Popüler Konu LenaG ile MasterFit

:cool: :cool: :cool:

Valla bu hafta çekeceğiniz var. Okulda yok. Gözüm üzerinizde :duduk:

Yok ya. O listede olmayanları aldı hep. Ama bende suç yok uyardım. :KK70:
Abovvvv.bu nasıl kaptan yahu canımızı alacak :KK70: yalnız ben bugün acayip yedim pazartesi eksi gelemezsem canımı okur :KK53:
Yaw o değil de pazar yola çıkacağız. Pazartesiye tartı lazım. Valizin bir köşesine oonu nasıl ilistirecegim onu düşünüyorum :KK51: :KK51: Elhan Elhan
Bak kaptansin tartı olmadan olmaz o iş :KK66:
Bu geceden arta kalan @s i d e l y a küsüm sana :63::63:
Gönlümü nasıl alırsın bilmem artık :KK12:
Aklıma geldi de :KK51:
Her türlü yolu denedim taş duvar bizim kız ...:silah:
Sibelcim sibel_84 sibel_84 geldi de kurtardı bizi gel bir sarılayım o da uyudu çoktan :ruh:kime sarılsam ki :deli:
Bana sarıl :)
Bu hafta sporu ve suyu biraz daha arttırıp 72'yi görme hedefim var. Hadi bakalım sıkı çalışalım :KK73:
Hadi sonra da 60lara ineceksin insallah

Canım sakin kafayla bir düşün ve sapla samanı ayır lütfen. Diyet yapmak ,burda motive olmak başka konu... Diğer şeyler başka konu...
Pire için yorgan yakılmaz ! Sen hedeflerine ve hayallerine bakarsın, muhattap olmak istemediğinle olmazsın bu kadar basit.
Burda olmak seninde hakkın lütfen saçmalama.
Burada yazarla ben tartışma yaşamıştık fotolu menüden dolayı. Sapla saman dediğin aslında bana yapılan vurgu. Pire için yorgan yakilmaz . Muhattap olmak istemediginle olmazsın. Şimdi sorarlar adama eyy Bloo benim kâlâ alma yazrcim insanların fikrini değiştiremeyiz dememe alınıp zorsunmustun ya hani bunlara ne diyeceksin dur tahmin edim ben senden bahsetmedim ki olacak cevabın 1 gün öncesi takımda olmak istemediğini hazırlığa geçmek istediğini yazınca kırılmış bunu bana yapılmış bir saygısızlık olarak adlandirmistim. Burxan başlamıştı surtusmemiz seninle ve devamı geldi.
Burda @Jou yada ben değil haksiz olan sensin. Hala böyle yazıp ortada böyle konuşup sürekli kışkırtan sensin. Ben bu yazdığın şekilde yap tarzı emri vaki tek kelimem yok ve öyle hitap edenlere bile kibar cevap verilip ,bana haksız çıkış yapılmış olunmasına rağmen hamile olduğunu düşünüp taaa ben gündüz özelden jou ya bugün konuşmayalm yarın sakin kafayla düşünüp karşılıklı yazışmamizı oku sadece lütfen dedim. Oda tamam dedi. 2 yetişkiniz zaten ama sen adaletsiz ve kaos yaratici devam etmek icin öyle çok uğrasiyorsun ki sen kaptan olumca başımıza gelmeyen kalmadı farkındamısın artk kendini biraz eleştir ve bu grubu bukadar kötü etkileyip ,negatif enerji yüklemeyi bırak.
Sen kaptan olunca başımıza gelmeyen kalmadı.....! Artık kendini biraz eleştir ve grubu bu kadar kötü etkileyip negatif enerji yüklemeyi bırak. Bunları bana yazan sensin . Bugün ki elhana yaptigim açıklamanın sonundaki adının etiketlenmemin sebebisin. Yeterli olmuştur umarım.
İyi yapmşsın abla simdi gorunce düşündüm ve sonuçta bu hafta beni negatif etkileyebilecek durum kalmadığına göre takımlarda olup yarışmacı olabilirim. Yarışayım evet Teşekkürler. 🙏🏻
Ve benim Akreple kaptanlık haftamiz bitti abla seni takımlara alınacaklar listesine aldı hazırlıkta verdiğin cevap yukarıda. ⬆️ kime gönderme bu hiiii?? Bide beni etiketlememis alıntı yapmamış vs. Allah'tan yapmamışsın.
@Akrrep seni tebrik etmek istedim. Gördüğüm başarılı kaptanlardan biriydin. Takımını motive edişine falan okudukça bayıldım ve takımla birlikte sen de harika kilo verdin onun için de ayrıca tebrik etmek istiyorum. 👏😊 Bundan sonrada hep böyle booolll bollll eksilerin olsun.
Benim kaptanken başınıza gelemyen kalmamış grubu.kotu etkileyip kötü kaptanligimi eleştirip ne hikmetse karşı takımımın kaptanini bu şekilde tebrik etmen de pek iyi niyetli değil. Bilmem anlata bildim mi rahatsızlık seviye mi . Ha bide diyorsun sürekli ben seni motive ettim destekledim 100 lu rakamlardayken . Motivasyon cümlelerinin çoğunluğu kadar demoralize edici cümlelerinin de hakkını yememek lazım çok saol.

