Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bakıyorum da en çok artı gelen benim kusura bakmayın vallhi takimida zor durumda bırakıyorum ama neden böyle oldu anlamadım bana göre iyi beslendim ama biraz daha porsiyon küçültme işini sıkı tutucam bakalım

Aman diyim moral bozukluğu -1000' den daha fenadir Dombilim. -300 gr bir kalıp yağ eritmis gibi düşün. Az mı kuzum. Elinden geleni yaptıysan vücut çok akıllı o gereğini yapmıştır. Seni sağlıklı tutmak için böylesini uygun görmüştür. Önümüz aydınlık olsun bir dahakine inşallah görürsün 60'lari:KK66::KK60:
Düşünecek olursak gerçekten 1 kalıp yagaz değil vallahi moral oluyor

Eklentiler

• 20231124_080223.jpg
    20231124_080223.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 25
Kızlar kusura bakmayın anca yazabildim.
Tartildim fotoğraf çekmeyi unuttum Akşam eve gidince atarim.
107.800 çıktım aşırı kilo almışım ve bekliyordum çünkü kötü bir zamandan geçiyorum ve duygusal açlık yaşıyorum kac gündür hepinizden özür dilerim sonuç için. Ama bugün kaptsn olacak kişiye söz toplamaya calisicsm bu hafta

Bu hafta ilk bildirimide ben yapayım. 😊
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Cuma : 73.7
Bu cuma: 72.6
Fark: 1.100

Eki Görüntüle 3340475

Geçen cumartesi:67.2
Bu cuma:65.4
Fark: -1.800 gram
Elhan Elhan diyetkolikmom diyetkolikmom

Kilo bildirimi. İki ileri bir geri mehter takımı gibi gidiyoruz bakalım 😅

Geçen hafta: 76,9
Bu hafta:76,2
fark:0,7

Gelecek hafta 75 im inşallah. Tek öğün ve Leslie ile gelecek inşallah💪

Geçen hafta 81.3
Bugün 79.6
Fark 1.7
Takım arkadaşlarima teşekkür ederim. Sayenizde kendime daha çok hakim olabildim❤️

benim moralim sıfır sıfır sıfır
geçen cuma 70.7
bugun 70,4
fark -300
ve sebebte yok dikkatde ettim regl değilim vs vs ama olmadı yaşlandımmı acaba ben diyetisyen tartısında ölçülmeye başlayacagım bugun sorun neymiş
Elhan Elhan
Eki Görüntüle 3340509

Maaalesef vücut yine.kitledi kendini
Geçen cuma 63.5
Bu hafta 64.3
Fark..800 +
Eki Görüntüle 3340510

Günaydııın çocuğu okula başlamamış bir
Cuma 61.5
Güncel:61.4
Fark: -100
öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun🌸❤️❤️

Selam hanımlar kusura bakmayın telefonu pek elime alamıyorum bu aralar hemen bildirim yapıp çıkacağım

Geçen Cuma 65.35
Bugün 64.75
Fark -600 gr

Aslında daha çok da sabah su filan içtim
Eki Görüntüle 3340528

Başlangıç 74.5
Bugün 73.9
Fark - 600
Fena değil başlangıç için 🤩
Eki Görüntüle 3340531

Günaydın
Cuma 91.2
Bugün 92
Fark +0.8 Elhan Elhan

Geçen hafta: 61,70
Bu hafta: 61,10
Fark: -600
Yüzde: 0,97

Eki Görüntüle 3340537

diyetkolikmom diyetkolikmom
Elhan Elhan
Mthn83 Mthn83

Eki Görüntüle 3340552
Geçen hafta 80.300
Bugün 8.100
- 200 gr

Zalim 7 ler bu hafta da gelmediler
Elhan Elhan

Bu hafta listeye alabilirsin

Pzt günü 60.0
Cuma 58.8
Fark -1.2
Yüzde: %2

Günaydın ilk kilo bildirimim 90.70 ile başlamıştır :KK76: Elhan Elhan

Eki Görüntüle 3340590
Geçen hafta :59.6
Bu hafta:59.8
Fark:+200

Tembel öğrenci oldum bu hafta.
Elhan Elhan ablacım bu hafta hazırlıkta olabiliyor muyum ben? Yarışmayayım.

