Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba ablacım. Bir hafta oldu ablam yoğun bakıma kaldırılalı. İlk birkaç gün olumsuz konuşuyordu doktorlar. Şuan hâlâ risk devam ediyor fakat ilk günlere nazaran ufak da olsa gelişme gösteriyor. İnşallah iyi olacak
Çoo geçmiş olsun dualarımız sizinle Rabbim tez zamanda güzel haberler aldırsın inşallah ❤️

Mthn83 Mthn83 canım tebrik ederim, senin adına çok sevindim, artık uzaklaşma çok güzel kaptanlık yaptın, okudukça neşelendim, sanada yazarken iyi gelmiştir.
Bu geçen hafta umutsuz, mutsuz, bitik bir Hatice yoktu. Tam aksi vardı, lütfen seni hep böyle görelim 🥰🥰🥰

Elhan Elhan emeklerin için çok teşekkür ederim 🥰🥰🥰

Kilo veren herkesi ayrı ayrı tebrik ediyorum, veremeyenler haftaya çok güzel eksilerle geleceğinize inanıyorum 🥰🥰🥰

s i d e l y a s i d e l y a , kuzum, Rabbim ablana şifa, sizlere dirayet versin 🤲🏼

Tatlım tabloya ne yazalım bilemedim. İstersen bunu alalım bir tuhaflık olduysa hafta içinde ortaya çıkacaktır. Üzülme ama lütfen :KK60: :dua:

İyi ki dün tartilmissin canim. :KK60:

Jasminim az sonra tablonun başındayım...Geciktim biliyorum. 🙈

Bayılıyorum bu sözlerine :KK70:afiyet olsun hem de kas olsun canım benim. :KK60::KK68:
Şaşırdım hocam . Daha eve yeni geldim çıkacağım yemeğimiz var. Yarın sabah yine kontrol edeyim. Olmazsa yarın annemlerde tartilayim o zaman çıkar ak kara ortaya.

Tatlım ben yine karar değiştirdim. :KK53:
Bir haftada beni sollayip gececegin ihtimalini düşünerek bu hafta yarışmaya karar verdim. :KK11:
Yarın sabah kilo bildirimi ile sahalardayim inşallah. :dua::KK200:Mucadeleye artilarimla devam. :KK73:
Eline sağlık kuzum seni sahalarda aramızda görmek bizim icin bir sereftir demek ki bu hafta bomba olacak

Mthn83 Mthn83 canım tebrik ederim, senin adına çok sevindim, artık uzaklaşma çok güzel kaptanlık yaptın, okudukça neşelendim, sanada yazarken iyi gelmiştir.
Bu geçen hafta umutsuz, mutsuz, bitik bir Hatice yoktu. Tam aksi vardı, lütfen seni hep böyle görelim 🥰🥰🥰

Elhan Elhan emeklerin için çok teşekkür ederim 🥰🥰🥰

Kilo veren herkesi ayrı ayrı tebrik ediyorum, veremeyenler haftaya çok güzel eksilerle geleceğinize inanıyorum 🥰🥰🥰

s i d e l y a s i d e l y a , kuzum, Rabbim ablana şifa, sizlere dirayet versin 🤲🏼
Sağol ablam 😍
İnşallah daim olur
Arada cokusler oldu ama çabuk toparladım bu sefer 😍

X