Popüler Konu LenaG ile MasterFit

@flziso
Ysmnondr
Kizlar bildirim yapmadınız. Sanırım bu hafta yarışmayacaksiniz. Seçmeler başlayacak bilgi verirseniz yarışma listesini ona göre kesinlestirecegim.
Ablam affet beni ya ben 3 gün gıremedım KK'ya sonrada bıldırım flan gelmeyınce hıc tamamen kapandı sandım az evvel bıldırım gelmiş sıbelden öyle anladım gırebılcegımi

Şu 1 hafta hazırlık bana iyi gelecek inşallah abla toparlayacagima inanıyorum. Aa abla aslında böyle hissetmeye sebep olacak şekilde yaklasmadim ama sana geçen haftalarda yaşanan olaylardan sonra ki süreçte bir takım problemlerden kaynaklı bunu hissetmiş olabilirsin. Sen benden büyük ve olgun birisin tabiki yanlış bir cümlem yada hatam olduğunda uyaracak hatta inceden lafını soyleceksin. İçinde olmak istemediğim durumlarda kendimi o olayın ortasında ve benim için önemli olan yada olmayan bir kimsenin beni demoralize edici bir kaç cümlesini görmem yada duymam sanırım beni etkisi altına alıp uzaklasmama sebep olan şeyler. Neyse taparlanacagim abla merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…