Günaydın herkesee 💜
Elhan Elhan
17 kasım 84.0
24 kasım 84.2
fark +0.2
%0.23Eki Görüntüle 3340592

Geçen hafta: 74.2 kg
Bugün: 74.00 kg

Fark: -200 gram

Eki Görüntüle 3340600

Gecen cuma =78.8
Bu cuma = 77.1
Fark =1.7

Geçen cuma 65.5
Bu cuma 65.4
fark -100gr 🤓

İlk bildirimden itibaren şu dakikaya kadar bildirimleri alintilayan varsa Allah rızası için paylaşsin :dua::KK22: (Instagram, Facebook , WhatsApp özel mesaj kutularim hep dolu :cry:
Okuyup cevaplamazsam öğrencilerim üzülür) 🥴
Tablomuza tartilarimi kolaylıkla yazarım. :KK37:
Elhan Elhan ❤️
Kızlar kusura bakmayın anca yazabildim.
Tartildim fotoğraf çekmeyi unuttum Akşam eve gidince atarim.
107.800 çıktım aşırı kilo almışım ve bekliyordum çünkü kötü bir zamandan geçiyorum ve duygusal açlık yaşıyorum kac gündür hepinizden özür dilerim sonuç için. Ama bugün kaptsn olacak kişiye söz toplamaya calisicsm bu hafta

Bugün terslikler oldu malesef. Sabah unutmuş çıkmışım evden. Öğle arası geldim eve tartıya çıktım Lo diyor sadece. Bozuldu mu anlamadım. Pil mi bitti acaba.
Mecburen dün Cuma sandığım resmi atim. Çünkü acil çıkmam lazım. Umarım bozulmamış tır. Elhan Elhan kaptanım kusura bakma lütfen.
20231123_081128.jpg

Geçen Cuma 76.1
Dün 75.1
Fark 1 kilo

Gecen cuma =78.8
Bu cuma = 77.1
Fark =1.7
Wwooooowwwww 👏👏👏👏👏🌺🌺🌺
bende 70lere kaldım bu hafta 60 lıları görüürm diyordum ama olmadı o kadar dikkat etmeme ragmen 300 gramcık gitti moralim çok çökük
Canım benim öyle düşünme . Burası bizi haftalık tartıyor ama verilen kilo haftalık düşen bir şey değil ki ... Yağlar eriyor ve yağ hücrelerini hacmini kaybetmesin diye yerine su ile doluyor. Onun için 1 yada 2 kiloluk yağda gitse tartıda fark görünmüyor. Sonra arkasında ki günlerde yağ hücreleri içinde ki suyu birden bırakıp daralıyor ve tartıda şak diye 1-2 kilo gidiyor. :KK66: yani gitti ama bu gün görünmedi o bir kaç gün içinde görüncek canım hiç merak etme :KK60:
60' lar ligi dediğini görünce gülesim geldi :KK70:kusura bakma bitanemm :-)
Yaş olarak değil kilo olarak 60'lar ligi😂
Yaş olarak 20'ler ligindesin :KK66: her açıdan çıtır yani 😂 6'yı görür görmez izine çıktığın için de oradamısın yoksa 7'lere mi geri geldin bilmiyoruz , bu güb ak koyun kara koyun gòrünecek bakalım 🙈

blonde ambition blonde ambition tatlım dün akşam gerçi tok karnınaydim yatmadan tartıldım 72.9 ' du. Moralim bozuldu mu dersen çok takmadım tabi. Çok fena şeyler yaptım hak ettim yani. O yüzden bu hafta menü bildirimi yapıp sonraki haftaya yarışmaya katilayim dedim. İnşallah kendimi kandirmiyorumdur . :KK14:
Canım tabi ki moralini bozma :KK19: moral en önemlisi. Ama ben nedense seni sabit dönermişsin gibi hep düşündüm ondan şaşırdım canım yoksa aman 2-3 kilo ne ki ... Hele şu kısa zaman içinde gelmiş oluncada zaten biliyorsun onun çoğu ödem oluyor ve ondan çok hızlı gidiyor :KK66:
Benim tartı arıza verdi Elhan Elhan hocam. Bu beslenmeye +2 çıkamam herhalde.
Canım regle dönemin mi? Çok tuzlu şeyler yani turşu, tuzlu çerez vs. Gibi tükettin mi? Suyu az içmiş olabilirmisin ? Yada uykusuz veya stres yaşadın mı ?
Biliyorsun ki bunlarda şişiriyor ve aslında kilo almış olmuyoruz ama sadece tartıda artı olarak o şişlik kısa bir süre görünebiliyor.
Sen de zaten kilo olmadığından çok çookk eminsin ondan hiiiççç morelini bozacak bir durum yok canım. ❤🌺

