Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Anlaştık süper

Tamam canım pazartesi itibari ile şu su olayına dikkat etmeye çalışayım bakalım.
Teşekkür ederim.
Rica ederim.
En güzeli kışlıkları çıkardım. Geçen yıl hepsini çıkarmamıştım. Olmuyordu çünkü
Bu yıl hepsini çıkardım. Yazlıklarımdan çok büyük olmaya başlayanları ayırdım verdim. Kışlıklar dan da çok büyük olanlar var. Cuk otururdu. Baktım kolu bol potlu sarkıyor. Onları da ayırıyorum.
Harika his.
60 lı rakamlara doğru yolumuz

benim de öyle çok var giyemediğim

Bu his gerçekten çok güzel. Ben de 55 olunca dolabımı düzenleyeceğim.

benim de öyle çok var giyemediğim
Çaresizseniz. Çare sizsiniz
Kıyamam hiç üzülme lütfen. Kendine bir şans tanı. Bir kapı aç. Hedefine odaklan ve etrafında uçan kelebekler senin görüşünü bulandırmasın.
Çok değil 3 bilemedin 4 ay sonra değişimine inanmicaksın

inşallah canım. her yıl mutlaka Ekim ayında başlardım diyete ama bu yıl kasım sonu oldu hala adapte olamadım.
neyse kendimi motive edici şeyler bulayım

inşallah canım. her yıl mutlaka Ekim ayında başlardım diyete ama bu yıl kasım sonu oldu hala adapte olamadım.
neyse kendimi motive edici şeyler bulayım
Her yıl Ekim diyet başlamak çok yanlış aslında. Doğrusu dopru beslenmek bir ömür doğru beslenmek. Kilo zaten kendiliğinden gidiyor.

Her yıl Ekim diyet başlamak çok yanlış aslında. Doğrusu dopru beslenmek bir ömür doğru beslenmek. Kilo zaten kendiliğinden gidiyor.
evet ama işte bazen düzgün giderken çoğu zaman düzgün beslenmiyoruz. ben mesela karbo çok tüketiyorum falan. bir rayına koysam beslenme düzenimi çok iyi olacak.
şu anda yaptığım tek şey kahvaltıyı kaldırmak oldu. sonra yiyorum ama

Canın sağ olsun. Geçmişe bir sünger çekip önümüze bakalım. Bu hafta benim de benzer sıkıntım var. İki haftada olanlar oldu. Böyle deyip bırakamam. Mücadelemize devam ediyoruz kaptanım.
Aynen hocam. Vazgeçmek yok. Tam gaz devam.
Menüm

16:30
1 porsiyon sarma dolma
1 kase cacık
1 porsyon kısır
Marul
Karnıbahar ve lahana turşusu

Elhan sibel_84
Afiyet olsun canım. Tek öğüne dusumursun
17.30 kızlar akşam bir güzel yağlı pirzola gömdüm diyebilirim yanında salata
sibel_84 Elhan
Güzel protein aldım akşam bir agirlik çalışırım kaptanim
Afiyet olsun canım. Günü e erken kapamişsin
Afiyet. Olsun canım
Geçmiş olsun canım. Menü falan olmamış kuzum
Çocukların pastaları olmamış canım
Tek duam sevgili sibel_84 ünde aynı şekilde menüsünü abartmasi :)
Ben çok abartmadim. Dün biraz abartı oldu ama bugün daha sakinim
Afiyeet olsun canım

Bu apacilara çok imrenmeye başladım.
Afiyet olsun canım.

Ben de sakindim hatta eşim senin miden küçülmüş falan dedi ama dışarı çıkınca yedim biraz aman olsun veririm insallah

Oh ne rahatladım
Ben de grup olayını soracaktım . Ayrıca burda kırmızı mavi diye 2 takım var sanıyorum
Ben 70 ler grubundayım başka grup da mı seçicem ?
Yoksa siz mi seçiyorsunuz ?
Nasıl oluyor ?

Ben de sakindim hatta eşim senin miden küçülmüş falan dedi ama dışarı çıkınca yedim biraz aman olsun veririm insallah
Yok yok sen ye kuzum ye.
Afiyet olsun canım

Anlaştık süper

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…