüle 3358978
Eki Görüntüle 3358982 Eki Görüntüle 3358983 Eki Görüntüle 3358984
Enfes görünüyor sağlıklı mutlu yaşları olsun oglusunun canım
Gerekiyor biliyormusun, annem biryerde, kayınvalidem, kayınpederim başka yerde, eşimin çok genç yaşta yeğeni vefat etmişti o başka yerde, ablası başka yerde. Kabir ziyareti sıkıntılı geçiyor, aramak yüzünden
Eşim, çocuklar gelince aramasınlar diye aile mezarlığı aldı, hayırlısıyla gidip yatarsak aramadan bulurlar🤲🏼
Aslında çok mantıklı yada üst üste gömülmek de iyi oluyor kaynanam ve gorumcem öyle oldu çok iyi annemde babamın üstüne vasiyet etti

Rabbim hayırlı doktorlar insanlar çıkarsın inşallah karşınıza. Tez zamanda sağlığına kavuşsun küçük Efe. Güzel haberlerini bekliyoruz canım benim 🤲

Umut bizi yaşatıyor kuzum. Hep umutlu ol inşallah 🙏 Allah her derdin çaresini vermiş. Yüzünü güldürecek haberler al inşallah 🙏

Rabbim hayırlı doktorlar insanlar çıkarsın inşallah karşınıza. Tez zamanda sağlığına kavuşsun küçük Efe. Güzel haberlerini bekliyoruz canım benim 🤲
Amin cnm inşallah sevinç göz yaşlarımı paylaşmayı nasip etsin rabbim

Diyorum ki bir üst mesajda bana açlık yapma diyor sonra altta açlık yapicam yazıyor 🙄
Kafam yerinde değil birkaç kez okudum mesajı ♥️
Döndün mu buralara 🙄🙁
Yok canım ama merak ediyorum sizlere
Aralıklı oruç canım ama kendime uyarıyorum sadece saatleri uyduracam öğütleri daha ayarlamadim
Neden üzüldün okadar :KK43:

X