Popüler Konu LenaG ile MasterFit

KIRMIZI TAKIM 🌺🌹💋👠❤️‍🔥

@Ozzybal
FitVenus FitVenus
@gezegenfeza
@Mehfam
@Hayalkuran
ZincirKirma ZincirKirma
@Jasminium84
@s i d e l y a

@Chara-

Evet benim minnoş kırmızı takımım ilk kez kaptanlık yapacağım çok heyecanlıyım öncelikle takımıma hoşgeldinizzzzz 😍

Sizlerden tek ricam sağlığınız için beslenmenize dikkat etmeniz önceliğimiz sağlıklı olmak sonra tabii ki fit görünmek 💃🏻

Bunun için napıyoruzzz
*Bol su içmeyi ihmal etmiyoruz
*Dengeli tabaklar oluşturmaya çalışıyoruz
*Son öğünümüzü geç saate bırakmıyoruz
*Gün içinde hareketli olmaya gayret ediyoruz

Sizlere güveniyorum sizleri seviyorum 🫶🏻
Hoşbuldukkk kaptanııım 🌸 Güzel bir hafta olsun hepimiz içinnn ❤️😍

Şu 1 hafta hazırlık bana iyi gelecek inşallah abla toparlayacagima inanıyorum. Aa abla aslında böyle hissetmeye sebep olacak şekilde yaklasmadim ama sana geçen haftalarda yaşanan olaylardan sonra ki süreçte bir takım problemlerden kaynaklı bunu hissetmiş olabilirsin. Sen benden büyük ve olgun birisin tabiki yanlış bir cümlem yada hatam olduğunda uyaracak hatta inceden lafını soyleceksin😊. İçinde olmak istemediğim durumlarda kendimi o olayın ortasında ve benim için önemli olan yada olmayan bir kimsenin beni demoralize edici bir kaç cümlesini görmem yada duymam sanırım beni etkisi altına alıp uzaklasmama sebep olan şeyler. Neyse taparlanacagim abla merak etme😘😘
Demorelize olmuş olabilirsin haklısın ama ben sana bana kullandığın kadar kaba ve dışlayıcı cümleler kurmamış olduğum halde olduysan , Öz eleştiri yapmalısın.

Sen benim için burada bu sayfaya Elhana açık açık Blonde buradan gitsin yazan birisin ve bunun gibi daha bir sürü şey...

Yazarhanıma da aynı şekil hamile var foto paylaşmasak gibi nazikce yazdığı cümleye kıyamet kopartıp , sonrada kız ben gideyim dedi diye Sen ona gitmek için bahane arıyorsun diyet yapamayacaksın bahaneyi bana bulma anlamına gelen şeyler yazmış birisin. Biz şuan sana bunları yazmıyoruz. 10 kat daha ağır davranıp sonrada yağmurdan nem kapıyorsun. Bu olmasın diye haftalardır sana bir tek alıntı yada , ifade bırakma yazmadım ki beni zan alıntında bırakabilecek bir şey bulup ortamı tekrar negatif etkileme diye ama malesef tek taraflı çaba yetersiz oluyor.

Ayrıca burası derleşme sayfası değil herkesin kilolu olduğu zayıflama sayfasında kimse kimseye kilolu bulamaz bu kadar mantıksız bir yorumada sanki ben demişim gibi beni etiketlemen hiç doğru değil.

Benim eleştirdiğim tek şey üslüpdü ve kaptanlık yapamadığınıda bu tarz agrasif ve motive etmek yerine demoralize edici ,negatif davranışlarda bulunduğun için söylediğimi zaten çok iyi biliyorsun.

Demorelize olmuş olabilirsin haklısın ama ben sana bana kullandığın kadar kaba ve dışlayıcı cümleler kurmamış olduğum halde olduysan , Öz eleştiri yapmalısın.

Sen benim için burada bu sayfaya Elhana açık açık Blonde buradan gitsin yazan birisin ve bunun gibi daha bir sürü şey...

