Popüler Konu LenaG ile MasterFit

geçmiş olsun canım. kuzum şu aşı işine hiç bulaşmayın 😔
sağol kuzumm, eşim duymul birinden yaptırın diye ki normalde böyle şeylerde araştırmadan hareket etmez, tutturdu yaptıralım çocuklar sık hasta oluyor diye :KK43:
inşallah zararını görmeyiz :dua:

Günaydınn,

Geçen cuma 60.5
Salı : 59.7
Fark : -0. 8 gr Elhan Elhan

Küçük bebeğim rahatsız o yüzden geciktim. Tedavisine evde devam ediyoruz. İnşallah bir an önce toparlanır🙏
geçmiş olsun bebişine canım

Günaydınlar hanımlar torun hasta bizdede dün hastanede kaldı kusması geçmedi hala ne yese çıkartıyor salgın var resmen.
Kızımda yok yurt dışında iş için gitti cumartesi sabah gelecek oda.
çok geçmiş olsun ablacım, çabucak toparlansın inşallah :dua:

sağol kuzumm, eşim duymul birinden yaptırın diye ki normalde böyle şeylerde araştırmadan hareket etmez, tutturdu yaptıralım çocuklar sık hasta oluyor diye :KK43:
inşallah zararını görmeyiz :dua:

geçmiş olsun bebişine canım

çok geçmiş olsun ablacım, çabucak toparlansın inşallah :dua:
Çok sağol canımcım serumu aldı toparlar inşallah hemencecik.

Bilmiyorum ki, göbekli deyilim, basen ve bacak kalın, şikayetçi değilim.
Kilo artınca ister istemez göbek Te çıkıyor ya, içime çektiğim zaman gayet iyi duruyor, hatta benim kız torunlara der hep göbeğinizi içinize çekin, bak annannede hiç yok diye
Hiç yoktan iyidir 😉
Ben de çekeyim aklım geldikçe Bi de spor da yapıyorum umarım gider
Canım benim ablam 2 sezeryan doğum yaptı . Küçük oğlunu doğurduktan birkaç ay sonra aldığı 30 kiloyu verdi . Boyu 167 kilosu 50 taş gibi valla . Bende sezeryan göbeği hala mevcut ama kilom var . O yağsız vücut kilosunda diye hiçbir şey kalmadı . Gidiyor yani zayıflayınca . Bir de senin haystinda spor da var çok rahat gider inşallah . Ablam da gitti bir ara spora sonra çok çalışıyor yoruluyor diye bıraktı . Hemşire o da . Hiç düzenli de gidemedi spora . Zayıfla bir de sporu bırakma çok iyi olacaksın merak etme ❤️
İnşallah canim sporu hiç birakmicam insallah

Günaydın kızlar
Dünkü menum
Sabah yok

Öğlen
Çıtır tavuklu salata

Ara
1 dilim ekmek
1Kk kaşar peyniri

Akşam
Yemekler azar azar kalmıştı eşimle onları bitirdik
1 kase yayla çorbası