Popüler Konu LenaG ile MasterFit

11 Kasım Cumartesi

10.00
1 tk pekmez
1 su bardağı portakal suyu

17.30
4 yk pilav
4 yk kuru fasülye
1 kase yoğurt
2 salatalık

Su: 2 lt

12 Kasım Pazar
Bu gün epey düzensiz oldu açılışta olduğum için, ikramlıklardan atıştırdım

15.30-18.00 arası
6-7 sarma
Yarım dilim börek
3 küçük elmalı kurabiye
1 avuç patlamış mısır

20.00
3 mandalina

Su: 1 lt

TemelinSafinazi TemelinSafinazi
Elhan Elhan

Aminnnnn kuzum yaaa birde hepsi yiyip de almayanlardan olunca

Vallahi helalll olsun yapana ne.guzel benlik degil hic

3 adet di tatlim ama arkadaş kendi yapmis ebat büyüktü 4 diyelim biz ona😒🤨
Benim arkadaşlarin çoğu da seninkiler gibi yiyip kilo almayanlardan :confused: Gençler takılıyor hep peşime :süslü::süslü:auramin cazibesine karşı koyamiyorlar demek ki. :-)Torun torba sahibi arkadaşların çoğu il dişlarinda . :KK14:
Dört profiterol iyi niyetli görünmüyor kuzum. Bugün için bir şey yapamayız ama cumaya kadar sen halledersin güveniyorum o yüzden. :KK68:

Sadece cumartesi akşam yaptığım kaçamak sabit kalmama neden oldu belki eksi gelecekti bir de regl olacağım şişkinliğim var 😏
IMG_3732.jpeg
Cuma 65.65

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84

Maalesef aynı durum bende de oluyor kesintisiz uyumadığımız için güzel yağ yakamıyoruz bence 😏
Evet bencede :KK14: sütümü kesmeye calısıyorum şimdide doktor ilaç verdi kesılse bırakır belkı benm bebe emmeyi de uykusu duzenlenır dıye bı umut ugrasıyom:kızgın:

Benim arkadaşlarin çoğu da seninkiler gibi yiyip kilo almayanlardan :confused: Gençler takılıyor hep peşime :süslü::süslü:auramin cazibesine karşı koyamiyorlar demek ki. :-)Torun torba sahibi arkadaşların çoğu il dişlarinda . :KK14:
Dört profiterol iyi niyetli görünmüyor kuzum. Bugün için bir şey yapamayız ama cumaya kadar sen halledersin güveniyorum o yüzden. :KK68:
Ay sende demi bendensin benim arkadaşlarım hep genç😃 bana diyorlar sen nasıl annane babaannesin bizden gencsin derler🤣🤣 ama o hain Profiterol artı yaptı tabiiki

Sabitlik candır :super:Harikaliklar sonra gelecek inşallah :dua::KK200:
haftasonlarım genellikle bi tık daha rahat geçiyor can kaptanım, ailemle birlikte sofraya oturduğumuz, birlikte zaman geçirdiğimiz tek günler bugünler olduğu için biraz salıyorum kendimi :KK22:

ama haftaiçi daha dikkatli gidiyorum, cumaya eksiye geçeceğim inşallah :KK76:

Uzaktan eğitimle enerciiiiii de verelim tatlım ya :KK76::KK76:...hayat zaten zor, tatlı sözcükler , güzel duygular bedava :KK71:
Hep güzellikler, iyilikler içinde kal canım casminim. :KK74:
seninn enerciii hepimize yeter maşallah :nazar::KK60:

di mi yaaa, hayat yeterince zorlayıcı ve yorucu zaten, henüz bedavayken güzellikler, sonuna kadar kullanalım :KK76::KK200::dondurma:

X