Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun ❤️💙❤️💙

Busra196 Busra196 Elhan Elhan

Kahvaltı: sucuklu yumurta, peynir,zeytin, 2dilim çavdar

Ara: 200grm meyveli yoğurt, yarım avuç fındık

Akşam: 4 ızgara köfte, salata

Spor birazdan yapmayı düşünüyorum. Bitirince istediğin şekildeki bildirim ve etiketle yazacağım Cordelia Cordelia

16:20
3 kurabiye, 2 mini incirli cezerye, 1 avuç çikolu, Hindistan cevizli badem

17:00
Döner dürüm, yarısı salata, yarısı et

4 kupa zencefil, limon
1,5 lt su
2 kupa kahve
1 kupa apaforn

Adımları geç saatte yollarım

Elhan Elhan , Busra196 Busra196

Wilma11 Wilma11 Elhan Elhan

23 Aralık 2023

sabah 10.30
sucuklu omlet
peynir, 5 küçük zeytin
1 tk petek bal
3 çeri domates, 1 küçük kapya biber
1 parça karabuğday ekmeği

ara 14.30
3 ceviz, 2 minnak incir pestili (saf meyve)

öğlen 15.15
1 ince lavaş içinde et döner

akşam 19.20
1 servis kaşığı zeytinyağlı taze fasulye
3-4 yk yumurtalı makarna
2-3 yk ev yoğurdu

şimdi kabuk tarçın demleniyor onu içicem.
1,5 lt su

bugün öğlen biraz karışık oldu çarşıda olunca. kan şekerim çok düştü, hissettim. çok rahatsız etti. bir süredir yememiştim canım döner istedi ama lavaş ince de olsa yemeyeyim dedim. banka oturdum cevizleri ve inciri yedim. tamamdır dedim ama karnım da sanki çok acıkmıştı ve daha da orada işim vardı. ben de gidip yedim. döneri direk yeseydim en azından diğer ara öğünü yemezdim. fazla oldu ama napim yapacak birşey yok.

İyi geceler 🤩❤️

Cumartesi menüsü

Kahvaltı 12:00
1 dilim TB ekmeği, 1 dilim süzme peynir, 3 zeytin, 3 YK pastırmalı yumurta, domates,havuç

Ara 15:00
1 porsiyon meyve
1 çb süt

Ara 17:00
Yarım portakal

Akşam 18:30
5 YK kuru fasulye
3 YK pilav
2-3 adet kornişon turşu

2,5 lt su
Elhan Elhan Wilma11 Wilma11

Menüm
Sabah 11.00 2 dilim yumurtalı ekmek peynir 10 zeytin domates

16.00 4 kaşık kısır 1 br ayran

akşam 1 kupa yeşilçay salata 4 kaşık makarna

ara 2 mandalina

Su 1 lt
Spor yok

Elhan Elhan Wilma11 Wilma11

Çok şükür abla yatışı yapıldı bazı vitamin ve kan degerleri yükseldi eve taburcu olduk ve bir hafta sonra tekrar tahlil vercz inşallah allahın izni ile oda temiz çıkar daha çok gripal bir enfeksiyon yüzünden degerleri düşmüş dediler inşallah iyi bugün ama 🙏 ama anne yüreği tekrar tahlil yaptırmadan içim rahat etmyck
Çok şükür. tabi canım mutlaka kontrole götür.

Bazen dertlendirdim şeylerden utanıyorum bu haberleri duyunca 😔
Rabbim ailelerine sabır versin, mekanları zaten cennet 🤲🏼
aynen öyle canım saçma sapan şeylerle uğraşıyoruz, kafaya takıyoruz. insanlar oralarda nelerle uğraşıyorlar, neler yaşıyorlar. bir de tabi aileleri.... :110:

Margaret öğretmen tatlım. Elagozluyu tutturamadim. :KK51:Tabi ki düşman değilsin sadece senin meslek grubunu sollayip geçtiğimiz için belki gıpta ediyorsundur kim bilir :63:
Kış mevsiminde özellikle C vitamini vücuda günlük alınmalı depolanmiyor . Ayakta atlatabilecegimiz bir hastalik bizi yatağa düşürebilir.
Önüme gelmezse meyve yiyen biri değilim canım
İçindekine hooooop dur bakalım diyoruz. :stop:
Ağlamak istesek dünya kadar sebep buluruz.
Kendi kendini diplere çekiyorsun düşmana gerek yok ki :KK62:
Tatlım sen çok sevimli , güzel huylu minnoş bir kedisin 😻 Kendini sev , bizi de sev ama :KK68::dua:
Bugün teyzem aradı tanıdığı bı kadın vefat etmiş. Epilepsini çocuğu varmış kadın 49 yaşındaymış çocuğun arkada bıraktı gitti diye üzülüyor bir alınganlık gösterdim bende çocuğumu arkada bırakacağım diye oturdum ağladım 😔
Bırakma inmiyorsa biryerde illaki inecek o tartı. Ama sen inmiyor nasılsa diye salarsan üzülürsün. Bu halinin de geçici olduğunu bil. Zaman zaman herkeste oluyor. Alışveriş yaptıysan canın o an öyle istedi demekki pişman olmana gerek yok.

