Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Noldu bitanem niye canın sıkıldı :KK51:
Canım sıkkın olduğu zaman bana sağlıklı atıştırmalıklar al de bir dahaki sefere. :confused:Girisimde bulunma menekşem :rapci:baklavanin tedavi edici bir etkisi yok bunu eşlere öğretmemiz lazım. :KK5:
okulda can sıkıcı durumlar vardı canımcım.. bir öğrencimle ilgili duruşmaya katılmak zorunda kaldım. benim için fazla stresliydi :KK14:

20 Kasım menüm
sabah 1 haşlanmış yumurta bol yeşillik 1 dilim tbe
ara 1 kahve 1 nesfit
öğle 5 yk fasulye kurusu 3 yk yoğurt 1 dilim tbe
ara 1 mandalina yarım ayva 1 kahve
akşam 1 kepçe yoğurt çorbası 4 tane patates köftesi yeşillik
1 litre su :KK43: havalar soğuyunca su içmekte çok zorlanıyorum
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

21 kasım salı menüm
sabah 1 yumurta 1 dilim tbe yeşillik
ara 1 kahve
öğle 1 kepçe yayla çorbası 1 dilim tbe söğüş
ara 1 ayva
aksam 5 yk patlıcan musakka 2 sb ayran 1 dilim tbe
ara 1 dilim baklava :olamaz:
1.5 litre su
Canım şuan bu satırları yazarken gözüme ilişen son satırdaki baklava🙄🥴
İnşallah o son satırda kalmıştır. Yarın aktif ve bol eksili bir gün olur ❤️

inşallah :dua: dün daha temiz geçti canım. bugün de temiz geçirebilirsem yarın eksi gelir diye düşünüyorum :KK200:

🥰 Ya senin ne kadar güzel bir kalbin ve nasıl asil bir ruhun var. Çok özel bir insansın 🌺 Aynı şehirde olsaydık mutlaka tanımak isterdim seni. ❤

Canım benim güzel dileklerin için çok sağol. 🙏🏻 Erkenden uyumuşum , ilaç alıp uyumak çok iyi geldi.❤🥰😘
O senin güzelliğin canısı 😘
Senin geçmişe girersem çıkamam 😅
Bütün hafta boyunca güzel bir aktifligin vardı. Tüm arkadaşları yanlız bırakmadın. Pazartesi seni bize getiren eksiler yarın seni zafere götürsün inşallah. ❤️
Biraz da ben sana kaptanım diyeyim 😅

Dünkü menüm

12:30
3 hurma
9 kuru erik
1 incir

17:00
1.5 porsiyon etli sarma dolma (bulgurlu)
1 porsiyon patlicanlı etli bulgur pilavı
1 kase cacık

30 dk yürüyüş

Apa yaptığını biliyorum bulgurlu sarma ve bulgur pilavı çok sisirmedi mi? Baya et baya bulgur olmuş afiyet olsun 😘
Kilodan ziyade sağlık amaçlı bı uygulama ama kilo vücuda yük. İnşallah faydasını görürsün 😍

Yapıyoruz aslında canım ama mavi takım kaptanı çocuğunun rahatsızlıgi sebebiyle çok ilgilenemiyor. Bende kendi rahatsizligim sebebiyle.
Aslında çok hızlı başlamıştık haftaya nazara geldik 😅❤️
Hepimizin içinde o büyük kaptanlık ruhu var. Ve hepimiz birbirimizi önemsiyoruz. Kaptanları beklemeden aydinlatalim birbirimizi ☀️
İyi geceler çiçeğim 😘
Anladim canim ben kaçırmışım o durumları. Hastalık ya da çocukların hastalığı ya da yoğunluk olabiliyor ki benim kaptanligimda da olmuştu. Sadece bir şey kaçırdım mı diye sormuştum Elhan Elhan a. Yoksa iki kaptanimiza da geçmiş olsun. İnşallah hastaliklar biter gider. Çünkü insanı gerçekten yıpratıyor. Özellikle çocuklar hasta olunca. Sana da tekrar geçmiş olsun insallah iyilesmissindir.
Amiinnnnn

Teşekkür ederim. Aslında spor yapıyorum ama süre bazında gitmiyorum. Günlük yaptığım hareketlerim var yatmadan önce. Bunları yazmıyorum sadece.
Hafta başında hastalık dolayısıyla yapamıyorum dediğin için dedim canım. Bizler ne dersek diyelim öncelik kendi vücudunu tanımak 😘

O senin güzelliğin canısı 😘
Senin geçmişe girersem çıkamam 😅
Bütün hafta boyunca güzel bir aktifligin vardı. Tüm arkadaşları yanlız bırakmadın. Pazartesi seni bize getiren eksiler yarın seni zafere götürsün inşallah. ❤️
Biraz da ben sana kaptanım diyeyim 😅
🥰🙏🏻 Güzel dileklerin için teşekkür ederim. 🌺 İnşallah hepimizin yüzünün güleceği tartı sonuçlarımız olsun.

Günaydın herkese
Dün gece eve gelen ablaya ve çocuklar için yemek yaptım gece boyu ayaktaydim uykum da yoktu zaten. Ama bu sırada dolaptakileri çıkardım görmediğim az kalan falan filan derken biraz yedim ben de sadece öğlen yediğim için acikmisim. Yani yenmemesi gereken cısss lardan yedim. Çok degil ama olsun...

O nedenle bugün açlık yaparak vücudumu dinlendirecegim ve yarına inşallah eksi gelecegim.

Bugünkü menum
Yok

Elhan Elhan diyetkolikmom diyetkolikmom

Anladim canim ben kaçırmışım o durumları. Hastalık ya da çocukların hastalığı ya da yoğunluk olabiliyor ki benim kaptanligimda da olmuştu. Sadece bir şey kaçırdım mı diye sormuştum Elhan Elhan a. Yoksa iki kaptanimiza da geçmiş olsun. İnşallah hastaliklar biter gider. Çünkü insanı gerçekten yıpratıyor. Özellikle çocuklar hasta olunca. Sana da tekrar geçmiş olsun insallah iyilesmissindir.

Amiinnnnn
Sağol canım
Yok art niyetli düşünmedim canım bazen kaçıyor insanın gözünden. Son 2 gündür bende pek okuyamadım yada okuduğumu anlamadım. 😘

X