Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hocam bu gün 48 saatlik kalori eksiğini hızla tamamlama çalışması gibi gidiyor 😅
Ay sorma canım gerçekten kıtlıktan çıkmış gibiyim Bi de aralıklı aralıklı yiyorum çaktırmadan çok kötü haftaya da anneme gidicem çocuklarla 1 hafta oradayım kesin kilo alırım evdeki düzenim olmayınca acaba evdeki sebzeleri oraya mı götürsem diyorum doğrarken doğrarken yerim :KK70: :KK70:
Tatlım öncelikle içinde bulunduğun durumun farkındasın bundan kurtulmak da senin elinde. İlk sayfada davranış kurallarıni yazarken böyle hissedecek kişiler olduğunu düşünerek yazdım. 98 kilodaki kararlılık 60 kilodaki yarışmacida olmayabilir burada yanlış düşünüyorsun. Ben kaçamak yaptığım zaman önüme gelen menüdeki arızayı yazabilirim. Herkes kendi menüsünden sorumlu. Eleştiri kabul etmeyen biri varsa menü yazmasın. Bir sürü diyet sayfaları var orada çikolatalı , yağlı ballı , börekli menüleriyle mutlu mesut devam etsin. Kizmayiz gucenmeyiz bizim konseptimiz böyle. Menüler yazilip yorumlanacak . Kız kardeşler arasında bile zaman zaman anlaşmazlıklar çıkıyor ama aile birliği huzurla yaşamaya devam ettiriyor. Biz aileyiz tartışırız birbirimize kizariz ama yine aynı amaç ve hedefle yolumuza devam ederiz. Kimsenin kimseden ne yaşça, ne konumca, ne kiloca bir üstünlüğü yok. Sayfadaki isim değişikliğini yapmamın bir sebebi de kural koyabilmek , huzurun devamını saglayabilmekti. Onun dışında ben de sizler gibi bir yarismaciyim. Süreç içinde kırdığım insanlar oldu özür dilemesini de bildim. Ben insanım hata yapabilirim hiçbirimiz kusursuz, mükemmel değiliz. Sen sayfa için değerli bir insansın . Hossohbetine bayildigim birisin. Yanlış yaptığın zaman da ablalık vasfimla çekinmeden uyarabilmeliyim. Şu an sorsan çekiniyor musun desen evet çekiniyorum. 🥺 kırıp , incitmekten yanlış anlaşılmaktan birini tutup seni ikinci plana attığımı düşünmenden çekiniyorum. 🤐 Tüm bunlara rağmen saçının bir teline zarar gelsin istemem. Çünkü seviyorum seni. Herkes duysun bilsin . İçinde biriktirdiğin olumsuz her duyguyu resetle öyle bak bize. Göreceksin her şey daha sevimli görünecek. 🥰😘
Çok güzel yazmissin
Midem tam olarak böyle halay cekiyo :KK70: :KK70:

Bu liste son hali

Eklentiler

• IMG_20231110_214642.jpg
    IMG_20231110_214642.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 25
X