Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben de bizi çok beğeniyorum tatlım tatlımm

Geldi bildirimn çok sağol cumayı sabırsızlıkla bekliyorum bende sonuçlar için
ben de ben deee

şimdiden ellerine sağlık, kolaylıklar

19.00 zorlar beni biraz canım. Eşim erken yemez yemeği vs. İlk etapta ben azaltmayı, gece yemeyi bırakayım.

Umarım bunu başarırım abla. Bıçak gibi kesmedikçe olmucak bazı şeyleri.

Afiyet olsun canim
O iş bende yeni kaptanım
Oleyyyy
İyi akşamlar herkese menü paylaşımı yok uzun oruç yapıyorum dün akşamdan başladım yarın kaça kadar giderse yapacağım şu 70.4 döngüsünü kırmak istiyorum
Elhan Beth18
İnşallah canim ben de bugün yapicam bir şey yemeyecegim
27 Kasım
11.30 İki yumurtalı omlet, bir dilim çavdar ekmeği, zeytin, domates, bol maydanoz, salatalik, ceviz , çay
13.00 Kahve
16.00 Ayran çorbası
iki buçuk litre su
Beth18
Afiyet olsun canim
27 Kasım pazartesi

2 kase ayran aşı ( tuzsuz olmuş, eklemedim)
Peynir, ceviz, yağlı kapya turşusu

1,5 lt su ( yarım lt dukan)
3 kupa kahve

Elhan Beth18
Ohh ne guzel herkes ayrancı yapıyor.

19.00 zorlar beni biraz canım. Eşim erken yemez yemeği vs. İlk etapta ben azaltmayı, gece yemeyi bırakayım.
Saatlerini kendin ayarlayabilirsin canım. Ama akşam yemeğini azaltırsan gece yine yiyeceksin.çünkü gece kaç kere emiyolar. Emdikçe açlık hissediyor insan. Porsiyon azaltmak yerine faydalı beslenip doyana kadar yemek daha iyi gelecek sana.

G
GEçmiş olsun canım yaa

Hahahahah dogurup gelecem ama şu iki bebelerle maceram nasıl geçicek bilmem birde kızçenin 2yaş sendrom o ay oyyy oyyyy
Evettt guzel fikirr 70 kiloyla enazından benimle eşlik etmiş eder hatta daha daha az kiloyla bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…