Yazarhanıma da aynı şekil hamile var foto paylaşmasak gibi nazikce yazdığı cümleye kıyamet kopartıp , sonrada kız ben gideyim dedi diye Sen ona gitmek için bahane arıyorsun diyet yapamayacaksın bahaneyi bana bulma anlamına gelen şeyler yazmış birisin. Biz şuan sana bunları yazmıyoruz. 10 kat daha ağır davranıp sonrada yağmurdan nem kapıyorsun. Bu olmasın diye haftalardır sana bir tek alıntı yada , ifade bırakma yazmadım ki beni zan alıntında bırakabilecek bir şey bulup ortamı tekrar negatif etkileme diye ama malesef tek taraflı çaba yetersiz oluyor.

Ayrıca burası derleşme sayfası değil herkesin kilolu olduğu zayıflama sayfasında kimse kimseye kilolu bulamaz bu kadar mantıksız bir yorumada sanki ben demişim gibi beni etiketlemen hiç doğru değil.

Benim eleştirdiğim tek şey üslüpdü ve kaptanlık yapamadığınıda bu tarz agrasif ve motive etmek yerine demoralize edici ,negatif davranışlarda bulunduğun için söylediğimi zaten çok iyi biliyorsun.
Canım icimizdeki kırgınlıkları paylaşmak büyümesine engel olur tabi ki dertleşme ihtiyacımız olabilir. Benim yazdığım cümlelere istinaden yazmak zorunda kaldı. Seni hedef gösterdiğini falan düşünme. Toparlayıcı cümleler beklerim senden. Birimizin canı sikildiysa hepimize etki ediyor. :KK60:

Takımlar tablosuna yaş ve boy ekleyeceğim eksik olanlar bildirim yaparsa sevinirim. Baştan sona tekrar okumam lazım mesajları :KK14:
Gözümden kaçanlar olabilir.
Yaş 29 boy 170
Efenin_Annesi Efenin_Annesi listede yok. Unutmuşsunuz
Eksikliği mi hissetmen ve sorman çok ince bir davranış akrepcim cok saol😘 Bana ayrılan süre bu kadarmış cnm bu kadarmış kendime güvenim ve motivasyonum

60' LAR LİGİ
KİLO70'LER LİGİKİLO
@Jasminium8461.9 sibel_84 sibel_84 71.85
FitVenus FitVenus 61.9 blonde ambition blonde ambition 73.7
@Mucizemsn 62.7@Ozzybal74.25
@Nergis 35 63.9 Ellssa Ellssa 76.8
Beth18 Beth18 64.0@Hayalkuran78.1
@s i d e l y a 64.65 yazarhanim35 yazarhanim35 78.9
@menekse_kokusu65.0
TemelinSafinazi TemelinSafinazi 65.65
Aomine Daiki Aomine Daiki 68.35
Elhan Elhan 69.6

80'LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@gezegenfeza80.8 60kiloyum 60kiloyum 91.1
ZincirKirma ZincirKirma 81.2 Efenin_Annesi Efenin_Annesi 95.1
Mthn83 Mthn83 82.7
@Mehfam83.7
@Tutku4484.1

ALTIN LİGKİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
sara_28 sara_28 107.0@Chara-59.8
Aramızda bir Çıtır var :KK53:
Kaptanım ilk beni aldin ya 😅😄🤣 ben de ayağımı sürüyerek gelmişim galiba bir ara takımın tamamına yakınını alıp bereket patlaması yaşadık .😅

Senin görme biçimin benim kimliğim değildir.
Şimdi eski konuları döndürüp konuşmak stresli ve kırıcı bir hal alacağı için bunu elhan ablaya saygımdan dolayı yapmicam. Yine kendine göre yorumladın. İnan tartışma ya yada kendimi sana sürekli anlatmaya çalışacak kadar ne vaktim nede halim var sen beni nasıl bilmek istiyorsan öyle bil.

X