Yemiyorsun değil miiii 😁 bak ben yemedim biraz midem bulanıyor su içiyorum bakalım
Biraz kaju yedim su ve şimdi de yeşil çay u uykum geldi iyi geceler

Afiyet olsun canım 😘 Cuma menüsü olarak gayet güzel. :KK60:
Aa yine ağzıma acı biber surulmemis :KK57:
Hepinize ayri ayri cok teşekkür ederim canim arkadaşlarım derdimi derdiniz bilip destek verdiginiz icin bazen insani en yakinindan cok uzagindaki yuzunu hic tanimadigi bilmedigi insanlardan güç ve dua alıyor . Şu sıralar çok sulu göz bir anneyim. Yüreği yanar mı bi insanın yüreğim de bir yangın su içmek istiyorum sürekli kış günü içilmez ya hani yazın ki kadar içim öyle yangın yeri ki psikolojikmen su içiyorum sürekli bana bi bakışı son 1 haftadır yanıma gelip beni öpmesi seni çok seviyorum annecim demesi kendi dünyasında benimle mutlu oluşu. Çok şey yazarım efeme dair yürek sızım benim emeğim 😥🤲 teyzeleri dualarınızda yer veriyorsunuz biliyorum bizi unutmayın olur mu Allah hepinizden razı olsun
:KK43:

Sabah
1 Kk tulum peyniri ve şekilli peynirlerden
1 tavada yumurta
2 dilim ekmek
Biraz salatalık ve domates
2 çatal vişne receli

Öğlen yok

Saat 16.00
(Bir davetteydim buz gibi havada mangalda sucuk ekmek yapıldı hem aciktim hem de üşüdüm dayanamadım yedim.) 5 parmak büyüklüğünde ekmek arası sucuk.

Akşam
Çocukların arkadaşının dogumgunune gittik
Önüme bir sürü hamur işi, türlü türlü mezeler geldi, hiçbirine elime surmedim:63:
Sadece çay ve sade Türk kahvemi içtim ve ciktim:rapci:

Elhan Elhan Busra196 Busra196

İçimden bir ses bir öğretmen daha geliyor diyor Mthn83 Mthn83 hazır mısın :rolleyes:
aysenurt3991 aysenurt3991 hemşireydi yanlış hatırlamıyorsam :confused:
Evet hemşireyim canım kusura bakmayın malum hafta sonu temizlikle geçti sonrada misafirliğe gittim hiç gelemedim buralara😊

Sabah
1 Kk tulum peyniri ve şekilli peynirlerden
1 tavada yumurta
2 dilim ekmek
Biraz salatalık ve domates
2 çatal vişne receli

Öğlen yok

Saat 16.00
(Bir davetteydim buz gibi havada mangalda sucuk ekmek yapıldı hem aciktim hem de üşüdüm dayanamadım yedim.) 5 parmak büyüklüğünde ekmek arası sucuk.

Akşam
Çocukların arkadaşının dogumgunune gittik
Önüme bir sürü hamur işi, türlü türlü mezeler geldi, hiçbirine elime surmedim:63:
Sadece çay ve sade Türk kahvemi içtim ve ciktim:rapci:

Elhan Elhan Busra196 Busra196
Aksam iyi tutmussun kendini ,helal olsun canım🥰 Sucuk da erken saatte yenmiş . Diğer öğünler de dengeli olunca sorun olmaz inşallah . Afiyet olsun tatlım 🥰

Aksam iyi tutmussun kendini ,helal olsun canım🥰 Sucuk da erken saatte yenmiş . Diğer öğünler de dengeli olunca sorun olmaz inşallah . Afiyet olsun tatlım 🥰
Doğum günü evde değil bir mekandaydi canim. Hatta d.g.nu yapan hanim yanıma kadar gelip bak bunların hepsini ben ve annem yaptı eğer şüphen varsa olmasın ye dedi. Ben de mahcup oldum yok ben yiyip geldim dedim yanlış anlamasın diye :halay: ama gerçekten sucuk ekmek çok tok tuttu. Hiç yiyesim gelmedi. Eskiden olsa o tabak biterdi belki de kadına ayıp olmasın diye. Ama artık duygusal açlık yok:63:

Doğum günü evde değil bir mekandaydi canim. Hatta d.g.nu yapan hanim yanıma kadar gelip bak bunların hepsini ben ve annem yaptı eğer şüphen varsa olmasın ye dedi. Ben de mahcup oldum yok ben yiyip geldim dedim yanlış anlamasın diye :halay: ama gerçekten sucuk ekmek çok tok tuttu. Hiç yiyesim gelmedi. Eskiden olsa o tabak biterdi belki de kadına ayıp olmasın diye. Ama artık duygusal açlık yok:63:
Ciddi kararlılık ve irade göstergesi canim. Ben böyle ortamlarda hayır diyemiyorum hiç ayıp olmasın diye değil ha yanlış anlaşılmasın kendime hakim olamadığımdan😂 o yüzden gitmemeye çalışıyorum elimden geldiğince diyet sürecinde🥰 harikasın böyle devam edersin inşallah ❤️

X