Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam abla yarın protein alacagim

Olabilir. Bende uzun oruçların sonunda çok fazla şey yersen midem alt üst oluyor

İnşallah canım

Kim bu Fenomen ismini yazsanız

Şimdi kaçsın kaç olmayı hedefliyorsun Bir de uzman Hoca haftada kaç gün yapıyorsun Ben kafama göre yapıyorum eğer o hafta birkaç gün çok fena yediysem ertesi günler uzun oruç yapıyorum

Ne kadar az yemişsin maşallah hala Oruç musun

Afiyet olsun rakibem

Afiyet olsun Ayran Aşı diyetinde tek öğün mu yapılıyor

Akşamki menünde kalanı mı yedin diyetisyenle devam mı ediyorsun

Olmadı yar su testisine dolmadı Yar :KK70:

Afiyet olsun sütlactan yedin mi

Ben bu Diyeti 7 gün yapan birini tanıyorum Benim de hamilelikte şekerim çıkmıştı ve genetik olarak yatkınım ancak Gebelikten sonra şekerim düzeldi su orucundan açıkçası biraz korkuyorum

İyiyim ben de ben hafta sonu kendimden geçip cumaya kadar duruluyorum :KK70:

Ay ben de renkli zamana çok fazla tatlı canım istiyor hocam Ne yapabiliriz bu tatlı isteklerine karşı bir de ben nasıl olsa tatlı yedim deyip bir sürü şey yiyorum arkasına
Diyetisyenle devam ediyorum akşam tekrar hazırladım et tavuk balık seçeneği var ben ton balığı kolayıma geldiği için bu şekilde yedim

Beth18 Beth18 Özden ozdogandan bahsediyor sanırım . Şu sıralar tekrar hamile sanırım🤗
Anladım baktım şimdi canim ben de tanıyorum da ismini bilmiyormusum
Kaptanım sana çok güzel bir sütlaç tarifi vereceğim.
Dört kaşık yulaf ezmesi
İki bardak süt, hassasiyetin varsa laktozsuz
Bu ikisini haşla lapa kıvamına gelsin. Sonra bir kaşık bal ekle . Üzerine varsa çığ fındık, ceviz ekle biraz da tarçın...☺️☺️☺️☺️ bayilacaksin.
Ama o yulaf lapasi ;(
Diyetisyenle devam ediyorum akşam tekrar hazırladım et tavuk balık seçeneği var ben ton balığı kolayıma geldiği için bu şekilde yedim
Evet en kolayı afiyet olsun canim

Bende evde yürüyeceğim disarda değil 🤣🤣🤣
Ben evde de değilim işte sorun bu canım
He he bu hatayı yapmayacaktin :KK71:
Afiyet olsun tatlım. :KK60:
Yaptım ama gözüme güzel görünmesi lazımdı
28 Kasım
12.00-İki adet krep, acı sos, biraz tahin
18.30- kinoali kısır biraz biber tursusu
sibel_84 sibel_84 Elhan Elhan
Afiyet olsun canım
Menüm
Sabah
2 çeri domates
Yesillik
Lor
Akşam
1 kase tarhana çorbası
2 küçük biber dolması
Yoğurt
Salata
Su 3 ü bulur
8 .bin adım yürüyüş
Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Afiyet olsun canım
Tam olarak ne yapıyorsunuz ben de eşlik etmek isterim size 🤗
Ayran detoksu yapıyoruz
@Nergis 35
Elhan Elhan
sibel_84 sibel_84
1 litre su
Bu su olayı canımı sıkıyor:KK43:
Ben de içemiyorum canim

Bir daha aklımdan izin almak geçerse seni ve menülerini hatırlayacağım :KK5:
Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandığın için izin falan fark etmedi senin için. :super:
Tatlım cuma takımlara girecek olman heyecan verdi. :KK73:
İyi ki izin almışım ve bu izin bana artık kilo verme ve doğru beslenme olayını beyinde bitirdiğimi gösterdi. Her yerde her şekilde zararlı olan zararlıdır diye beynime kazımış ve izinde olunca takıma karşı sorumluluğum yoksa bile kendime ve 2 aydır verdiğim emeğe karşı sorumluluğum var deyip yemediğim için kendimi çok takdir ettim. 🥰
Önce kendimiz için yapmalıyız ve beyinde bitirmeliyiz.

