Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu gün ki menüm

kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta, 1 dilim tahıllı ekmek , peynir,domates, 3 zeytin

Akşam: levrek + brokoli salatası 🐟🥦

2 Saat spor ( koşu bandı+kondisyon bisikleti)
Elhan Elhan
Harika çok güzel bir menü :KK9: :KK9:
İzinde olup böyle beslenen bir arkadaşa hayranliktan başka ne beslenir :KK68::KK68::KK68:
Sporun da muhteşem. :super:
Afiyet olsun bitanem gurur kaynagim :KK74:

Kizlar anasayfada Kazen yardım konusu bilgim dahilinde diye bir konu paylaşmış . 8-9 yaşlarında çocuğu olan bir anneye kıyafet yardımı isteniyor. Okursanız çok sevinirim. Ön ayak olma açısından belirtmek isterim benim çocuğum yok ama h.....b ....dan alıp göndereceğim . Eşi olmayan bir hanım yanlış anlamadiysam oldukça zor durumda. 🥺

Akşam öğününü de yapmış bulunmaktayım.
Yağ yakıp üzerine sos şeklinde döktüm. Azıcık gözüme Güzel görünsün istedim:KK70:@Elhan HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir

Eklentiler

• IMG_20231128_162751.jpg
    IMG_20231128_162751.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 21
Kizlar anasayfada Kazen yardım konusu bilgim dahilinde diye bir konu paylaşmış . 8-9 yaşlarında çocuğu olan bir anneye kıyafet yardımı isteniyor. Okursanız çok sevinirim. Ön ayak olma açısından belirtmek isterim benim çocuğum yok ama h.....b ....dan alıp göndereceğim . Eşi olmayan bir hanım yanlış anlamadiysam oldukça zor durumda. 🥺
Bana da bildirim gelmiş. Şimdi konuyu okuyacaktim

Yardımsever çok kişi çıkacaktır
Rabbim mağduriyetlerini gidersin 🤲🏼

Hergun 10.000 adim atmaya başlıyorum kimler benimle :confused:
Ben varim
Bende okuyacağım önce buraya bakayım dedim
Az da.olsa katkımız olsun ınsalhhh

X