Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın. 24 Aralık pazar gününün Z raporu:

Kahvaltı 11.00
Antep peynirli, söğüşlü yarım dürüm.

Arada yine bir dilim soğuk baklava, sonra bir latte.

Akşam 16.30:
Mercimek çorbası, patlıcan musakka, havuç tarator.

Dün akşam misafirlerim vardı, hasarsız atlattım. İrade sınavıydı resmen benim için onları yapıp yememek. Bugün de kazanırım inşallah aynı sınavı. 😁

WC yok daha ne olsun canim 🥰 benim de kaç gündür tık yok 🙈 önemli olan incelmek tartı da önemli tabi burası için ama merak etme oraya da yansıyacaktır❤️
Yansisin bi moralimiz düzelsin😍 Kabizlik yasamazdım birde o çıktı 🙈 Kivi yemek iyi geliyormuş diye gördüm denemek istersen Karnıyarık otu tozu deneyeyim diyorum almamıştım görüyordum instagramda ama gecmiyor Bakarak olayım indirim vs

Yansisin bi moralimiz düzelsin😍 Kabizlik yasamazdım birde o çıktı 🙈 Kivi yemek iyi geliyormuş diye gördüm denemek istersen Karnıyarık otu tozu deneyeyim diyorum almamıştım görüyordum instagramda ama gecmiyor Bakarak olayım indirim vs
Kiviyi çok severim ama alerjim var ağzım dilim param parça oluyor tadına bile baksam 🥺 karniyarik otunu hiç duymadım. Elma sirkesinin bağırsak çalıştırdığı söyleniyor ben unutuyorum sabahları hep içmeyi😊

Günaydın. 24 Aralık pazar gününün Z raporu:

Kahvaltı 11.00
Antep peynirli, söğüşlü yarım dürüm.

Arada yine bir dilim soğuk baklava, sonra bir latte.

Akşam 16.30:
Mercimek çorbası, patlıcan musakka, havuç tarator.

Dün akşam misafirlerim vardı, hasarsız atlattım. İrade sınavıydı resmen benim için onları yapıp yememek. Bugün de kazanırım inşallah aynı sınavı. 😁
Kimler gelmiş öyle hoş geldin canısı :KK200::KK200:

Geçen demiştim sana zaten iyi olmuş geldiğin,sinsirellalar ne derlerse ben derim :KK53::KK53:
Hep görüyordum topiği ama hiç aklıma gelmemişti. Sen deyince bi deneyeyim dedim. Şimdilik iyi gidiyor. Üç gündür aralıklı oruç uyguluyorum. Akşam beşten sonra yemek yok. Tartıya yansımış o bile. 😁

Sevgili Arkadaşlar bugün pazartesi kilo bildirimlerinizi 13.00' e kadar yapmanızı rica ediyorum. Kaptanlarimiz fotoğrafli bildirimlerini bildiğiniz üzere özel mesajla benimle paylaşacaklar. Hepinize bol eksili bir gün diliyorum. Diğer arkadaşlar fotoğrafsiz
Geçen Cuma:
Pazartesi:
Fark:
Kaptan etiketi
biçiminde paylaşacaktır.

Busra196 Busra196 KIRMIZI KAPTAN
Wilma11 Wilma11 MAVİ KAPTAN
Mthn83 Mthn83
gezegenfeza gezegenfeza
Ellssa Ellssa
fesang fesang
minerva1988 minerva1988