Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ellerine sağlık casminim. :KK60:Corbalarimiz şifa olsun bol bol yağ yaksın. Bu sabah ben de ayrı bir heyecan mutlulukla uyandım. Aklıma ilk gelen burası içecegimiz çorbalar oldu. :rolleyes::rolleyes:
Keyifle kilo veriyoruz :KK68:ya ben bu sayfayı hepimizi çok beğeniyorum :oops:
Maşallah 🧿 hepimize
ben de bizi çok beğeniyorum tatlım tatlımm :KK60: :KK200: :nazar: :nazar: :nazar:

Geldi bildirimn çok sağol cumayı sabırsızlıkla bekliyorum bende sonuçlar için
ben de ben deee :halay:

şimdiden ellerine sağlık, kolaylıklar :KK60::KK36:

İlk hedefin bu olsun o zaman. Saat 19:00 dan sonra sabah namazına kadar bir şey yemicem olsun. Ama gün içinde takılma istediğin şeylerden ye. Mesela 15 gün ilk adım bu olsun. Bebek adımlarıyla yavaş yavaş başlayalım olmaz mı? Sonra baktın alıştım artık ya diyorsun başka hedef koyarız.
19.00 zorlar beni biraz canım. Eşim erken yemez yemeği vs. İlk etapta ben azaltmayı, gece yemeyi bırakayım.

Gece yemelerini karar verdiğin anda bıçak gibi kesip atmalisin . Kendine kurallar koyman lazım kuzum. Zayıflamak istiyorsan fedakarlık yapacaksın. Mide kendiliginden küçülür. Kalori açığı oluşturmalisin. Kendine karşı özgüven eksikliği hissettim yapamam deyince. " Zayıflamak istiyorum, bunun için gereken neyse yapacağım " ihtiyacımız olan bu. Çaresizlik, ümitsizlik bizde de oluyor ama kalkıp yola devam ediyoruz. Giden her gram lehimize.
Bugün ne yiyeceğine karar ver saatlerini ayarla. Acıkma durumuna karşı da sağlıklı bir yiyecek düşün. Hadi kuzum. :KK5:
Umarım bunu başarırım abla. Bıçak gibi kesmedikçe olmucak bazı şeyleri.

Menü yazarak bugünü mühürlüyorum, inşallah çok acımam:dua:

12:00
4 adet köfte, 2 kaşık patlıcan salatası, 4 kaşık yoğurt

16:00
1 kupa nescafe, 1 adet züber çilekli bar

17:00
250 ml kefir

Su 2 litre olur, daha fazla olmaz muhtemelen
spor bugün yapamayabilirim, dizim ağrıyor.

Beth18 Beth18 Elhan Elhan
Afiyet olsun canim
O iş bende yeni kaptanım 😂
Oleyyyy :halay: :halay: :halay:
İyi akşamlar herkese menü paylaşımı yok uzun oruç yapıyorum dün akşamdan başladım yarın kaça kadar giderse yapacağım şu 70.4 döngüsünü kırmak istiyorum
Elhan Elhan Beth18 Beth18
İnşallah canim ben de bugün yapicam bir şey yemeyecegim
27 Kasım
11.30 İki yumurtalı omlet, bir dilim çavdar ekmeği, zeytin, domates, bol maydanoz, salatalik, ceviz , çay
13.00 Kahve
16.00 Ayran çorbası
iki buçuk litre su
Beth18 Beth18
Afiyet olsun canim
27 Kasım pazartesi

2 kase ayran aşı ( tuzsuz olmuş, eklemedim)
Peynir, ceviz, yağlı kapya turşusu

1,5 lt su ( yarım lt dukan)
3 kupa kahve

Elhan Elhan Beth18 Beth18
Ohh ne guzel herkes ayrancı yapıyor.

Tamamdır çıtırcım bekliyorum :KK200:
IMG_20231128_094922.jpg
Beklerken bir bakış atayım ekürime :KK68:

19.00 zorlar beni biraz canım. Eşim erken yemez yemeği vs. İlk etapta ben azaltmayı, gece yemeyi bırakayım.
Saatlerini kendin ayarlayabilirsin canım. Ama akşam yemeğini azaltırsan gece yine yiyeceksin.çünkü gece kaç kere emiyolar. Emdikçe açlık hissediyor insan. Porsiyon azaltmak yerine faydalı beslenip doyana kadar yemek daha iyi gelecek sana.

G
Bana da uyar:KK66::KK66:

Kar tatili güya. Ama hava çok güzel.

Bakalım canım. Şimdi doktora geçeceğiz. Benim ufaklık iki gündür rahatsiz. Hazır tatil olmuşken onu ben götüreyim dedim.

Aynen iyi oldu onlara. Oh olsun. Kizdirmislardi beni zaten. Hayalleri haftaya yaşarlar artık.

Tamamdır hocam o zaman abartmadan kahvaltı yapayım.

Offff bu olmaz ki ama . Detoks yapacaktım bugün. Cuma günü menüm belli oldu.

Sana özel ekleyeceğim A Anka

Bana uyar:super::super:
GEçmiş olsun canım yaa

Kız sen böyle beklemeye devam edersen Jou Jou Doğurup gelecek zaten 😅 Hadi bekleme artık arada uğruyor işte uğramasıyla yetin kuzu :KK66: illa ona eşlik ediceksenden bari jou doğurup gelene kadar en azında 70lere veda etmiş şekilde eşlik edersin
Hahahahah dogurup gelecem ama şu iki bebelerle maceram nasıl geçicek bilmem birde kızçenin 2yaş sendrom o ay oyyy oyyyy 🤣🤣🤣
Evettt guzel fikirr 70 kiloyla enazından benimle eşlik etmiş eder hatta daha daha az kiloyla bile 🥲

X