Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Açlık tokluktan kolay biliyormusun 😔

Göbek değil basen lazım bana

Olsun diyeceğim de öğretmen degillermis
Duyanda beni öğretmen düşmanı sanacak. Hepicigini severim gerçekten eğitime katkısı olsun yeterki 😍

Depremin sabahı iş telefonu çaldı bı kadın marastan Kayseri'ye aramış nasıl olduğunu anlamadık ama. Hamileymiş sancıları başlamış ambulanstan hizmet alamamış. Maraşlı bı arkadaş yerini öğrenip sağlık hizmeti ulaşmasını sağlamıştı. İmkanımız olsa arabayla gidip alacaktık. Rabbim tekrarını yaşatmasın 🤲
Yavruna sağlık sıhhat versin canım 😘
Margaret öğretmen tatlım. Elagozluyu tutturamadim. :KK51:Tabi ki düşman değilsin sadece senin meslek grubunu sollayip geçtiğimiz için belki gıpta ediyorsundur kim bilir :63:
Kış mevsiminde özellikle C vitamini vücuda günlük alınmalı depolanmiyor . Ayakta atlatabilecegimiz bir hastalik bizi yatağa düşürebilir.

Margaret öğretmen tatlım. Elagozluyu tutturamadim. :KK51:Tabi ki düşman değilsin sadece senin meslek grubunu sollayip geçtiğimiz için belki gıpta ediyorsundur kim bilir :63:
BDV yüzünden yakında ben de öğretmen düşmanı olacağım.
1703358821005.png

Sağol cordeliam aranızda hala yer var mı bana😍

Hoşbuldum Elhanım😍ne güzel yapmışsınız ben tam tersi yağlara kucak açtım 😢😍

Sağol fezam iyiyim şükür.😍😘

Hoşbuldum canım 😍😘
Kaldığımız yerden devam ederiz bitanem ❤️ Sen bir çay koy . Yeniden başlıyoruz :KK76::KK76::KK76:
Yarın akşam menü , pazartesi tartı fotoğrafı :KK5:

Afiyet olsun canım 😘 Can düşmanlarim kurabiye ne zaman semtini terk edecek. Yine gelmişler. :KK14:
Dün 4 tepsi, bugün iki tepsi yaptım, canım anne kurabiyesi istiyordu, yaptım, yedim, kaldırdım.
Dünkü yaptıklarımın tadını biliyorum, yemedim.
Yolladım gittiler say kaptanım, zaten çok geldi, midem bulandı 😘

İçimden bişi amaaan diyor 🙄
77 yi dusemedim daha😔 79 larda geziyorum. Aşırı duygusallım oto b.ka ağlıyorum. Dışarı çıktım alışveriş yaptım. Eve geldim ne gerek vardı dedim. Off kedi olduğumdan emin değilim artık 🙄
İçindekine hooooop dur bakalım diyoruz. :stop:
Ağlamak istesek dünya kadar sebep buluruz.
Kendi kendini diplere çekiyorsun düşmana gerek yok ki :KK62:
Tatlım sen çok sevimli , güzel huylu minnoş bir kedisin 😻 Kendini sev , bizi de sev ama :KK68::dua:

23 Aralık
Sabah 12.00 haslanmis yumurta bir dilim ekmek ve bal
16.30 bir tabak mercimek yemeği bir dilim ekmek
21.30 çikolatalı san Sebastian
Eşimle tiyatroyw gittik, çıkışta yakında güzel bir kafe duruyordu gel gidelim kendime ödül dedim ogghh gitmez olsaydım Belçika çikolatası bile değildi sanki benim evde yaptıklarım çoook daha güzeldi. Paramızla rezil oldugumuz bı gün 🥲ve boş kalori lezzetsiz olunca yedigimden acayip pişman olurum. Sağlıklı beslenmekten guzeli yok valla
Busra196 Busra196 Elhan Elhan

Açlık tokluktan kolay biliyormusun 😔

Göbek değil basen lazım bana

Olsun diyeceğim de öğretmen degillermis
Duyanda beni öğretmen düşmanı sanacak. Hepicigini severim gerçekten eğitime katkısı olsun yeterki 😍

Depremin sabahı iş telefonu çaldı bı kadın marastan Kayseri'ye aramış nasıl olduğunu anlamadık ama. Hamileymiş sancıları başlamış ambulanstan hizmet alamamış. Maraşlı bı arkadaş yerini öğrenip sağlık hizmeti ulaşmasını sağlamıştı. İmkanımız olsa arabayla gidip alacaktık. Rabbim tekrarını yaşatmasın 🤲
Yavruna sağlık sıhhat versin canım 😘
Allah razı olsun sizlerden canım ❤️amin canım cumlemizinkine insalalh🥰

İçimden bişi amaaan diyor 🙄
77 yi dusemedim daha😔 79 larda geziyorum. Aşırı duygusallım oto b.ka ağlıyorum. Dışarı çıktım alışveriş yaptım. Eve geldim ne gerek vardı dedim. Off kedi olduğumdan emin değilim artık 🙄
Bırakma inmiyorsa biryerde illaki inecek o tartı. Ama sen inmiyor nasılsa diye salarsan üzülürsün. Bu halinin de geçici olduğunu bil. Zaman zaman herkeste oluyor. Alışveriş yaptıysan canın o an öyle istedi demekki pişman olmana gerek yok.

Yemiyorsun değil miiii 😁 bak ben yemedim biraz midem bulanıyor su içiyorum bakalım

Lavinia_98 Lavinia_98 canım Sankopark' a gidecektiniz ?Müjdeli haberlerini bekliyoruz :dua::KK200:
Çok şükür abla yatışı yapıldı bazı vitamin ve kan degerleri yükseldi eve taburcu olduk ve bir hafta sonra tekrar tahlil vercz inşallah allahın izni ile oda temiz çıkar daha çok gripal bir enfeksiyon yüzünden degerleri düşmüş dediler inşallah iyi bugün ama 🙏 ama anne yüreği tekrar tahlil yaptırmadan içim rahat etmyck

Çok şükür abla yatışı yapıldı bazı vitamin ve kan degerleri yükseldi eve taburcu olduk ve bir hafta sonra tekrar tahlil vercz inşallah allahın izni ile oda temiz çıkar daha çok gripal bir enfeksiyon yüzünden degerleri düşmüş dediler inşallah iyi bugün ama 🙏 ama anne yüreği tekrar tahlil yaptırmadan içim rahat etmyck
Çok geçmiş olsun canım

Çok geçmiş olsun canım 🙏❤️

X