Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende diyorum bu niye diğer gruba geçti. Afiyet olsun canım ama bugün mümkünse biraz az olsun
Kahvaltı 12:00

7 yada 9 hurma
Tahin, ceviz- çörekotlu zeytinyağ

Akşam 18:30

Tavuk şiş
Domates, salatalık 1 köz biber
yağlı köz kapya

Elhan sibel_84
Afiyet olsun canım
Acizane söylemek istediğim saat 12-13 ten sonra meyve tüketmesen ve balıktan sonra mutlaka 1 kaşık tahin yesen daha sağlıklı olur kaptanım. Afiyet olsun
Aslında muz ile pek ara yoktur. Ama benim ufaklık yiyeceğim dedi. Soydum. Sonra yemiyorum deyince ativerdim agzima
Kaptanın menüsüne diyecek yok.
Afiyet olsun canım
Teşekkürler hocam. Bugün daha sıkı tutmam lazım. Eleman kaybedemem

Günaydın
Bugün dünden güzel geçsin inşallah
Dün hafif bir gün geçirdim ama tartım aynı fikirde değil
Yarın bakalım nasıl olacak. Sanırım 79 kırılma noktası olabilir.
Sen bakma o kıskanç tartıya Senin 78 olmanı kısmanmış o ondan öyle yapmış ama bak gör yarın tamam tamam 78sin kabul ettik deyip sana 78 i gösterecek

Afiyet olsun kankişim. Açma ve ince bir dilim kek için bugün kolları sivamalisin hafta sonu oluyor ister istemez.
Evet kötü bir gün oldu diyet perilerim beni terkettiler gittiler koydular beni mutfaga ama pes ettim mi hayirrrrrrrr dün dünde kaldi
Bende diyorum bu niye diğer gruba geçti. Afiyet olsun canım ama bugün mümkünse biraz az olsun
Kafa bi dünya karıştırdım vallahiiisöz kaptanım dün oldu bitti gitti unuttuk

Bugün biraz geçmişi kurcaladım. Hayallarime baktım 89 olucam diye nasıl sevinmisim
A Anka sen benim eski takım kaptanimmissin
Hafızam çok iyi değildi ama covid sonrası iyice gitti. yazıları okuyunca içimde bı sıcaklık hissi doğdu
Ne çok şey eksik kalmış hayatımda. 10 yıl geçmiş ve hala aynı dipsiz kuyuda cirpiniyorum. Günden güne dibe çöküyor gibiyim
Koskoca gençlik hayallerim hiç olmuş

İyiyim demek lazım bitanem. Kendimizi değil de bilinçaltını kandırmak lazım. Daha çabuk toparlanmani dilerim. Ben iyiyim bildiğin gibi kilo verip hafiflemeye çalışıyorum.
Öyle abla haklısın. İyiyi yerleştirmek lazım.
Ben dağıttım yine abla. Kilo almış bile olabilirim. Çünkü hiç dikkat edemedim.

Öyle abla haklısın. İyiyi yerleştirmek lazım.
Ben dağıttım yine abla. Kilo almış bile olabilirim. Çünkü hiç dikkat edemedim.
Tatlım iki haftada üç kiloya yakın artı gelen bir ablan var karşında sorumluluk olmazsa tabi ki dikkat edilmez . Ben de etmedim. Çok nadir sabit veya eksi gelen. O şans da bizde yok. Olan oldu deyip bir yerden tekrar başlamak lazım. Bu daha da ileri gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…