Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi haftalar hanımlar.
Çok fena artı çıktım, insan üstü bir artı çok özür dilerim.
Cuma 61,2
Pazartesi 63,1
Fark +1.900

Wilma11 Wilma11
Elhan Elhan
Anlaşıldı, senin sular da yaramaz bugün, evden çıkmak istemiyorlar, e onlarda haklı sıcak sıcak duruyor içerde, dışarı çıkıp ne yapacak bu soğukta

Elhan Elhan

nerdesin kaptanım
Acaba bugün mü spora gidiyorum dedin, dün mü?
Sabah sabah WhatsApp, Telegram, burası derken 100 küsür mesaj olunca, saatlerimi, günlerimi karıştırdım 😔

Artılar cumaya sek eksiye döner 🥰
Hiç endişen olmasın canım kaptanımm :KK60:
haftasonu muhakkak bir artı görüyorum :KK70: ama cumaya eksiye geçeceğim inşallah :KK200::KK200:

Sağol kaptanım Allah sana da yardimci olsun öğretmensiniz değil mi 🥰
Hala iyileşemedim raporu uzatabilir miydim
üstümde yorgunluk ! İlaç içtim gece yatmadan ama hastalığımı etki etmedi ilaçlarda ödem yaptı içmeseydim keşke 😕 acayip uykum var
çok geçmiş olsun kaptanım :KK43:

Çok geçmiş olsun canım
A.ı neden yaptırdın, olanlar daha zor geçirdiklerini söylüyor 😔
sağol canımm :KK60:

benim kızlar çok sık hastalanıyorlar, eşim de bir doktordan duymuş grip aşınızı yaptırın muhakkak diye, onları yaptırırken biize de yaptırdık, eşim kafasına birşey koydu mu çok fazla lafa söze izin vermeyen tiplerden :işsiz:

Çok geçmiş olsun canım benim❤️
sağol tatlımm benimm :KK60:

Hiç endişen olmasın canım kaptanımm :KK60:
haftasonu muhakkak bir artı görüyorum :KK70: ama cumaya eksiye geçeceğim inşallah :KK200::KK200:

çok geçmiş olsun kaptanım :KK43:

sağol canımm :KK60:

benim kızlar çok sık hastalanıyorlar, eşim de bir doktordan duymuş grip aşınızı yaptırın muhakkak diye, onları yaptırırken biize de yaptırdık, eşim kafasına birşey koydu mu çok fazla lafa söze izin vermeyen tiplerden :işsiz:

sağol tatlımm benimm :KK60:
Seneler önce benim eşimde tutturdu dr gidin grip aşısı olun diye, çocukları aldım götürdüm, bizim ev doktoru: ben kendi çocuklarıma yapmadım deyip bir bakış atınca bende yaptırmadan döndüm, o bakışın altında kendimce aşının iyi bişey olmadığı manasını çıkardım ve o yıl ve takip eden yıllarda aşı olanların hiçbirinin memnunum dediğini duymadım.
Size iyi olur inşaAllah 🤲🏼

Çok yöntem varda, hoşaf, reçel yasak, katı, sıvı ayrımı da yapıyoruz, herşeyi de yiyemiyoruz.
Bugün farklı bir seviyeye geçtik, biraz karışık, iyice anlayana kadar okumam lazım, bakalım nası ilerleyeceğim 🥰
Dilediğin gibi ilerler umarım süreç, şifa olsun ❤️

Seneler önce benim eşimde tutturdu dr gidin grip aşısı olun diye, çocukları aldım götürdüm, bizim ev doktoru: ben kendi çocuklarıma yapmadım deyip bir bakış atınca bende yaptırmadan döndüm, o bakışın altında kendimce aşının iyi bişey olmadığı manasını çıkardım ve o yıl ve takip eden yıllarda aşı olanların hiçbirinin memnunum dediğini duymadım.
Size iyi olur inşaAllah 🤲🏼
faydasını görmesek bile inşallah zararını görmeyiz canım :dua:

Elhan Elhan

nerdesin kaptanım
Acaba bugün mü spora gidiyorum dedin, dün mü?
Sabah sabah WhatsApp, Telegram, burası derken 100 küsür mesaj olunca, saatlerimi, günlerimi karıştırdım 😔
Fezom sabah kedim rahatsizlandi. Kusmaya başladı. Ağzından kan gelince korktum. Şu an klinikte tekrar tedavi altına alındı. Kanına bakıldı . Bağışıklığı düşmüş. Serum veriliyor. Bekleme dediler eve gonderdiler beni. Yerimde duramıyorum. İyileşmesini diliyorum. 🤲 Migi kaptan Wilma11 Wilma11 bildirim göndermedi . Tabloyu hazırlamayı sona bırakayım en azından kaptan sonuçlarını açıklayayım dedim o da olmadı. Durumlar iyi değil . Ümidimi kaybetmek üzereyim. 😢

Fezom sabah kedim rahatsizlandi. Kusmaya başladı. Ağzından kan gelince korktum. Şu an klinikte tekrar tedavi altına alındı. Kanına bakıldı . Bağışıklığı düşmüş. Serum veriliyor. Bekleme dediler eve gonderdiler beni. Yerimde duramıyorum. İyileşmesini diliyorum. 🤲 Migi kaptan Wilma11 Wilma11 bildirim göndermedi . Tabloyu hazırlamayı sona bırakayım en azından kaptan sonuçlarını açıklayayım dedim o da olmadı. Durumlar iyi değil . Ümidimi kaybetmek üzereyim. 😢
Aaa yeni gördüm 🥺 ameliyattan kaynaklı bir komplikasyon acaba🥺 Rabbim safi ismiyle şifa versin😶

X