Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kahvaltı

2 yumurta sarısı, 1 avuç ceviz
Küflü, ipli peynir
Salatalık, Paprika

Akşam

Patlıcanlı, kıymalı lazanya
Üstüne yoğurt ve kaşar koydum
1 domates
( @Efenin_Annesi, çok lezzetliydi, kıyması çok olmuş, az olsa daha iyi olurdu)
Normal bir porsiyonun iki katını yedim, çünkü bitirmeliydim, çünkü yarın düğüne gideceğim, çünkü benden başka kimse yemezdi, çünkü kıymayı çıkaralı iki gün olmuştu)
Ne çok sebebim varmış

1,5 lt su
3 kupa kahve
1 kupa apaform

Elhan Elhan , @yazarhanim35
Afiyet olsun canım 😘 Harika bir öğün. :KK9:

İyi geceler 🌙

03.11.23

Sabah 8.30
2 rafadan yumurta
Salatalık biber maydanoz
5 zeytin
1 dl tam buğday

Öğle 12.00
1 dl tam buğday
2 kaşık yoğurt

Akşam 18.45
6 yk nohutlu pırasa
1 dl tam buğday
Haşlanmış brokoli
2 kalık yoğurt

Su 3 L
2 bardak bitki çayı
Elhan Elhan
Beth18 Beth18
IMG_3593.jpeg

Onlar pek iyi değilmiş canım arastirmistim ani bi dengesizlikte de güvenirliği yokmus ve pek ozellikleride yok adım sayar yaktığın kalori gbi
Canım yağıda hemen sipariş verseydin. Haftada 1 falan yağlayınca zemin hep ilk günki gibi kalır. Yoksa bir süre sonra bantta gıcırdama,kayma vs. Bazı hafif sorunlar olabiliyor. Ben çok düzenli yağlıyorum . Bandı elinle hafif kaldırıp sıkacaksın videoları falan açar izlersin kuzu aklıma gelmişken söyliyim dedim 😘

Canım yağıda hemen sipariş verseydin. Haftada 1 falan yağlayınca zemin hep ilk günki gibi kalır. Yoksa bir süre sonra bantta gıcırdama,kayma vs. Bazı hafif sorunlar olabiliyor. Ben çok düzenli yağlıyorum . Bandı elinle hafif kaldırıp sıkacaksın videoları falan açar izlersin kuzu aklıma gelmiş söyliyim dedim 😘
Boşver kız gıcırdasın rahatsız olsun gıcıklansın bana yollasın ne akıl veriyon :sinirli: :sinirli::KK70:

Kopya en sevdigim🤪

😚ağaya serbest

🤩🤩❤️

Ooo maşallah Akrep hanım ataktasın vallahi

O çok masum kaldi🫣🤪

Kız sus karşı takım öyle sansin🤣🤣

Maşallah ablam yiyedin 1 tüm yufka bulmuşsun ne güzel kokusu geldi burnuma mis gibi🤩 afiyet olsun

🤣🤣🤣 tamam yarin hepimiz yicegiz 🤪🤪🤪

Afiyet bal olsun baklavasız o tatlı krizini cozemezdim normalde şimdi muza fıstık ezmesi bal ve cevizli idare ediyoruz ama bisey diyimmi baklava halt etmiş çok lezzetli oluyor ya dene bunuda

Patlicannn himmm...
Güzel fikir bak abla dur bu haftada patlıcanlı yapalim🤩 teşekkür ediyorum fikrin icin😚

İyi geceler cnm😚
Öyle yapayım ya iyi fikir aslında :) daha az kalori almış olurum 🤗 teşekkür ederim

Boşver kız gıcırdasın rahatsız olsun gıcıklansın bana yollasın ne akıl veriyon :sinirli: :sinirli::KK70:
Yine dayanamadım napiyim kıyamıyorum sonra birşey olur keşke söyleeseydim derim üzülürüm diye 🤣
Şimdi Jou Jou da gelip yine her şeyi sen mi biliyorsun diye beni haşlar yine merak etme :KK70:

Kendini fazla zorlama da abla düğüne de gidecekmişsin
Düğünler çok uzun sürüyor canım yaa
Yarın zaten benim için zor bir gün olacak, en azından yemekle uğraşmam
Saatlerce bacakları aşağı salla 😖
5 te evden çıksam
Takıdan sonra kalkarım o da 22:30 eder en erken

X