Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen Cuma: 69.9
Bugün : 70.5
Fark : +600
Wilma11 Wilma11
blonde ambition blonde ambition
😢
Canım üzülme cumaya gidecek o :KK19:
Bir de diren kilosu böyle yapiyor 69 da e öyle oluyor hep ondan 67-68 leri bir kez gördün mü ondam sonra takır takır tekrar gidiyor kuzum ama direnç kilosu bir kaç hafta böyle yapıyor işte o arada pes etmezsen sonu muhteşem oluyor :KK60:
Bana bahhh bidahaki kışa az kilo alda yarışahhhh 😀😀😀 blonde ambition blonde ambition
Tatlı ballı hamişim beniimmm :anneadayı: seninle seve seve yarışırım tabi ve çok güzel gaza getiriyordun beni ama yok yapma ben kilo almayayım 🙈 biliyorsun ne emeklerle veriyoruz 🙈 koruyayım artık ben 🙏🏻😄 Ama korumak için kilo koruma grubu açtırcam o aklımda 😅 Ben ordan eşlik edeceğim size ama hele önce bir hedefe varayım 🤣
Ben tünel kazdım,Kırmızı Takıma gidiyorum 😄😄😄 @Meryem1306 Sen de gel
🤩 Aaaayyyy seve seve kaçıralım seni :KK4:

Bir de diren kilosu böyle yapiyor 69 da e öyle oluyor hep ondan 67-68 leri bir kez gördün mü ondam sonra takır takır tekrar gidiyor kuzum ama direnç kilosu bir kaç hafta böyle yapıyor işte o arada pes etmezsen sonu muhteşem oluyor :KK60:

Tatlı ballı hamişim beniimmm :anneadayı: seninle seve seve yarışırım tabi ve çok güzel gaza getiriyordun beni ama yok yapma ben kilo almayayım 🙈 biliyorsun ne emeklerle veriyoruz 🙈 koruyayım artık ben 🙏🏻😄 Ama korumak için kilo koruma grubu açtırcam o aklımda 😅 Ben ordan eşlik edeceğim size ama hele önce bir hedefe varayım 🤣

Oooo topiklerde açılacakmış helee mantıklı heee kızzzz bende varımm
Hahahaha tamam tamamm insallahh korursun kuzum bazen kendimizi kaybediyoruz🤭

Fezom sabah kedim rahatsizlandi. Kusmaya başladı. Ağzından kan gelince korktum. Şu an klinikte tekrar tedavi altına alındı. Kanına bakıldı . Bağışıklığı düşmüş. Serum veriliyor. Bekleme dediler eve gonderdiler beni. Yerimde duramıyorum. İyileşmesini diliyorum. 🤲 Migi kaptan Wilma11 Wilma11 bildirim göndermedi . Tabloyu hazırlamayı sona bırakayım en azından kaptan sonuçlarını açıklayayım dedim o da olmadı. Durumlar iyi değil . Ümidimi kaybetmek üzereyim. 😢
çok geçmiş olsun canımın içi, çabucak toparlansın Şakir'in inşallah :dua:

Geçmiş olsun casminim. :dua:Allah şifa versin. Yavrunun tez zamanda sağlığına kavuşmasını dilerim.
aminn bitanemm, sağol :KK60:

Fezom sabah kedim rahatsizlandi. Kusmaya başladı. Ağzından kan gelince korktum. Şu an klinikte tekrar tedavi altına alındı. Kanına bakıldı . Bağışıklığı düşmüş. Serum veriliyor. Bekleme dediler eve gonderdiler beni. Yerimde duramıyorum. İyileşmesini diliyorum. 🤲 Migi kaptan Wilma11 Wilma11 bildirim göndermedi . Tabloyu hazırlamayı sona bırakayım en azından kaptan sonuçlarını açıklayayım dedim o da olmadı. Durumlar iyi değil . Ümidimi kaybetmek üzereyim. 😢
Ayyy kıyamam sakire ne.oldu böylee Allah şifa versin canım emin ellerde düzelecek merak etme sıkma canını geçmiş olsun canım benim

Merhaba bugün sabahtan misafirim vardı yeni gelebiliyorum.
Tartıldım ama yazamadım 68.55 geldim 200 Gr artıdayim ilginç bir şekilde.
Biraz kilom düşse motive olacaktım. Anlamıyorum diyete başladım kilo aldım nasıl oluyor şaşkınım cuma günü tartisindan şüphe etmeye başladım. 🤔
Elhan Elhan Wilma11 Wilma11

Günün menusu
Kahvaltıya kadar su yesilcay sade kahve
45dk link oldu mu bilmiyorum ama nesliehttps://youtu.be/6Z99XgLamg4?feature=shared
KAHVALTI Foto ekledim
Ona ek 2 incir
AKSAM
Kereviz salatası yoğurtlu 2 ceviz
Dünden az bamya
Dükkanı kapadik

Eklentiler

• 20231225_130111.jpg
    20231225_130111.jpg
    191,8 KB · Görüntüleme: 23
Biraz kilom düşse motive olacaktım. Anlamıyorum diyete başladım kilo aldım nasıl oluyor şaşkınım cuma günü tartisindan şüphe etmeye başladım. 🤔
Cumaya artilardan kurtulacağız bir şekilde . Sidoşum bu hafta garip bir şekilde diyete sadık kalanlar artı. Gidecek bir şekilde ümidimizi yitirmeyelim canım. :dua:

Aynı şekilde düşünüyorum canım . Gitmek zorunda elimizden geleni yapacağız artık. :dua:

Cumaya artilardan kurtulacağız bir şekilde . Sidoşum bu hafta garip bir şekilde diyete sadık kalanlar artı. Gidecek bir şekilde ümidimizi yitirmeyelim canım. :dua:
İnşallah abla hiç böyle hayal etmemiştim güya ödemim çoktu bir kilodan fazla veririm bu hafta diyordum modum düştü. Ama toplamam lazım kendimi gidecek biliyorum çünkü aç kalıyorum su içiyorum gitmesi lazım.

İnşallah abla hiç böyle hayal etmemiştim güya ödemim çoktu bir kilodan fazla veririm bu hafta diyordum modum düştü. Ama toplamam lazım kendimi gidecek biliyorum çünkü aç kalıyorum su içiyorum gitmesi lazım.
Sidoş aç kalarak gitmiyo yiyip yağ yakman lazim yada içmen lazım bitek suda işe yaramıyor🤦‍♀️

Sidoş aç kalarak gitmiyo yiyip yağ yakman lazim yada içmen lazım bitek suda işe yaramıyor🤦‍♀️
Canım benim aç kalmak dediğim öncesinden az yiyorum ya kilomun düşmesini bekliyorum yoksa normal besleniyorum yani. Birkaç gündür yoğundum.spor yapamadım yarın başlayayım inşallah. Sen nasılsın nasıl gidiyor kaç haftalık oldun😍

Guruba hosgeldin :KK53:

X