canım böyle düşünme ne alakası var. kilonun çok olması kaptan olmana neden engel olsun ki? kilon fazla olabilir ama herkesle beraber gayet güzel diyet yapıyorsun. böyle düşün 😘
1 hafta dinlenmek bana iyi gelecek cnm senle kaldığımız yerden devam ederiz insallah😊
Eksikliğin hissetmemek ne mümkün.
Hedefimize giden bu uzun yolda birbirimize yoldaş olmak destek olmak varken bu vazgeçiş niye?!
Motivasyon; gönülce sevince güzel paylaşınca çoğalır. Lütfen gel.
Bensiz 1 haftanın tadını çıkart toparlanirsam yine seni seçerim yada sen beni seçersin takım kurariz😍
Efenin_Annesi Efenin_Annesi lütfen gitme. Lütfen eski motivasyonunu geri dön. Bunu sadece kendin için yap lütfen eskiden giydiğin kıyafetlere girince iyi ki yapmışım diyeceksin canim. Ayrica tabaklarini özledik ve hoş sohbetini
1 haftaya toparlayayim inşallah kendimi 1 hafta sunumlar senden sorumlu eksikliğini aratma 😍 oğlun nasıl cnm msj attım ama görmedin sanırım yada cevap verdin ben görmedim 😀

Burada yazarla ben tartışma yaşamıştık fotolu menüden dolayı. Sapla saman dediğin aslında bana yapılan vurgu. Pire için yorgan yakilmaz . Muhattap olmak istemediginle olmazsın. Şimdi sorarlar adama eyy Bloo benim kâlâ alma yazrcim insanların fikrini değiştiremeyiz dememe alınıp zorsunmustun ya hani bunlara ne diyeceksin dur tahmin edim ben senden bahsetmedim ki olacak cevabın 1 gün öncesi takımda olmak istemediğini hazırlığa geçmek istediğini yazınca kırılmış bunu bana yapılmış bir saygısızlık olarak adlandirmistim. Burxan başlamıştı surtusmemiz seninle ve devamı geldi.

Sen kaptan olunca başımıza gelmeyen kalmadı.....! Artık kendini biraz eleştir ve grubu bu kadar kötü etkileyip negatif enerji yüklemeyi bırak. Bunları bana yazan sensin . Bugün ki elhana yaptigim açıklamanın sonundaki adının etiketlenmemin sebebisin. Yeterli olmuştur umarım.

Ve benim Akreple kaptanlık haftamiz bitti abla seni takımlara alınacaklar listesine aldı hazırlıkta verdiğin cevap yukarıda. ⬆️ kime gönderme bu hiiii?? Bide beni etiketlememis alıntı yapmamış vs. Allah'tan yapmamışsın.

Benim kaptanken başınıza gelemyen kalmamış grubu.kotu etkileyip kötü kaptanligimi eleştirip ne hikmetse karşı takımımın kaptanini bu şekilde tebrik etmen de pek iyi niyetli değil. Bilmem anlata bildim mi rahatsızlık seviye mi . Ha bide diyorsun sürekli ben seni motive ettim destekledim 100 lu rakamlardayken . Motivasyon cümlelerinin çoğunluğu kadar demoralize edici cümlelerinin de hakkını yememek lazım çok saol.
İlk alıntıda bahsettiğim kişi ben kendimim. yazarhanim35 yazarhanim35 sana değil bana instagramda burayla alakasız bir konuda yanlış anladı ve gitmek isiyorum dedi diye bende nezaket gösterip kal lütfen dedim. Her şeyi üstüne alınmayı bırak.

