Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun canım benim

Sana tavsiyemdir bol bol yürüyüş bendede 3 sene önce sen gibiydi değerlerim yürüyüş ile hallettim
4 Ay önce yine tahlil yaptırdım sağlık ocağı dr.muz sen çok hareketli birimisin dedi evet dedım neden diye sordum ne yapıyorsan devam et dedi super bi duzelme varmis
haaaa kilo veremiyorum ama o ayrı birsey en azından sağlığımız yerinde olsun
Yürüyüşe başlıyorum inşallah tatlım teşekkür ederim :KK5: Yazdan beri aksattim iyice. Senin adımlarına hastayım zaten. :KK68:

Menü

12:30
3 hurma
3 kuru incir
5 kuru erik
Yarım avuç badem

18:30
Bol lahanalı kapuska 1 porsiyon
Mercimek köfte 1 porsiyon
Bol salata

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Afiyet olsun canım. Akşama mercimek köfte sende sıkıntı yapmıyorsa sıkıntı değil. Ben yediğim az ertesi gün ister istemez artı cikiyorum

Ne güzel burada her şeyi tecrübe ediniyoruz. Tek başına insan bocalayabilir. İyi ki burada sizlerleyim kim korkar hain kurttan :KK76:
6 gündür kıtlıktan çıkmış gibiydim bugün toparladım kendimi. :confused:Paylaşimin için teşekkür ederim bitanem 🥰❤️
:KK60:
Valla haftaya bende izne mi ayrılsam. Ara mi versem dedim az önce. Biraz yemek yemek istiyorum da :olamaz:
Ben de 8 Aralık Cuma günü 1 haftalık bir izne ayrılmayı planlıyorum canım. 😊 Bir kaç hafta daha dayanıp bari doğum günüme denk getireyim ara vermeyi dedim.
🥰 09 Aralık doğum günüm ve ona kadar ne versem kar diye bakıyorum. :KK36:inşlh 68-69 olmuş olurum. ❤
Hayırlı olsun inşallah yeni yerin istiyor muydun mecburi mi ?
:KK36: Sağol canım . Evet çok istiyordum ve beklediğim bir süreçti. Maddi, manevi olarakta çok daha iyi olacak ama sadece dediğim gibi yoğunluğum bir tık daha artar ve beslenme düzeni açısından yeni yer , yeni saatler vs. nasıl olacak ona bu hafta durumuma bakıp onu oturtacağım .

Kahvaltı 12:00

3 büyük, 2 orta boy hurma
Zeytinyağı, çörekotu, zerdeçal karışımı

Akşam 18:15

3 büyük, 2 orta, 2 küçük boy hurma
Zeytinyağlı karışım
Bikaç çatal yağsız fritözde kızarmış patlıcan( yemesem çöpe gidecekti)

1,5 lt su
3 kupa kahve
4 kupa çay

Elhan Elhan , TemelinSafinazi TemelinSafinazi , ZincirKirma ZincirKirma

:KK60:

Ben de 8 Aralık Cuma günü 1 haftalık bir izne ayrılmayı planlıyorum canım. 😊 Bir kaç hafta daha dayanıp bari doğum günüme denk getireyim ara vermeyi dedim.
🥰 09 Aralık doğum günüm ve ona kadar ne versem kar diye bakıyorum. :KK36:inşlh 68-69 olmuş olurum. ❤

:KK36: Sağol canım . Evet çok istiyordum ve beklediğim bir süreçti. Maddi, manevi olarakta çok daha iyi olacak ama sadece dediğim gibi yoğunluğum bir tık daha artar ve beslenme düzeni açısından yeni yer , yeni saatler vs. nasıl olacak ona bu hafta durumuma bakıp onu oturtacağım .
Sen bu pozitifle alışırsın çabucak blondem 🥰

Canım çekinme yaz direk. 😊 Hepimiz aynı amaçlar için buradayz sonuçta kimse kimseyi çokta tanımıyor zaten. Benim de bu grupta daha 2.ayım yeni dolacak zaten ama yıllardır yazışıyormuşuz gibi rahat rahat takılıyorum ben. 🤣

İyi ki diyete başlamışsın canım kolestrolünde baya yüksek ve onun için de mutlaka kilo vermek gerekiyor ve zaten şeker içinde gerekiyor.
Patates, bezelye, havuç gibi sebzelerden de mutlaka uzak durman lazım artık. Merak etme Sağlıklı diyetle ve Dr nin vereceği takviyelerle değerlerin bir çoğu daha iyiye gidecek. 💙
Ben de inşallah zamanla olurum yapımda pek öyle aktif bir kişiliğim yok sizlerle enerji dolarım inşalah 🥰

Harikasın dombilicim. :KK60: Estağfurullah artık sen de bizim diyet ailemizin bir uyesisin. İlk sayfaya seni de etiketledim.
Sıkıntı olmaz tabi ki.:KK68:En azından ceee deyip gitmedin. :confused:
Öyle değilim bakarım severim okuyup çok güzel motive olurum dünden beri zaten inşallah zamanla daha da yazarım

Gün sonu gelelim menüye
Dün akşam 18:30 itibari ile omada kapattım ağzımı gün boyu
Sade Türk kahvesi yeşil çay probiyotik çay 2,5 lt su
Akşam 18:30 da somon ızgara yarısını
Salata birkaç parça turşu
Sonra bişi yok yarın akşama kadar ben kapalı
Adımda 8000 civarı oldu bugün
Elhan Elhan TemelinSafinazi TemelinSafinazi

X