Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bebeğimi kaybettim 2 ay önce 4.5 aylikken
Başın sağolsun canım bende 14 günlük bebeğimi kaybetmiştim vardır allahin bildiği Allah tekrar kucağına almak nasip etsin
Cokk aminnn bende her sene elime alıp alıp tekrar astıklarım var eşim diyor boşuna tutuyorsun ama kıyamıyorum bende 55 kilo ile giyerdim hepp
Allah dualarımızı kabul etsin canım

Kaptanım gecikmeli gunaydin, dun oğlumun doğum günüydü. O yüzden buralara gelemedim ve çok yoruldum. Tablo guzel olmuş, ben en az 2 litre içiyorum her gün.
Reglim biraz azalır azalmaz spor da yaparım umarım.

Kaptanım gecikmeli gunaydin, dun oğlumun doğum günüydü. O yüzden buralara gelemedim ve çok yoruldum. Tablo guzel olmuş, ben en az 2 litre içiyorum her gün.
Reglim biraz azalır azalmaz spor da yaparım umarım.

Oğlunun sağlıklı mutlu yaşları olsun canım. Özel güne göre normal bir menü. Çok şundan kıs diyemiyecegim. Ama telafisini isterim
Ertesi gün diyeti filan gibi bişi yap bugün yarın tartı var. Mens dolayısıyla şişlik vardır zaten. Hiç değilse ödem gitsin

Afiyet olsun ozimbalim ya güne gittin ya günün vardı akşam menün birazcık sıkıntılı. Bugünü çok sade geçirmeye çalış tatlım.

Afiyet olsun özel gün kaçamakları olur bence yarın karbonhidratlar 1 tik kisabilirsin :*

Başınız sağolsun canım
Mekanı cennet olsun
Amin canım ablacım, sağolasın

Afiyet olsun casminim. Özel bir menü müydü? Bir kase pilav üç kasik olabilseydi çok iyi diyecektim.
Sağol canım kaptanım

Yok aslında özel bir menü değildi sadece kaşık hesabını yapamadım, tahmini dedim bir kase kadardır diye öyle yazdım

Evet biraz daha azaltabilsem şahane olacak, pilav oldu mu gözüm dönüyor resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…