Son düzenleme:
Elhan Elhan @HanimKelesimiGetir

Yaptım iki öğün yapayım. Anneme geçeceğim mantı varmış. Yememek için şimdi yiyorum.
Mantı yemedin di mi ??? 😄
aynennn, 2. kızım doğduktan sonra anladım ki ben ilk kızımla oyuncak bebekle oynar gibiymişim :KK70:
🥲 Ben 2. Gelince normalleştim doğrusu. İyi li gelmiş yoksa o halde kafayı yermişim herhalde 🥹
Off 1 cay kaşığı mi :KK57: :olamaz:
🤔🤔🤔Çok mu olmuş 😅

İyi ki izin almışım ve bu izin bana artık kilo verme ve doğru beslenme olayını beyinde bitirdiğimi gösterdi. Her yerde her şekilde zararlı olan zararlıdır diye beynime kazımış ve izinde olunca takıma karşı sorumluluğum yoksa bile kendime ve 2 aydır verdiğim emeğe karşı sorumluluğum var deyip yemediğim çin kendimi çok takdir ettim. 🥰
Kilo konusunda tevazu olmaz diyoruz :21::21:
Hepimiz bir gün kendimizle gurur duyacağız inşallah. :dua::KK200::dua:

28 Kasım
11.00 Bir buçuk yumurta, maydanoz, salatalik, domates, yarım avokado, zeytin, biraz peynir, çay
13.00 Kahve
16.00 Bir kase ayran aşı
18.00 Yarım kase ayran aşı
Bir buçuk litre su
6444 adım
Beth18 Beth18
Çok guzelmenu hocam kilo verirseniz bende yapicam
Bir kez yapip sürekli onu mu iciyorsunuz
Kilo verirseniz bende yapicam
Kahvaltı
2 yumurta
İnce lavaş ekmek avuç içi kadar
Azıcık çemen 1 çatal kadar
Öğle
1 kase ayran detoksu
Akşam
1 kase ayran detoksu
Kayısı çayı ara öğün
Dukan yaptım iciverdim gün içerisinde.

Elhan Elhan Beth18 Beth18
Afiywt olsun canim
İyi ki izin almışım ve bu izin bana artık kilo verme ve doğru beslenme olayını beyinde bitirdiğimi gösterdi. Her yerde her şekilde zararlı olan zararlıdır diye beynime kazımış ve izinde olunca takıma karşı sorumluluğum yoksa bile kendime ve 2 aydır verdiğim emeğe karşı sorumluluğum var deyip yemediğim çin kendimi çok takdir ettim. 🥰
Nasıl yapiyosun ya benim hep canim istiyor

Kilo konusunda tevazu olmaz diyoruz :21::21:
Hepimiz bir gün kendimizle gurur duyacağız inşallah. :dua::KK200::dua:
Hepimiz bol bol kendimizi taktir etmeliyiz çünkü yapamayınca yada kilo alınca zaten aşırı suçluyoruz kendimizi . Kendimize şevkat göstermekte zorlanıyor ve kendimizi çok üzüyoruz. Tam tersi şekilde başarılı oluncada bari kendimizi takdir edelim. Herkesden önce kendimize şefkat ve sevgi vermeliyiz. 🌺 Kendini sevmeden kimseyi sevemezmiş insan. ❤ Hepimiz kendimizi daha çok sevecek şeyler başaralım her zaman inşallah.

Çok guzelmenu hocam kilo verirseniz bende yapicam
Bir kez yapip sürekli onu mu iciyorsunuz
Kilo verirseniz bende yapicam

Afiywt olsun canim

Nasıl yapiyosun ya benim hep canim istiyor
Canım tamamen beyni şartlandırmakla alakalı. Kendine hep tam tersini yani kafaya koydum mu ben yemem, zaten artık iştahım yok, azıcık menü bana yeter gibi olumlu ve şartlanmış şeyler söyle ve çok inanarak yap canm beyin duyduğuna inanır. Kendini sağlıklı besleneceğine ikna edersen gerçekten canın hiç bir şey çekmiyor tatlım her şey beyinde bitiyor işte . Hedefe kitlendinmi tamam.

Canım tamamen beyni şartlandırmakla alakalı. Kendine hep tam tersini yani kafaya koydum mu ben yemem, zaten artık iştahım yok, azıcık menü bana yeter gibi olumlu ve şartlanmış şeyler söyle ve çok inanarak yap canm beyin duyduğuna inanır. Kendini sağlıklı besleneceğine ikna edersen gerçekten canın hiç bir şey çekmiyor tatlım her şey beyinde bitiyor işte . Hedefe kitlendinmi tamam.
Evet öyle de ben tatlıyı çok seviyorum
Yani şeker falan değil direkt ev yapımı tatlı ya da pastahane de olur :)
Evet kaptanım bir kerede yapmak kolaylık oluyor. ☺️
Anladim yaparsam tarif alırım
1038738229 kere ben de yapicam yazmisim :)

X