Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kahvaltı: haslmş yumurta,peynir,kahvaltılk sos,çay
,2dilim kızartılmış tam buğday ekmeği

Ara: kahve, 1 avuç antep fıstığı, 2hurma

Akşam: kinoa kısırı, ayran

2lt su ve limonlu yeşil çay içildi.

Sporlar :
1 saat yürüyüş
1 saat kondisyon bisikleti
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun kinoa kısır tarifin var mıdır 😍

İyiaksamlar kızlar Sabah çıktım şimdi geldim kardeşim 2 saatlik yolda oturuyor oraya hit gel bu saat oldu
Sabah

Taze soğanlı biberli lorlu omlet

Ogle
2 ısırık börek

Akşam
1.5 kase mercimek çorbası
Su 1 litre oldu 2 yi tamamlarim
Sabah ve aksam yemek öncesi limonlu içecek den içtim
Elhan Elhan diyetkolikmom diyetkolikmom

Afiyet olsun kinoa kısır tarifin var mıdır 😍
😊 Googleden tarif baktm canım. Yazdığı şekilde 1 bardak kinoaya 2 bardak su ölçüsü ile pişirip tuz ,baharat ve yağını ekleyip soğumaya bıraktım. Salçasını ekleyip soğuyunca normal kısırda sevdiğin sekilde ki yeşillikler,domates aynı şekil yapılıyor ama ben çokda beğendim diyemem. Çok zevk alarak yemedim çünkü Kinoa tadını histetdim . Bu diyet tariflerde hala favorim kabak spagettisi

İyiaksamlar kızlar Sabah çıktım şimdi geldim kardeşim 2 saatlik yolda oturuyor oraya hit gel bu saat oldu
Sabah

Ogle
2 ısırık börek

Akşam
Ay çok az değil mi kuzum basın dönmesin

😊 Googleden tarif baktm canım. Yazdığı şekilde 1 bardak kinoaya 2 bardak su ölçüsü ile pişirip tuz ,baharat ve yağını ekleyip soğumaya bıraktım. Salçasını ekleyip soğuyunca normal kısırda sevdiğin sekilde ki yeşillikler,domates aynı şekil yapılıyor ama ben çokda beğendim diyemem. Çok zevk alarak yemedim çünkü Kinoa tadını histetdim . Bu diyet tariflerde hala favorim kabak spagettisi
Yaa ben kabağı pek sevmem ama o kabak spagetti gerçekten muhteşem oluyor. Kabak aldım bu gün. Yarın ben de yapacağım inşallah :kk77:

Yaa ben kabağı pek sevmem ama o kabak spagetti gerçekten muhteşem oluyor. Kabak aldım bu gün. Yarın ben de yapacağım inşallah :kk77:
Tarif atar mısınız yarın bende yapayım çünkü çarşamba günü ailecek toplayacağız ve diyete uyamayacağım o gun yarın hafif geçsin =)

Ben çok sevdim kinoa kisirini fazla pişirip iyice dinlendirin e pek bi tadı kalmıyor ben çok sevdim tabii herkesin damak tadı karnabahar kisiri da yapmıştım onu pek sevemedim bende ama kabak spagetti güzel gercekten
Ay çok az değil mi kuzum basın dönmesin
Yok canım dün zaten çok abartmıştim şimdi suya dayanacagim bugün icemedim oruç başladı bakalim

Benim de kabak spagetti favorim teni arayışlardayım

Sabah

Ogle
2 ısırık börek

Akşam
Çok güzel bir menü canım afiyet olsun. :KK9:İki ısırık aldığın böreğin gerisi arkandan aglamadi mi :confused:aman aglarsa ağlasın mi dedin :KK5:
Kardeş ziyaretinin tekrarı nasip olsun kankim. :KK68:

Çok güzel bir menü canım afiyet olsun. :KK9:İki ısırık aldığın böreğin gerisi arkandan aglamadi mi :confused:aman aglarsa ağlasın mi dedin :KK5:
Kardeş ziyaretinin tekrarı nasip olsun kankim. :KK68:
Tesekkur ederim canım benim borek oyle bi Agladi ki kankim ama kışlık pantolonu mu giydim fermuarimi zir çektim kardeşim çok ısrar etti ama dedim ki bak şimdi

1.kilo vermek istiyorum
2.az biraz yersem bu fermuar patlar eve nasıl giderim

Bana kötülük yapma dedim

Tesekkur ederim canım benim borek oyle bi Agladi ki kankim ama kışlık pantolonu mu giydim fermuarimi zir çektim kardeşim çok ısrar etti ama dedim ki bak şimdi

1.kilo vermek istiyorum
2.az biraz yersem bu fermuar patlar eve nasıl giderim

Bana kötülük yapma dedim
İlahi bitanem güldürdün beni :KK70::KK70::KK70:

Demek bildiğim hiçbirşeyi uygulayamamışım ya da yanlış biliyormuşum.
Hiçbirşey bilmiyor gibi öneriler istiyorum sizden lütfen.
Yaşım 38
Boy 1.58
Kilo 74.5

Biri 7 bşrş 10 yaşında 2 çocuklu ev hanımıyım. ..
hoşgeldin canım. beni hatırladın mı? bir ara karatay grubunda beraber yazmıştık. ben karatayımsı yapmıştım 😁

X