Sapla samanı karıştırmamak bir deyimdir ! Yani o konu başka , zayıflaman başka orda birşeyi yanlş anladı diye neden burdan bizle zayıflamajtan vazgeçsin ki demek bu.

Pire için yorgan yakılmaz da bir deyimdir. Yani Çok da basit bir konuydu yani ne onun nede benim şahsım dışında isntagramda başkası için yazılmş bir şeyi büyütüp gitme demektir.

Yani bu tamamen onunla benim . Seninle en ufak alakası yok ama bu bu üstüne alıp , sorarlar heyy... vs. Tarzı yazdığın şu sokak ağzı üslubu ile muhatta olmak istemediğimi sürekli söylüyorum .

kaç haftaki konuyu neden bu gün kilo veremedin diye orraya atıyorsun. Ben seni çekmek zorunda değilim . Birbirimizin dilini anlamıyoruz. konuşmayalım.

Elhan Elhan müdahale edermisin lütfen bu durduk yere yapılan çirkin saldırılara.

1 hafta dinlenmek bana iyi gelecek cnm senle kaldığımız yerden devam ederiz insallah😊

Bensiz 1 haftanın tadını çıkart toparlanirsam yine seni seçerim yada sen beni seçersin takım kurariz😍

1 haftaya toparlayayim inşallah kendimi 1 hafta sunumlar senden sorumlu eksikliğini aratma 😍 oğlun nasıl cnm msj attım ama görmedin sanırım yada cevap verdin ben görmedim 😀
Ah keşke senin gibi yapabilsem ucundan bile benzemiyor görüyorsun bütün hepsini karistirip koyuyorum önüme :KK70: ama sen ozenlisin ayrı ayrı her şeyi usulüne göre koyuyorsun ve yeni tarifler deniyorsun. Sen şimdi buraya girmeyince iyice koyvereceksin ben sana diyim. Çocuklardan vakit ayırıp kafamızı dağıttığımiz yer burası ama yinede gitmek istiyorsan git canim. Belki dediğin gibi kafanı toplayıp gelirsin

Takımlarımız hayırlı olsun. :KK68:
:spor::KK55::KK71::KK75::ıslık::KK11::eğlence::KK76::KK6:
Takımlarımız hayırlı olsun. Başarılar Dilerim. :dua:

❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️
Masterfit Yarışması 91. EtapYaşBoy10.1113.11FarkYüzde
Kırmızı Takım
TemelinSafinazi TemelinSafinazi KAPTAN2916065.65
@Ozzybal3717474.25
FitVenus FitVenus 3317061.9
gezegenfeza gezegenfeza 4816380.8
Mehfam Mehfam 3816083.7
@Hayalkuran2617578.1
ZincirKirma ZincirKirma 3816381.2
@Jasminium843916461.9
@s i d e l y a2916764.65
@Chara-3616059.8
Mavi Takim
sibel_84 sibel_84 KAPTAN3915871.85
blonde ambition blonde ambition 3516273.7
@Mthn8382.7
@Akrrep2716476.8
@Nergis 355515363.9
@menekse_kokusu3116365.0
Beth18 Beth18 3616864.0
@sara_28. Yarın bildirim
@Ysmnondr. Yarın
@flziso. Yarın
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
Efenin_Annesi Efenin_Annesi . Yarın29170
@Tutku443316884.1
@Jou
@60kiloyum
yazarhanim35 yazarhanim35
@Mucizemsn3116062.7
@Aomine Daiki68.35
ZincirKirma ZincirKirma seni gözüme kestirdim 😉

Efenin_Annesi Efenin_Annesi bir minik araya giriyorum, hatırlar mısın bilmiyorum jou kaptandı pazartesi günü kilo bildirimlerinden sonra seni takımına aldı beni karşı takıma yolladı. Ben de ona takılıyodum küstüm vs gibi sen bana "çatlama ordan kıskanç haspam yazasım geldi" diye bir espri yapmıştın ve ben o kadar şaşırıp garipsemiştim ki bu üslubu, büyümesin diye olay bir süre ara verdim buraya. Şimdi geldiğimde gruba yine bir sözcüklere takılma ve karşılıklı kırılmalar var..
Sana kötü niyetle yazdın diyemem asla ama belki mizacın buysa (yüksek enerjili pat diye söyleyen vs) kötü niyetli olmasan da kırıcı olabiliyosun. Bence bir süre ayrı kalıp güzel bir enerjiyle dönmekte fayda var.
Bugün yazdığın bi yoruma üzüldüm. Belki kilom fazla diye yapacağım menü yorumuna arkadaşlar sen kilona bak derler vs demişsin burda olası böyle bir saygısızlığa karşı kendi gardını alan naif kırılgan bir yapın var ise lüften karşına da hassas davran. Sen azimlisin, hırslısın çok güzel kilolar da veriyorsun bence bu sayfayı bırakma ama daha pozitif dön aramıza sevgiler🌸

