Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Wilma11 Wilma11 Elhan Elhan

25 Aralık 2023

sabah 1 kupa yeşil çay

öğlen 12.10
1 kepçe kuru fasulye
1 kase pilav
birkaç adet pancar turşusu

ara 14.00
2 parmak börek
1/5 simit
30 gr fıstıklı çikolata

ara
kabuk tarçın çayı
1 madensuyu

akşam 19.00
3 yk arnavut ciğeri
1 kase makarna
yeşillik salatası
60 gr tadelle
az baharatlı mısır

şimdi ıhlamur içiyorum.
1,5 lt su

berbat ötesi bir menü oldu biliyorum 😞 neden böyle oldu anlamadım tutamadım kendimi 🤦‍♀️
Canım o kadar da berbat değil ama son tadelle bozmuş sadece, olsun yarın daha iyi beslenirsin

Wilma11 Wilma11 Elhan Elhan

25 Aralık 2023

sabah 1 kupa yeşil çay

öğlen 12.10
1 kepçe kuru fasulye
1 kase pilav
birkaç adet pancar turşusu

ara 14.00
2 parmak börek
1/5 simit
30 gr fıstıklı çikolata

ara
kabuk tarçın çayı
1 madensuyu

akşam 19.00
3 yk arnavut ciğeri
1 kase makarna
yeşillik salatası
60 gr tadelle
az baharatlı mısır

şimdi ıhlamur içiyorum.
1,5 lt su

berbat ötesi bir menü oldu biliyorum 😞 neden böyle oldu anlamadım tutamadım kendimi 🤦‍♀️
fesang fesang

Menüm
25 Aralık
10:00 1 fincan Türk kahvesi
13:00 Kahvaltı
1 domates 1 biber doğradım üzerine az zeytinyağı ekledim
1 dilim peynir
6 zeytin
1 dilim ekmek

19:00 Akşam
1 kase tarhana çorbası
1 kase yoğurtlu semizotu salatası
3 parça fırında tavuk
2 litre su içtim
7805 adım attım Cordelia Cordelia
Elhan Elhan

Eklentiler

• IMG_2623.jpeg
    IMG_2623.jpeg
    79,9 KB · Görüntüleme: 23
önceden en az 6000 adım şartı vardı. ama şimdi yok. atabildiğin kadar. ben dün saati geç takmışım. spor da yapmadım ondan düşük oldu. gerçi bugün de eve gelir gelmez çıkarttım kolumdan

canım verirsin de senin menüler çok iyiydi şaşırdım. ödemdir o belki
Teşekkür ederim bilgi için 🫶

günaydınnn :KK60:

deli yoğun bir haftasonu geçirdim, büyük kızımın gözü enfeksiyon kaptı koskocaman ve kıpkırmızı, onunla ayrı cebelleştik yavrumla :KK43: inşallah köpekten alerji olmamıştır :KK43: ben de grip aşısı oldum o da bir halsizlik ve ağrı yaptı, yine şahane dinlenemeden bir haftaya başladım yani :işsiz:
geçmiş olsun canım. kuzum şu aşı işine hiç bulaşmayın 😔

Elhan Elhan
Kankamin beni anlayacağını ve bunun ona hırs yaptiracagini düşündüğümden @Mthn83 u mavi takıma ugurluyorum üzülerek ❤️
Ellssa Ellssa seni Alacam demiştim 😍 hoşgeldin takımıma canimm❤️❤️
Dediğini yaptın gerçekten :KK24: şimdi kırmızı mi oldum. Teşekkür ederim canım. Hoşbuldum.:KK37:
Şimdi yılbaşı hedeflerimize doğru ilerleyelim hepbirlikte :KK55::KK5:
hoşgeldin @Mthn83 cumaya çok güzel kilolar verecegimze inaniyorum gidecek elbet:)
Ellssa Ellssa ah üzümlü kekim vermek istemezdim.. yapacak durum yok..:)
hoşçakal:)
Ah o ne güzel benzetme öyle. Üzümlü kek koktu heryer. Ne güzel kalbin var. Çok mutlu ettin :KK68: Annem var iken, ben çocukken en sevdiğim kekti. :KK61:

Dediğini yaptın gerçekten :KK24: şimdi kırmızı mi oldum. Teşekkür ederim canım. Hoşbuldum.:KK37:

Ah o ne güzel benzetme öyle. Üzümlü kek koktu heryer. Ne güzel kalbin var. Çok mutlu ettin :KK68: Annem var iken, ben çocukken en sevdiğim kekti. :KK61:
annen vefat mı etti canım?

Basın sağolsun canım . Mekanı cennet olsun inşallah❤️ hoşgeldin takımıma şeref verdin canım❤️

A benim.
Sen avcı grubusun. Et sebze senin.
Ben sebze bulgur ekmek grubu 😃

Aaa çok şaşırdım çok üzüldüm. Ne ameliyatı oldu diye sormadım çünkü kısırlaştırma oldu diye düşünmüştüm. Hasta miydi. Allah'ım Şafi ismi ile şifa versin inşallah. Sana bağışlasın. Çok üzüldüm ben ya😥😥
Evet et yiyeceğim 3 gün

X