Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öyle mi :olamaz: Ay kaç defa baktım açlıktan bence böyle yanlış gördüm :KK70:

Abovvvv baya az yemişsin canim

Allaha şükür bugün daha iyiydi canım. Zaten yarında okula gidecekler tatil Allaha şükür anneannelerine gidicez inşallah orada biraz olsun daha iyiye gider

Benceolur ya. Elhan Elhan Ne dersin?

Neden öyle oldu ya aslında iyiydin sen. İnşallah eksi gelirsin canım.

Valla tabaklarin ne kadar sağlıklı gozukuyor bunlar dışında hicbirsey yemiyor musun gerçekten hiç kaçamak olmuyor mu?:KK53:

Kim bu kisi?

Çok güzel bir güzelleme :KK70: benden gencmisisn abla birde sen yurtdusinda mi yaşıyorsun?

Hocam bu bulgur sevdası nedir? Acaba çok dillendirdigimiz için mi vücut istiyor? Gerçekten bu kadar çok mu seviyorsunuz? Siz diyince benim de canım istiyor özellikle kısır :KK70:

Super:KK73:

Geçmiş olsun abla :KK36:
Bulgur kırmızı çizgimiz kaptanım :63:
Güneydoğulu olduğum için genlerimde var bu sevgi ☺️ Delicesine yiyemedigim için hasret çekiyorum. :KK61:

1699593674730.png

Özlüyoruz sevgiyle anıyoruz ATAM sen rahat uyu bizler buradayız En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE

Öyle mi :olamaz: Ay kaç defa baktım açlıktan bence böyle yanlış gördüm :KK70:

Abovvvv baya az yemişsin canim

Allaha şükür bugün daha iyiydi canım. Zaten yarında okula gidecekler tatil Allaha şükür anneannelerine gidicez inşallah orada biraz olsun daha iyiye gider

Benceolur ya. Elhan Elhan Ne dersin?

Neden öyle oldu ya aslında iyiydin sen. İnşallah eksi gelirsin canım.

Valla tabaklarin ne kadar sağlıklı gozukuyor bunlar dışında hicbirsey yemiyor musun gerçekten hiç kaçamak olmuyor mu?:KK53:

Kim bu kisi?

Çok güzel bir güzelleme :KK70: benden gencmisisn abla birde sen yurtdusinda mi yaşıyorsun?

Hocam bu bulgur sevdası nedir? Acaba çok dillendirdigimiz için mi vücut istiyor? Gerçekten bu kadar çok mu seviyorsunuz? Siz diyince benim de canım istiyor özellikle kısır :KK70:

Super:KK73:

Geçmiş olsun abla :KK36:
Çok nadir çocuklara yaptığım yemeklerin tadına bakıyorum ucundan en büyük kaçamağım o 🥰

Aynen doktorda söyledi vücudu hor kullanırsan bile kemiklerle alakalı dedi,yada ne kadar dikkat edersen et genede bişiler oluyormuş genetik olmasıylada alakalı tabi.
Sıkıntılarından tez zamanda kurtulmani dilerim ekürim. :KK60:İnsallah ihtiyacın olan çok iyi bir doktora ve zamana kavuşursun. :dua::KK200::dua:

X