Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar herkese bugün memlekete oğlumla tek başıma bir araba yolculuğu ile gitmek zorunda kaldım hiç bakmadım buraya birkaç gün buralarda olacağız inşallah bakamazsam çok kusuruma bakmayın lütfen
Menüm
17:00 ye kadar bir kahve be su oldu yolda anca
Akşam fırında patatesli hamsi ve salata
Bir ince dilim kek yeyip 20:30 da yeniden kapattım günü
Uzun yolculuk sonrası hemen şişeirm ama olsun yarın ilk tartım benim
Elhan

Amin canım benim çok teşekkür ederim. Yok canım uçuk değil anjiyo ödem yaptı aynada kendi yüzümden korktum o yüzden hemen acile gidip iğne yaptırmak gerekiyor yoksa sonucu ciddi olabilir iğne yaptığında bir iki saate geciyor ama iğne ve ilaçlar uyku ve halsizlik yapıyor malesef

Geçmiş olsun canım Tek başına yorulmussundur . Kusura bakmayız keyifli tatilin olsun inşallah Yarın yüzünü güldüren bir tartiyla uyan canım.

Ah nasıl da safmışım gerçekten inanmıştım 27 olduğuna Ama her yaşa ayak uyduracak ponçik bir ruhun var ablacım maşallah
Canımsın safişim . Sizler olduğunuz için her daim genç hissederim ben. Hem geceleri uyuduğum saatleri yıllardır hesaba katmiyorum yalan da sayılmaz yani

Formül bulursan bana da yolla
Tabi yazarım canım ne demek
Eline sağlık hocam. Yarın heyecanlı bir gün olacak
İyi bakalım canım yarın güzel bir eksi gelir o zaman
İnşallah canım uyuyabilirsem
Liste harika. Ama gerçekle yüzleşmek kötü
sibel_84 39 yasındamıymıs ben daha küçük sanıyordum
Kaç mesela? Ruhum genç belki ondandır. Yoksa 40 a merdiven dayadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…