Popüler Konu LenaG ile MasterFit

IMG_4699.png

23 Aralık cumartesi

Adım 3479 / 347 puan

Cordelia Cordelia

24 saatte 12 şehit var ya çok üzüldüm 😥
Allah ailelerine sabır versin çok zor haberi izlerken benim boğazım düğümleniyor onlar neler yaşıyor kimbilir mekanları cennet olsun😪
Doğum günü evde değil bir mekandaydi canim. Hatta d.g.nu yapan hanim yanıma kadar gelip bak bunların hepsini ben ve annem yaptı eğer şüphen varsa olmasın ye dedi. Ben de mahcup oldum yok ben yiyip geldim dedim yanlış anlamasın diye :halay: ama gerçekten sucuk ekmek çok tok tuttu. Hiç yiyesim gelmedi. Eskiden olsa o tabak biterdi belki de kadına ayıp olmasın diye. Ama artık duygusal açlık yok:63:
Süper irade tebrikler canım ben olsan ucundan kıyısından yer durmazdım hele ki ısrar varsa ayıp olmasın derdim eksiler böyle geliyor.iste👏

Çok şükür abla yatışı yapıldı bazı vitamin ve kan degerleri yükseldi eve taburcu olduk ve bir hafta sonra tekrar tahlil vercz inşallah allahın izni ile oda temiz çıkar daha çok gripal bir enfeksiyon yüzünden degerleri düşmüş dediler inşallah iyi bugün ama 🙏 ama anne yüreği tekrar tahlil yaptırmadan içim rahat etmyck
Çok şükür bitanem ❤️ Allah yüzünüzü güldürsün yavrun iyileşecek onun güzel gunlerini göreceksin. :dua: Korkulacak bir şey olsaydı değerleri öyle hemen yukselmezdi. Yüreğini ferah tut. Gözün aydın. :KK68:

Önüme gelmezse meyve yiyen biri değilim canım

Bugün teyzem aradı tanıdığı bı kadın vefat etmiş. Epilepsini çocuğu varmış kadın 49 yaşındaymış çocuğun arkada bıraktı gitti diye üzülüyor bir alınganlık gösterdim bende çocuğumu arkada bırakacağım diye oturdum ağladım 😔

Biraz kaju yedim su ve şimdi de yeşil çay u uykum geldi iyi geceler
Yediğimiz sağlıklı gıdalar bedenimizi iyilestirip guzellestirdigi gibi psikolojimizi de ihya ediyor. :KK68: yaşadığın üzüntüler bağışıklığını düşürüp seni hasta eder o zaman yavrularına bakamazsin bunu düşün her anlamda güçlü kal. Ağlamakla mutsuz bir anne kimliği üzerine yapışır kalır. :KK43:

İyi geceler 🤩❤️

Cumartesi menüsü

Kahvaltı 12:00
1 dilim TB ekmeği, 1 dilim süzme peynir, 3 zeytin, 3 YK pastırmalı yumurta, domates,havuç

Ara 15:00
1 porsiyon meyve
1 çb süt

Ara 17:00
Yarım portakal

Akşam 18:30
5 YK kuru fasulye
3 YK pilav
2-3 adet kornişon turşu

2,5 lt su
Elhan Elhan Wilma11 Wilma11
Afiyet olsun sidoşum. :KK68: :KK74:
Kuru fasulye turşuyu çok sever ama. dikkatli ol gbol yesillikli bir salata hepimizi mutlu eder. :dua::KK200: Menun çok güzel.

Menüm
Sabah 11.00 2 dilim yumurtalı ekmek peynir 10 zeytin domates

16.00 4 kaşık kısır 1 br ayran

akşam 1 kupa yeşilçay salata 4 kaşık makarna

ara 2 mandalina

Su 1 lt
Spor yok

Elhan Elhan Wilma11 Wilma11
Afiyet olsun bademim. :KK74:
Akşam ogunun çok erken yenilmiş bu çok harika:KK5:Sadece su az . Tarçınlı , su yapacaktin unuttun mu :confused:

Sabah
1 Kk tulum peyniri ve şekilli peynirlerden
1 tavada yumurta
2 dilim ekmek
Biraz salatalık ve domates
2 çatal vişne receli

Öğlen yok

Saat 16.00
(Bir davetteydim buz gibi havada mangalda sucuk ekmek yapıldı hem aciktim hem de üşüdüm dayanamadım yedim.) 5 parmak büyüklüğünde ekmek arası sucuk.

Akşam
Çocukların arkadaşının dogumgunune gittik
Önüme bir sürü hamur işi, türlü türlü mezeler geldi, hiçbirine elime surmedim:63:
Sadece çay ve sade Türk kahvemi içtim ve ciktim:rapci:

Elhan Elhan @Busra196
Afiyet olsun bitanem ❤️ İradeni kutluyorum. :dua:
Senin için çok mutluyum. Çitirlar ligine sağlıkla ulaşacağını hayal ediyorum şu an :KK73:

Günlük menüm
Sabah 1yumurta mantar kavurması 1dilim peynir 2 zeytin 1dilim tb ekmek
Ara sütlü kahve 2parça bitter çikolata
Akşam 1rabak susuz kuru fasulye 3 4 yk pirinç pilavı 1ikase cacık 2lt su spor ev temizliği 😄
Afiyet olsun Aysenurcum. :KK60:Menun çok güzel. :super:Evinde sağlıkla yaşayın ellerine sağlık. Temizliğin verdiği huzurunu hissediyorum. :21:

Günaydın mutlu pazarlar🌸🫶
Dün liseden arkadasim geldi tüm gün benimleydi size eslik edemedim🙈
Arkadasim gelmeden sabah 1 saat eliptik yaptim Cordelia Cordelia 420 puan :)

İlk ogun 13 te iki haslanmis yumurta,roka,zeytin,ajvar,labne,1 wasa

İkinci öğün saat 16 da ceyrek ispanakli gozleme ve 2 yk yalanci profiterol

2 lt su ictim

Midem guruldayarak uyudum o tatliyi sindirmeliydim 🙈 Elhan Elhan Wilma11 Wilma11 🌸

IMG_20231223_230701.jpg
Screenshot_2023-12-24-09-14-12-526_com.huawei.health.jpg

2 lt su ictim

Midem guruldayarak uyudum o tatliyi sindirmeliydim 🙈 Elhan Elhan Wilma11 Wilma11 🌸

Eki Görüntüle 3357346 Eki Görüntüle 3357348
Afiyet olsun Leylacim. :KK60: Sabah iyi ki eliptik yapmışsın profiterol buharlaşıp gitmiştir. Kahvaltı da çok güzel. Gozlemenin iyi niyetinden emin değilim. :KK14:Ceyrek miktarda çıtırlara pek zarar veremiyormuş diye bir söylenti var :confused:
Liseden arkadaşlarla bir araya gelmek heyecan ve mutluluk verir bana. Bir dahaki buluşma tekrar nasip olsun canım :dua::KK200:

2 lt su ictim

Eki Görüntüle 3357346 Eki Görüntüle 3357348
Canım wasa istedi 😁 Afiyet olsun ❤️

X