Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende hiç atmadım ekürim baharatlı indirdim mideye :halay: severim ben böyle danışanımı oyyy oyyyy :KK60::KK74:

Güvaeniyorum sana az tuz ona göre

Yap vallaaaa fezocum faydasını görürsün :rolleyes::rolleyes:
Tatlım ayran aşı çorbası detoksunda tartı bildirimlerimizi özelden sana gönderelim . Bitiminde sonucu sen bildir hepimize sürpriz olsun. Hem nazara gelmeyiz hem de kontrollü ilerleriz.
gezegenfeza gezegenfeza
sibel_84 sibel_84
Jasminium84 Jasminium84
Fikir nasıl onerinize sunuyorum. :confused:
Kizlar kabul derseniz bugün başlangıç tartinizi alın. Ben dün başladım cuma tartimi baz alicim. :süslü:

Tatlım ayran aşı çorbası detoksunda tartı bildirimlerimizi özelden sana gönderelim . Bitiminde sonucu sen bildir hepimize sürpriz olsun. Hem nazara gelmeyiz hem de kontrollü ilerleriz.
gezegenfeza gezegenfeza
sibel_84 sibel_84
Jasminium84 Jasminium84
Kizlar kabul derseniz bugün başlangıç tartinizi alın. Ben dün başladım cuma tartimi baz alicim. :süslü:
Tamamdır neden olmasın bana yollayın sonuçları ben yazarım buradan sonuçları,inşallah bol eksili sonuçlarınız olur çıtırcım :KK200: :KK200: bugünden itibaren baz alın tartı olayını.

Bana da uyar:KK66::KK66:
Kar tatili güya. Ama hava çok güzel.
Yarın ailecek güzelce yapın kızartma hariç diğerleri ye bol yeşillik😘😘
Bakalım canım. Şimdi doktora geçeceğiz. Benim ufaklık iki gündür rahatsiz. Hazır tatil olmuşken onu ben götüreyim dedim.
Tavuklu pilav tümden iptal :21:
Aynen iyi oldu onlara. Oh olsun. Kizdirmislardi beni zaten. Hayalleri haftaya yaşarlar artık.
Canım iki yumurtalı bol yeşillikli domates, salatalik, maydanoz varsa marul çokça ye. Kayısı ve ceviz de olsun. Ekmek bir dilimi geçmesin kesinlikle sağlıklı olsun. Yulaflı krep yapabilirsin. :dua: :KK60:
Tamamdır hocam o zaman abartmadan kahvaltı yapayım.
Offff bu olmaz ki ama . Detoks yapacaktım bugün. Cuma günü menüm belli oldu.
Ben bu haftaki takım arkadaşlarımı öğrenemedim daha bi seni biliyordum sen de gitmişsin :KK70: bi de Elhan Elhan sanıyordum o hiç benim olmamış zaten :KK70:
Sana özel ekleyeceğim A Anka
gezegenfeza gezegenfeza
sibel_84 sibel_84
Jasminium84 Jasminium84
Bana uyar:super::super:

orucumun 38. saatinden herksese günaydın çok dinç ve mutluyum harika bir eksi ile uyandım inşallah cumaya kadar bu performansta devam edersem :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay:
Desene seni 60'lar ligine gönderiyoruz diye 😃🥰
Hemen gider gitmez bana da orada yer ayır kuzum🌺

Günaydın ❤️
Akşam çok tatlı isteği oldu muz yedim biraz geç vakitte ama biraz kesti.
Sabahta korkuyla çıktım tepesine tartinin 🙄
Harika seçim canım ben de tüm diyet sürecinde öyle yaptm muz yada hurma bunlardan bireyle tatlı krizini o an kesersen , kaçamak yapma durumun hiç olmuyor. :KK66: harika gidiyorsun böyle devam. 🔥

Yüreğimin bir parçası huzurlu :KK68:
Tebrikler kuzum. :KK60:
Cumaya kadar sağlıkla ilerlemeni dilerim. :dua::KK200:
tesekkür edeirm kaptanım ben hep böyleydimm geçmiştede verirken bende tek işe yarayan açlık oluyor o yüzden degerlerimede baktırıyorum 15 günde bir test veriyorum haftalık diyetisyene gidiyorum diyetisyen bile pek onaylamıyor ama degerlerimi verdiğimi görünce oda sasırıyor

tesekkür edeirm kaptanım ben hep böyleydimm geçmiştede verirken bende tek işe yarayan açlık oluyor o yüzden degerlerimede baktırıyorum 15 günde bir test veriyorum haftalık diyetisyene gidiyorum diyetisyen bile pek onaylamıyor ama degerlerimi verdiğimi görünce oda sasırıyor
Her şey kontrol altında ne güzel. :KK68:Citir adayım benim. :KK60:Cumaya güzel sonuclar alacağız :KK73:

Tatlım Karatay beslenme şekli bence uyar sana. Protein ve sebze var , karbonhidrat yok. Yemekten sonra beş saat yemiyorsun sadece sıvı alımı var. :KK60:yapamiyorum deme. Bazanin altındaki kişliklari düşün. :confused:yaparsin hem de çok güzel yaparsın.
Abla karatay beni ilk etapta zorlayacak gibi. Benim azaltarak başlamam lazım. Mesela gece yemeyi bırakmam gerek. Önce midemi küçültmem, alışınca da bi disiplin uygulamam lazım.

X