Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay ne güzelmiş ya , bu arada 31 yaşında mısın ? Valla ben seni 40 larda falan sanmıştım
Hiç tutturamıyorum ya 6 . His falan 0 bende
Hahaha okadar buyukmu gosteriyorum
Konusmalarimdan falanmi 40 hissettin acaba 31im canim yakinda 32 olucam
2 cocugum var :)

8 30 Bol Domates salatalık, 1 beyaz peynir çay 13 30 3 tane biber dolması salata 1 kase yoğurt Sonra Kahve üzüm 2lt su 2419 = 241p.

Afiyet şeker olsun, LÖP LÖP ET olsun ,cuma günüde zafer bizim olsun. Ayyyyy ne döktürdüm beee .

Konyanin neresi abla

Hahaha okadar buyukmu gosteriyorum
Konusmalarimdan falanmi 40 hissettin acaba 31im canim yakinda 32 olucam
2 cocugum var :)
çok güzel yaşlar hele bir de allahın izniyle 35 ine gel geç bak hayatında bakış açın da hatta huyların da neler neler değişip güzelleşiyor :))

Onceden ne guzel bisikletle kilometrelerce bisiklet surerdim ama coluk cocuk yoktu ozamanlar vay gidi zaman
Aha simdi 40 hissettim kendimk valla
40 yaşın nesi varmış özgürlüğe atılan kocam adım gibidir 40 yaş , amann 40 yaşıma gelmişim bundan sonra kimsenin dırdırını kahrını çekemem diyerek net hayır istemiyorum , yapmıycam dediğin, altın çağın başlangıcıdır sonrası 45-50 sırayla platini pırlantası var daha bunun kızzzz:)))
Elhan ım kıymetlim, kıdemlim gel de geri kalan güzelliklerini sen anlat bu bebişlereeeeee

Abla benim hayata bakis acim 10yil ilerde 35de 45 olucam yani
Heryasin guzelligi var yaaa
kesinlikle
ama 65 den önce kırışmaya başlamak yok kaz ayakları da dahil çizgi bile kabul etmem yasakladım size yaşça daha olgun hissedebilirsiniz ama fiziksel olarak hep 25-30 yaş arası kalacaksınız

Hmm bende konya geliniyim
Esime konyadan ev alalim diyorum o pek istemiyo
Kv koyde oturuyo izine gelince 1 ay koyde zor oluyo koye yakin olmasi icin konya diyorum
ben malatyalıyım ama malatyayı da pek bilmem son 9 senedir de eskişehirdeydik tayin nereye biz oraya da seni çok iyi anlıyorum gülüm ben de yazın kv de ortalıkta valiz için de yaşıyorum senelerdir dolap alırız biri götürür , başka alırız odaya koruz biri boşanır gelir komple dolabı odayı alır eşim de küçük ev arandı ama fiyatlar uçmuş ,40 günden fazla kaldığımız oluyor memlekette, dışarıda olan başka kayınım da var 3 kızla toplam 5 kişi benim ki tek oğlan oda ortada kalıyordu çocuğum, şimdi sadece benim annem de kalıyor annem de memelekete taşınalı 3-4 yıl oldu öncesi sürekli kv deydik

uygun fiyata sonra satınca kar elde edebileceğiniz bir yerden alsanız yatırım amaçlı da olur diye belki eşin kabul eder

Esimde eskisehirden istiyor
Ama eskisehir fiyatlari ucuk
Biz yilda 1 ay turkiyeye gelecez
2+1 yeter yine koyde kalsakda 2 3 gun kalir evimize geceriz
Benim memleket zaten uzak
Bi gittikmi 2 hafta kaliyoz
Annemin evinde kimse yok, iznimizi ona gore ayarliyoz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…