Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamamdır neden olmasın bana yollayın sonuçları ben yazarım buradan sonuçları,inşallah bol eksili sonuçlarınız olur çıtırcım bugünden itibaren baz alın tartı olayını.

Yaşasın ayran aşı kaptanım var benim
Bizim kizlar bugünden itibaren ben dün başladım . Haksızlık olur mu şu var ki perşembe bırakıyorum ...Üç gün yaparlarsa sıkıntı olmaz.

Bizim kizlar bugünden itibaren ben dün başladım . Haksızlık olur mu şu var ki perşembe bırakıyorum ...Üç gün yaparlarsa sıkıntı olmaz.
Ben kaptanım hemide ayran aşı kaptanı
Şimdi şöyle yapalım bugünden itibaren cumaya kadar her gün tartıyı bana bildirin cuma sabahıda genel kiloyu sayfaya yazarım .
Sen perşembe bırakman sorun değil çıtırcım gene dikkat edecen zaten yediğine,perşembe bana yolla tartıyı onu baz alayım.

A Anka ne güzel iradeli ilerliyorsun. Ben yapamıyorum
Kız benim bebeğim 3 aylıkken ben 1 kilo sütten muhallebi yapıp tek başıma tek seferde yiyordum şu bimdeki eklerler var ya 2 paket birden yediğimi bilirim ki normalde hiç güzel bişey değil. Doğumda almadığım kiloyu emzirirken aldım hep. Hiç sıkıntı yapma bu günlerin tadını çıkar. Sonra özlüyor insan

eeeee gel hadi sende arayı çok açmadan çiçeğim

bana uyar cancağızım, atıyorum HanimKelesimiGetir canıma o zaman tartı bildirimimi

ben de sabahın nurunda yaptım vallahi çorbamı, yumurtamı haşladım bol maydonozlu peynirli hazırladım, şimdi yanımda, acıkınca yiyeceğim

Abla karatay beni ilk etapta zorlayacak gibi. Benim azaltarak başlamam lazım. Mesela gece yemeyi bırakmam gerek. Önce midemi küçültmem, alışınca da bi disiplin uygulamam lazım.
Gece yemelerini karar verdiğin anda bıçak gibi kesip atmalisin . Kendine kurallar koyman lazım kuzum. Zayıflamak istiyorsan fedakarlık yapacaksın. Mide kendiliginden küçülür. Kalori açığı oluşturmalisin. Kendine karşı özgüven eksikliği hissettim yapamam deyince. " Zayıflamak istiyorum, bunun için gereken neyse yapacağım " ihtiyacımız olan bu. Çaresizlik, ümitsizlik bizde de oluyor ama kalkıp yola devam ediyoruz. Giden her gram lehimize.
Bugün ne yiyeceğine karar ver saatlerini ayarla. Acıkma durumuna karşı da sağlıklı bir yiyecek düşün. Hadi kuzum.

Bugünlerin tadı derken anlamadım kankacim.

Tamam Aş kaptanım
Gerekirse perşembe de devam ederim.
Dünü saymayiz
Tarihler birbirine eşit olsun diye.
Şimdi yürüyüşteyim eve gidince tartilicim

Abla karatay beni ilk etapta zorlayacak gibi. Benim azaltarak başlamam lazım. Mesela gece yemeyi bırakmam gerek. Önce midemi küçültmem, alışınca da bi disiplin uygulamam lazım.
İlk hedefin bu olsun o zaman. Saat 19:00 dan sonra sabah namazına kadar bir şey yemicem olsun. Ama gün içinde takılma istediğin şeylerden ye. Mesela 15 gün ilk adım bu olsun. Bebek adımlarıyla yavaş yavaş başlayalım olmaz mı? Sonra baktın alıştım artık ya diyorsun başka hedef koyarız.

Ellerine sağlık casminim. Corbalarimiz şifa olsun bol bol yağ yaksın. Bu sabah ben de ayrı bir heyecan mutlulukla uyandım. Aklıma ilk gelen burası içecegimiz çorbalar oldu.
Keyifle kilo veriyoruz ya ben bu sayfayı hepimizi çok beğeniyorum
Maşallah hepimize

Tamam Aş kaptanım
Gerekirse perşembe de devam ederim.
Dünü saymayiz
Tarihler birbirine eşit olsun diye.
Şimdi yürüyüşteyim eve gidince tartilicim
Sibelle jasm yolladı tartılıp,sende yolla istersen cumaya kadar her gün böyle yapalım,cuma günüde toptan yazarım sayfaya.
Aynı olursa daha iyi olur belki senin için hangisi uyarsa yani zorlama kendinide .

Geldi bildirimn çok sağol cumayı sabırsızlıkla bekliyorum bende sonuçlar için

Dip not ben hamileyken de büyük oğlumu emzirdim. Doğuma 1 ay kala bıraktım. O bir ayı saymazsak 48 ay bebek emzirdim

Küllerimizden doğan anka kusuyuz şekerimmm
Pes etmek yok kitabımızda. Toparlandık çok şükür
Cümlelerine bayıldım ha güç verdin bize
Tez zamanda aramıza gelmeni bekliyoruz

Eve geçince yollarım bitanem. Bugünden itibaren başlıyorum ben de.

Ayran aşı kaptanımyım danışanım her zaman bekleriz ücretsiz danışmanlık firmamızın hediyesidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…