Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menu (kirmizi)

Sabah(9:40)
1 tam bugday sadvich ekmegi
1 kk peynir
1 yumurta
Yesillik

Ogle
1 kucuk salkim uzum
Sutlu granul kahve

Aksam(19:00)
2 dlm tam bugday
4yk menemen :)

Su: 1.5lt spor : yok F Frozen01
Su az olmuş ekmek fazla gibi afiyet olsun canim

eskişehir de evet fiyatlar uçuk çünkü merkezi belli yere de küçük , konya hem yerleşim yeri hem nüfus olarak çok büyük geniş , ve gelişen bölgeleri yeni yeni sitelerin yapıldığı semtler var oralarda fiyatlar daha uygunmuş
aslın da eskişehir de öğrenciler için apartlar çok ya 1+1 yada 2+1 ondan pahalı bina yaşı 4 den fazla 5-10 sene aralığı olanlar ,normal 3+1 olsa birde tam merkezde değilse, uygun fiyatlılar vardı aslın da

Rakip secmeseydiniz
Hallederiz abla o gün bir gelsinde
8 30
Bol Domates salatalık, 1 beyaz peynir çay
13 30
3 tane biber dolması salata 1 kase yoğurt
Sonra
Kahve üzüm
2lt su
2419 = 241p.
Kız hiç birşey yememissin çok erken olmuş son öğün
kaç senedir kk deyim hatta zayıflama gurupların da takımdaydım bile ilk defa taraflardan birindeyim kendimi tuhaf hissettim
Herşeyin bir ilki vardır abla kısmet buguneymis
Afiyet şeker olsun, LÖP LÖP ET olsun ,cuma günüde zafer bizim olsun. Ayyyyy ne döktürdüm beee .
Kız er olacak bişey yememiski kuş kadar kakmis
Onceden ne guzel bisikletle kilometrelerce bisiklet surerdim ama coluk cocuk yoktu ozamanlar vay gidi zaman
Aha simdi 40 hissettim kendimk valla
Çoluk çocuk olunca hepimiz öyleyiz canım çoğu şeyi bende yapamıyorum valla Ahu gençlik diyorum

iki de bir buraya damlıyorum Mefkurem zuhal yıldızım gelir mi ki acep diye
Canimmmm
Zuhal kosturmacalarda :))) bugün oglanla 1.5 saatlik uzaklikta bi yere gittik, orda Türk magazalari var, damatligini aldik.
Yarinda gelin , yengesi arkadaslariyla evi temizlemeye gelecekler. Sonrasinda ben biseyler hazirlarim buraya gelirsiniz dedim.
Bu hafta coook işim var coookkk

Tatlı telaşlar abla kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…