Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tünaydın kızlar

Haftasonu geldi mi nereye yetişeceğimi şaşırıyorum ya, cidden çalışma gününü 4, tatil gününü 3 yapsalar artık keşke

Yetmiyor 2 gün bana, dün yazmaya fırsat bulamadım resmen o denli koşturmaca içindeydim, akşam 9.30 gibi de sızmış kalmışım

Başlamak ve bırakmamak lazım abla. Yani bırakmamam. Ama hiç iradem yok. Yapamayacak gibi hissediyorum bu defa.
Bakıyorum öyle tatlı, börek vs yiyen biri de değilim aslında. Ama nasıl gitmiyor bu kilolar anlamıyorum.

Arada birakmalar oluyor tabi ama arayı çok açmamak lazım. Daha önce yaptın niye yapamayasin.

Tünaydın
Bugün heryerim dökülüyor
Kaptanlık yordu beni.
Gezegen ablam haklı hafif cokusteyim yine
Canımcımm şimdi nasılsın

Gelsin kaptanımm

Geçmiş olsun canım

13.00 pırasa havuç karabuğday unu ve yumurta ile hazırladığım boregimden iki dilim yedim. Biraz domates ve acı biber
sibel_84 Elhan
Afiyet olsun mühendiscim. Saglikli bir öğün olmuş. Hafizama güvenemiyorum diğer mesajlarını okuyacağım acaba tek öğün mü yapıyorsun?
Tarih yazıp yeme içme bittikten sonra beni etiketlemeni rica etsem

26 Kasım cumartesi

18.30
100 gr gobit et döner

20.00
1 kase çekirdek
9 adet badem şekeri
3 mandalina

Su: 1,5 lt
Adım: 10.114 ama foto çekmeyi unutmuşum ya

Elhan
sibel_84
Keşke 20 de ki öğünün olmasa imiş canım ya da tek tur olsa imiş. Ama yine de afiyet olsun.
13.00 pırasa havuç karabuğday unu ve yumurta ile hazırladığım boregimden iki dilim yedim. Biraz domates ve acı biber
sibel_84 Elhan
Afiyet olsun canım. Ama senden ricam öğün öğün değil de günlük menünü birden yazıp atman. Hem bize kolayljk olur yorumlamak için hem sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…