Bu geceden arta kalan @s i d e l y a küsüm sana :63::63:
Gönlümü nasıl alırsın bilmem artık :KK12:
Aklıma geldi de :KK51:
Her türlü yolu denedim taş duvar bizim kız ...:silah:
Sibelcim sibel_84 sibel_84 geldi de kurtardı bizi gel bir sarılayım o da uyudu çoktan :ruh:kime sarılsam ki :deli:
Gel sarılalım hocam:KK60:
Dur bir sarilacaktim :KK74:
:KK19:
Bu hafta sporu ve suyu biraz daha arttırıp 72'yi görme hedefim var. Hadi bakalım sıkı çalışalım :KK73:
Hedefim aynı şekilde
Abovvvv.bu nasıl kaptan yahu canımızı alacak :KK70: yalnız ben bugün acayip yedim pazartesi eksi gelemezsem canımı okur :KK53:

Bak kaptansin tartı olmadan olmaz o iş :KK66:

Bana sarıl :)

Hadi sonra da 60lara ineceksin insallah
Tartı işi kolay valizin bir köşesine ilistirecegim :cool:
Hoca kopya çekmiş :KK70: :KK70: :KK70:
Hocalarda kopya ceker:KK70::KK70:

Efenin_Annesi Efenin_Annesi bir minik araya giriyorum, hatırlar mısın bilmiyorum jou kaptandı pazartesi günü kilo bildirimlerinden sonra seni takımına aldı beni karşı takıma yolladı. Ben de ona takılıyodum küstüm vs gibi sen bana "çatlama ordan kıskanç haspam yazasım geldi" diye bir espri yapmıştın ve ben o kadar şaşırıp garipsemiştim ki bu üslubu, büyümesin diye olay bir süre ara verdim buraya. Şimdi geldiğimde gruba yine bir sözcüklere takılma ve karşılıklı kırılmalar var..
Sana kötü niyetle yazdın diyemem asla ama belki mizacın buysa (yüksek enerjili pat diye söyleyen vs) kötü niyetli olmasan da kırıcı olabiliyosun. Bence bir süre ayrı kalıp güzel bir enerjiyle dönmekte fayda var.
Bugün yazdığın bi yoruma üzüldüm. Belki kilom fazla diye yapacağım menü yorumuna arkadaşlar sen kilona bak derler vs demişsin burda olası böyle bir saygısızlığa karşı kendi gardını alan naif kırılgan bir yapın var ise lüften karşına da hassas davran. Sen azimlisin, hırslısın çok güzel kilolar da veriyorsun bence bu sayfayı bırakma ama daha pozitif dön aramıza sevgiler🌸
Bu bir sarkida gecen söz o geldi aklima sarki sozunu yazdim.Ben bunu şaka olarak söyledim muhakkak ki o mesajın ardına güzel bir emeojide koymusumdur k.bkma kırdıysam ama niyetim bu değildi.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben mahalle ağzı olan biri değilim normal disarda da diksiyonu ve konuşma üslubu bakımından beğenilen bir konusma dilim var . Ben buraya yazarken bazen"" abeee looo zabanan ulan vs komik olsun diye yada girgirina yazıyorum eğlenelim diye . Ama yanlış anlaşılmışim. Ben benim yüzümden içten içe kırılan sessizce ara veren arkadaştan özür diliyorum çünkü o cümle asla art niyetli değildi. Evet güzel zamanlar geçirdim burada ama çokta yanlış anlasilmisim her zaman dediğim gibi grubun enerjisini düşürenler gitsin diye şuan benmişim o gitmeyi seçiyorum. Kilo verme serüvenim kendi kendimede devam eder hiç önemli değil. Beni gerçekten anlayan ve kişiliğimi karakteri çözmüş insanlarda var aranızda. Onlara teşekkür ediyorum. Hepiniz hedefinize ulaşırsınız umarım. Kendinize iyi bakın. Elhan Elhan Emeğine sağlık seni de daha fazla stresin içerisinde bırakmak bana yakışmaz hakkını helal et abla katlanmış oldun sende bana Allaha emanet ol.

X