Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım benim aç kalmak dediğim öncesinden az yiyorum ya kilomun düşmesini bekliyorum yoksa normal besleniyorum yani. Birkaç gündür yoğundum.spor yapamadım yarın başlayayım inşallah. Sen nasılsın nasıl gidiyor kaç haftalık oldun😍
Heee anladım bebeğimm
Iyiyimm kuzum 1haftadır şehir dışındayım yarın evime dönecegim hersey yolunda cok şükür 14haftasına giriyorum hazirana 6 ay kaldı lohusa vs flaan oyy gözüm kesmeyooo😀

Oooo topiklerde açılacakmış helee mantıklı heee kızzzz bende varımm
Hahahaha tamam tamamm insallahh korursun kuzum bazen kendimizi kaybediyoruz🤭
Aynen canım işte onun için sürekli koruma yapmak lazım . Sporu bırakmamak ve 3 gün istediğimizi yiyorsak , hemen sonra ki 3 gün dengeleyecek sıkı menü yapmamız lazım. Bu şekilde hep korunur hiç alınmaz. İşte onun için de hemen kilomuz 2-3 oymadığı an sürekli bunu yapmak lazım ki hiç bir zmaan 5-10 kilo birden geri almayalım . Topik ile ben açıkcası uğraşamam yoğun çalışıyorum. Ben fikri veriyorum biri yapsın 😄 Yapamam ama yapan biri olursa çok sevinerek katılacağım yada buraya kilo koruma takımı açarız 🤣 Çıtırlar ligini tamamlayan koruma ligine geçsin Elhan Elhan sen ne dersin?

53-55 lerde olunca iyi hissediyorum🌸 senin boyun uzunmus gayet iyi gorunuyorsundur😎😍 ben de sezeryanla dogum yapmistim surekli de spor yapan birisiyim ustunden 18 sene gecti o alt karindaki cikintim gitmiyor😌
O gobegim olmasa iyi olacak ama lömbür lömbur hiç hoşuma gitmiyor. Senin attığın resimlerde hiç göbeğin yoktu onlar zayıf halin miydi? Çok hoşsun o resimlerde
Ooo süpersin maşaAllah 🤌🏼
Ben bikaç ay pilates yapmıştım, karın, göbek için muhteşem.
Zaten göbeğim pek yok, o dönem dümdüzdü, üstelik 70 li kilolarda.
Yürürken, otururken karın ve mide kısmını salma, içine çek ve durabildiğin kadar dur, onunda faydasını göreceksin, üstelik vakit ayırmak zorunda değilsin, ayaktayken, otururken, aklına düştükçe yap.
Akşam yatağa girince bikaç kez karnını içine çekerek doğrulma yap.
Alışkanlık yaparsan düzelir inşaAllah🥰
Öyle mi diyorsun? Gider mi ya bak patimsilizm patimsilizm 18 sene gecti alt göbek hala gitmiyor diyor :KK43:

O gobegim olmasa iyi olacak ama lömbür lömbur hiç hoşuma gitmiyor. Senin attığın resimlerde hiç göbeğin yoktu onlar zayıf halin miydi? Çok hoşsun o resimlerde

Öyle mi diyorsun? Gider mi ya bak patimsilizm patimsilizm 18 sene gecti alt göbek hala gitmiyor diyor :KK43:
Bilmiyorum ki, göbekli deyilim, basen ve bacak kalın, şikayetçi değilim.
Kilo artınca ister istemez göbek Te çıkıyor ya, içime çektiğim zaman gayet iyi duruyor, hatta benim kız torunlara der hep göbeğinizi içinize çekin, bak annannede hiç yok diye
Hiç yoktan iyidir 😉

Canım benim ablam 2 sezeryan doğum yaptı . Küçük oğlunu doğurduktan birkaç ay sonra aldığı 30 kiloyu verdi . Boyu 167 kilosu 50 taş gibi valla . Bende sezeryan göbeği hala mevcut ama kilom var . O yağsız vücut kilosunda diye hiçbir şey kalmadı . Gidiyor yani zayıflayınca . Bir de senin haystinda spor da var çok rahat gider inşallah . Ablam da gitti bir ara spora sonra çok çalışıyor yoruluyor diye bıraktı . Hemşire o da . Hiç düzenli de gidemedi spora . Zayıfla bir de sporu bırakma çok iyi olacaksın merak etme ❤️

Aynen canım işte onun için sürekli koruma yapmak lazım . Sporu bırakmamak ve 3 gün istediğimizi yiyorsak , hemen sonra ki 3 gün dengeleyecek sıkı menü yapmamız lazım. Bu şekilde hep korunur hiç alınmaz. İşte onun için de hemen kilomuz 2-3 oymadığı an sürekli bunu yapmak lazım ki hiç bir zmaan 5-10 kilo birden geri almayalım . Topik ile ben açıkcası uğraşamam yoğun çalışıyorum. Ben fikri veriyorum biri yapsın 😄 Yapamam ama yapan biri olursa çok sevinerek katılacağım yada buraya kilo koruma takımı açarız 🤣 Çıtırlar ligini tamamlayan koruma ligine geçsin Elhan Elhan sen ne dersin?
Evettt aynenn öyle edilmesii lazımm gençler hep öyle ediyor vallahaa çözdük artık

Sezaryenlimisin sende benim alt göbeğim gidiyodu baya gitti yanii bide termal tayt giyiyodum cok işime yarıyordu simdi bebeyle alt kısmım şişti ve sertlesti üst kısmım çok bos gibi yumuşak

İlk menüm :halay:o yüzden resimli paylaşmak istedim. Köftelerin 2 tanesi yenmedi ve soğanda yenmedi :KK76: Kahvaltı 13.00 akşam yemeği 17.30 da yapıldı. Hepsi yağsız
2 litre su.
1 saat yürüyüş yaptım

Eklentiler

• IMG_20231225_172425.jpg
    IMG_20231225_172425.jpg
    118,9 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20231225_134719.jpg
    IMG_20231225_134719.jpg
    117,9 KB · Görüntüleme: 27
Kesinlikle lazım bu koruma programı Ben dikkat etmesem hemen aliyorum mesela

25 Aralık pazartesi

Saat 12.30

Az sucuklu acılı Menemen
2 dilim karabuğday ekmeği
Süzme peynir

Akşam 18.30

Bol marul
İki hindi füme
1 wasa
Birkaç dilim dil peyniri

Su yatana kadar 2.5 litre olur
Birazdan az sütlü hindiba kahvesi içeceğim

Spor 45 dakika aletli pilates

Yürüyüş 6942 adım, bilerek fazla adım atmadım belki o ödem yaptı diye

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Busra196 Busra196 minerva1988 minerva1988

Eklentiler

• Screenshot_20231225_194527.jpg
    Screenshot_20231225_194527.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 23
şu bi hastalığımı bi atlatayım. burayla aktif olacagim.. aktif olamadim..
sporu adımlarda haftaiçi çok iyiydim süper gidiyordum.. bi anda sifir mod oldum. herkesten de çok özür dilerim sizlerle ilgilenemediğim için. 😔
bi hastalığımı atlatayım kollarimi sivalayacagim
2024 bekle beni...
önce sağlık canım. özürlük birşey yok. hasta olunca insanın gözü birşey görmüyor.

25 Aralık pazartesi

Saat 12.30

Az sucuklu acılı Menemen
2 dilim karabuğday ekmeği
Süzme peynir

Akşam 18.30

Bol marul
İki hindi füme
1 wasa
Birkaç dilim dil peyniri

Su yatana kadar 2.5 litre olur
Birazdan az sütlü hindiba kahvesi içeceğim