Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne yağı kızźz
Spor aletlerine sürülüyor bebitom nette satılıyor . Kimisi bir süre sonra gacır gucur ses çıkarıyor falan ya onlar yağlamadıklarından oluyor işte. Benim spor odam var evde kaç yıldır kullanıyorum ordan biliyorum. Koşu bandı, kondisyon bisikleti, birde tam takım plates seti var ( top,lastik vs.) Bir de çeşitli ağırlıklarda dambıl setim . Bunlar oldumu zaten kadınlar için bu aletler yeterli.

Ayyy evett çok ses ediyormuş genelde bende diyorum komşusu iyi herhalde dedimm
Yalnızzz varya bilmediğin 5 vakit namazz diyecemm onu da biliyosundurr senn maşaallahh sende yohhh yoohhh

Umarimm birgün bilmediğin birşey çıkartırırımm ortayaa amiinnn
Kız bilmediğim olmaz mı ama ben çok aşırı ilgi alanı olan biriyim . İlgi alanlarmda genelde eğitimlerinide aldm ve o alanlarda burda en çok konusu geçenler olduğu için öyle göründü

Plates eğitmenliği sertifikam var
Latin dans eğitmenliği sertifikam var

Estetik ve güzellik üzerinede direktör olduğum için ve çok geniş çaplı hizmetteyiz kuzum Komple diş kliniğimiz var yani hem diş hekimleri ,hem diş cerrahı olarak + Beyin cerrahımız var+ Estetik cerrahları+medikal doktorlarımız vs. Bu Cerrahların yaptığı ameliyatlarla ilgili kendilerinden 2 yıl eğitim adım ve hala hafta 1cerrah toplantımız oluyor . Onun için de tıbbı bilgiler mecburum zaten bilmek zorundaym

Ünivrte olarakta Felsefe + pskiloji okudum için ve boşandıktam sonra ki sevgilim de Psikiyatri doktoru olduğu için onun sunumlarını falan benle hep konusurdu zaten ilgi alanım olduğu için ordada biraz bolca bilgilenmiş oldum canm

Diğer konulara tabi ki bende hakim değilim.

Aaa evettt öyle oyle gelişiyorsun zaten ne guzelde mesleğin var ne iyi birşey

Aaa evettt öyle oyle gelişiyorsun zaten ne guzelde mesleğin var ne iyi birşey
Sağol canım her seyi organize etmek durumu biraz stresli ama bir okadar da zevkli bir iş . Hastaların ön muayenelerini ben alıyorum ameliyat fiyatlarını ve yapılması gereken süreçleri belirliyorum ve öncesi ,sonrası takip yapıyorum ondan sağlik konusunda bir doktora yakın bilgim olmazsa olmaz tabi insanların sağlığı söz konusu.

Kızzz blonde 10 parmağında 10 marifet valla maşallah sana

3 Kasım menüsü
Sabah
1 yumurta tereygda,2 siyah zeytin,3 dilim peynir çörekotlu , 2 cay kaşığı tahin pekmez, 1 çatal bal 3 dilim ekmek(pogaca vardi yemedim )
Ara
yarım avuc kadar kücük üzüm
Öğle
1 kase tavuklu mantarlı kremalı çorba
Ara
1 kupa rezene kimyon çayı(emziren anne)
Akşam
5 yk bulgur pilavı,5 yk kıymali taze fasulye, 1 kase yogurt,3 dlim ekmk
son
3 yk puding

2 lt
spor yapıcam insa yavas yavas baslayacagım
Elhan

Kızzz blonde 10 parmağında 10 marifet valla maşallah sana
Bir de Kıymetim bilinse
Yok anam bu her şeyi biliyor valla bulmamız imkansız gibi bir şey
Baştan söyliyeyim o zman iç dekorasyon da var ve gayrimnkül ve yatırım uzmanlığı üzerinede 200 saatlik detaylı bir eğitim aldm. M.E.B Onaylı sertifikam var ondada ve arkasından iş adamlarının seminerlerine yatırım üzere çok katıldım ve onları tamamlayıp eski mülkleri alıp onlara dekore edip tekrar satışa sunarak güzel ticari işler yaptm evli olduğumda süreçte . Sonra Estetik sektörüne atılıp burası ve ameliyatlar yoğunlaşana kadar çift iş yaptım . Bir koca kolay boşanmıyor O sektörle ilgili bir şey olursa bunuda mı biliysn demeyin sonra bu son galiba
Canımmm gitmiyorum bi yere, sadece küçük bir mola diyelim
❤❤❤❤

Yav blonde sen resmen dahi olmuşsun haaa kendini baya geliştirmişsin kızım belki unuttukların vardır iyi düşün daha neler hakkında bilgin var gurubun bilim kadını

Yav blonde sen resmen dahi olmuşsun haaa kendini baya geliştirmişsin kızım belki unuttukların vardır iyi düşün daha neler hakkında bilgin var gurubun bilim kadını
Adamı boşayıp tek çocuk yetiştiricem çok donanımlı olmalıyım diye çıktığım yolda iş nerelere gelmiş bende yazdıkça şaşırdım işte o ismim ordan geliyor . Kendi ayaklarımın üzerinde durma hırsı ve bunun için savaşma hırsı vardı bende. İyi bunun için uzayada çıkmaya gerek yoktu yoksa onuda yapacaktım. her başarılı kadının arkasında onu haketmemiş bir odun vardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…