Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Amin canım ablacım, sağolasın 🙏🏻🤲🏻

Sağol canım kaptanım 🥰❤️

Yok aslında özel bir menü değildi sadece kaşık hesabını yapamadım, tahmini dedim bir kase kadardır diye öyle yazdım 😅

Evet biraz daha azaltabilsem şahane olacak, pilav oldu mu gözüm dönüyor resmen 🙈
Özel bir menü müydü diye sormamin sebebi akşama kadar meyve vardı . Bazen direnç kırmak icin doktor farklı listeler verebiliyor bilmeden yorum yapmak istemedim casminim. :KK68:

Günaydın kızlar. Dün ev rüzgardan öyle uguldadi ki uykuya dalamadim. Baya fırtına vardı bulunduğum bölgede.
Ben haftaya mi girecegim takımlara?
Bir de tartı fotosunu mu atiyorsunuz yoksa sadece yazılı mi bildiriyorsunuz
Önümüzdeki cuma takımlara girebilirsin. Pazartesi fotoğraf şartımız yok, aç karnına tartılır paylaşırsan sevinirim. Hazırlık bölümüne aldım. :KK68:

eti daha fazla yeseydin keşke tok tutardı.
Çok azdı 😂😂
Salata malzemesini de almış, oğlunun arabasında unutmuş, oğlu uzakta oturuyor diye dahada getir dememiş, pazar günü tüm marketler kapalı, alma şansımız yoktu, 2 gündür akşamları tam doymuyorum.
Çokda önemsemiyorum, nice açlar varken doymaya utanıyorum 🤷🏻‍♀️

Demek bildiğim hiçbirşeyi uygulayamamışım ya da yanlış biliyormuşum.
Hiçbirşey bilmiyor gibi öneriler istiyorum sizden lütfen.
Yaşım 38
Boy 1.58
Kilo 74.5

Biri 7 bşrş 10 yaşında 2 çocuklu ev hanımıyım. ..
Hoşgeldin canım
İlk sayfayı okuyup formu doldurursan çok iyi olur
Sabah kaptanımız mesaja dönüş yapar 😉

Selam kızlar 🥰
Fit olmak istiyorum ...olamıyorum... Bi on kilo bilemedin 15 versem çok çok çok mutlu olucam. Olmuyor . Napabilirim yardım istiyorum 🥹
Overlokçu geldi haniiiiiiiiiim :KK75::KK75:
Selam hoş geldin :KK68:
Bizimle vakit geçirmen yeterli yapman gereken sadece bu bademcim. :rapci:İlk sayfada katılım formumuz var doldurup tekrar paylaşırsan arkadaşlar da seni tanır. İdeal kilona kavusmani diliyorum. :dua:

Günaydın mutlu haftalar kizlar malum pazartesi benim artı günüm zaten iki gün haraketsizlik ve dünkü karbonhidrat lar
Biliyorum suçumu cuma ya insalah yine eksideyim
Cuma.63.5
Bugün 64.1
Artı + 600 grm
Elhan Elhan diyetkolikmom diyetkolikmom
İstikrarlı gidiyorsun kankacim. :KK60: Pazartesi tartısı önlem almamızı sağlıyor , kacamaksiz öğünlerle cumaya kadar en az bir yarım kilo gidecektir. :KK60::dua:

X