Canım tabi ki moralini bozma :KK19: moral en önemlisi. Ama ben nedense seni sabit dönermişsin gibi hep düşündüm ondan şaşırdım canım yoksa aman 2-3 kilo ne ki ... Hele şu kısa zaman içinde gelmiş oluncada zaten biliyorsun onun çoğu ödem oluyor ve ondan çok hızlı gidiyor :KK66:

Canım regle dönemin mi? Çok tuzlu şeyler yani turşu, tuzlu çerez vs. Gibi tükettin mi? Suyu az içmiş olabilirmisin ? Yada uykusuz veya stres yaşadın mı ?
Biliyorsun ki bunlarda şişiriyor ve aslında kilo almış olmuyoruz ama sadece tartıda artı olarak o şişlik kısa bir süre görünebiliyor.
Sen de zaten kilo olmadığından çok çookk eminsin ondan hiiiççç morelini bozacak bir durum yok canım. ❤🌺
Tatlım kacamakli bir günüm bana +1 olarak dönüyor. Bunu biliyorum. Ödem olduğunu düşünmüyorum keşke öyle olsa. Biraz ugrastiracak ama olsun. Buradaki takım ruhuna güveniyorum gereğini yapacağım artık. :dua:

Aman diyim moral bozukluğu -1000' den daha fenadir Dombilim. -300 gr bir kalıp yağ eritmis gibi düşün. Az mı kuzum. Elinden geleni yaptıysan vücut çok akıllı o gereğini yapmıştır. Seni sağlıklı tutmak için böylesini uygun görmüştür. Önümüz aydınlık olsun bir dahakine inşallah görürsün 60'lari:KK66::KK60:
moralimi bozmak istemedim ama bu kadar aç kalmaya üzüldüm sadece daha ne yapacagım ne kadar azaltacagım ki kilo vereceğim bukadar az yemeye bile olmuyorsa diye :KK43:

Wwooooowwwww 👏👏👏👏👏🌺🌺🌺

Canım benim öyle düşünme . Burası bizi haftalık tartıyor ama verilen kilo haftalık düşen bir şey değil ki ... Yağlar eriyor ve yağ hücrelerini hacmini kaybetmesin diye yerine su ile doluyor. Onun için 1 yada 2 kiloluk yağda gitse tartıda fark görünmüyor. Sonra arkasında ki günlerde yağ hücreleri içinde ki suyu birden bırakıp daralıyor ve tartıda şak diye 1-2 kilo gidiyor. :KK66: yani gitti ama bu gün görünmedi o bir kaç gün içinde görüncek canım hiç merak etme :KK60:

Yaş olarak değil kilo olarak 60'lar ligi😂
Yaş olarak 20'ler ligindesin :KK66: her açıdan çıtır yani 😂 6'yı görür görmez izine çıktığın için de oradamısın yoksa 7'lere mi geri geldin bilmiyoruz , bu güb ak koyun kara koyun gòrünecek bakalım 🙈
biliyorum canımda bian çöktüm beklemiyordum bu hafta gayet güzel dikkat etmiştim umudumu yüksek tutmuşum biraz ondan oldu bu his bide bedenen kendimi incelmiş gibi hissediyordum tartıya güzel yansır diye hevesliydim şok oldum açıkcası ama pazartesi 71,4 düm öyle bakmak istiyorum biraz da kendini bırakmadan devam bugun uuzn oruç yapacagım yarın öğlene kadar falan bakalım biraz bitki çayı akşamda biraz spora başlayım artık hastalıkdan bişi yapamadım kendime kızdım

biraz verimde diyetisyene gideyim diyordum bugun ki verememe siniri ile kalktım gittim kıyafetli vs 70,8 geldim en son haziranda gitmişim 68,4 müşüm ve hep yağdan almışım o zamandan aldıklarımı bakalım haftaya gene diyetisyende tartılacagım yağ kilo ödemmi neyi yanlış yapıyorum onu öğrenirim bari yoksa bırakıcam diye korkuyorum bu hafta kaçamak ödül bile yapmayacagım tartıya da çıkmayacagım bakalım ne olacak sonuç başka diyet yapabilsem değiştireyim diyeceğim de bakalım bu haftada deneyeceğim omaddan devam

X