Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eminecim geçen cuma kaçamağı, bir de pazartesi arkadaş buluşması beni hedeften uzaklaştırdı. :cry: Senin de aile gezmen vardı değil mi 😅 Sağlam adımlarla yürümeye devam edelim kuzum. Bu hafta kilomu koruyabilirsem koruyacağım çok yoruldum. Görünmeyen 1700 gr la savaştım. 😭😭Destek cümlelerin çok iyi geldi sağ olasın kankişim. :KK60:
Bekle beni hocam sağlam adımlarla sana doğru geliyorum :KK70: :KK70:

Beynini yanlış kodlama..
Ben de 2.seviyeden çok büyük rakamlar bekliyorum. Her seviye yenilenmek ve yeni bir bedene sahip olmak.
1 kez karaciğer temizliğine kadar gittim
En az kiloyu 2. Seviyede verdim
2 kezde sonlandıramadan bıraktım, yine en az 2. Seviyede gitti, duraklama da o dönem oluyor. Benim için sorun deyil, az gitsin, öz gitsin.
Çeşitlendirilmiş, belkide hızlı gider bilemiyorum şimdiden, yaşayıp göreceğiz 🥰

Tebrikler güzel kaptanım. Seninle yarışmak güzeldi. Teşekkür ediyorum her şey için.
Asıl seninle yarışmak çok keyifliydi kaptanım tebrik ederimmm🤩🤩🤩
Tebrikler kaptanım 🥰
❤️😙❤️saol kuzum
Tebrikler güzel annem. :KK60: :KK9:
Saol ablam❤️
Ben hala aynı kilodayımm 65 🤣🤣🤣
🧿 hamileyim diyip 66 da olabilirdin korumanda bir başarı elcomm maşallah
Aman bugün büyük gümbürtüler oldu
Daim olsun bütün arkadaşlara 🤲🏼
Evet abla maşallah daim olsun
Maşallahın var kaptanım tebrik ediyorum efsanesin sen 🥳😍🤩😘😘
Saol hayalim yaa çok mutlu oluyorum inan nerdenn nereyee -13kg 2.5 ayda maşallah ocağa kadar 25 e tamamlarım inşallah 🤩🧿

Alintilarimi bir inceleyim . Eksik bildirimlerimiz yoktur inşallah.
Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar olsun canlar❤️
Elhan Elhan ablam beni bu hafta dahil et. Grubu uzaktan izlemek gaz veriyor. Bak bende yapardım diyorum. Bu hafta mens dönemiydi. Öncesi sırası derken benim için sarsıcı ve yıkıcı oldu açıkçası. Neyse bu hafta 70 li rakamları göreceğim. Kim benimle 🤩

Günaydın kızlar

Elhan Elhan @Akrrep

Cuma 90.3
Bugün 91
Fark +0.7

Eki Görüntüle 3328630

Başlangıç : 89,00
Geçen hafta :80,5
Bu hafta :77,3
Fark:-3.200

Eki Görüntüle 3328632

Geçen cuma 64.3
Bugün. 64.1
Fark eksi.200
Elhan Elhan @Akrrep Eki Görüntüle 3328634

Günaydın güzel hanımlar 🥰 ilk cuma paylaşımımı yapayım bende. Pazartesi başlamıştım malum 😊
Pazartesi 64.65
Bugün 63.45
Fark = -1.2 Kg

Cuma:73.40
Bugün: 72.45
Fark:-950 gram
Elhan Elhan @Akrrep

Günaydınlar hadi alalım sonuclari 😀
Cuma :82.40
Pazartesi : 82.05
Cuma :81.35
-1kilo 💃
Elhan Elhan
Efenin_Annesi Efenin_Annesi

Ben malesef artı ile geldim
O kadar diyet ve aç kalma sonucu malesef eksi gelemedim neyse sağlık olsun geçen haftasonu yediklerimi hala verememisim demek ki ama çok üzgünüm:KK43: hurmaya verdiğim paraya üzüldüm:KK43:

Geçen hafta cuma: 65.9
Bu hafta cuma: 66.3
Fark: +400 gram

Elhan Elhan @Akrrep

Günaydın kızlar 🌸

Geçen hafta: 62,75
Bugün: 63
Fark: +250 gr
Yüzde: -0,40

@Akrrep Elhan Elhan kaptanlarım size karşı çok mahcubum sizin güveniniz boşa çıkarmış gibi hissediyorum ama inanın hiç motivasyonumu sağlayamadım ne yazık ki, bir de bugün yarın regl olmam da gerekiyor 🥺

Eki Görüntüle 3328662

Elhan Elhan canım kaptanım sana karşı ayrıca mahcubum o kadar aradan sonra sorgusuz sualsiz kabul ettin beni ama ben seni yarı yolda bırakmış gibi hissediyorum kendimi

Ama inan çok tatsız tuzsuz bir zaman dilimi yaşıyorum motivasyonum çok yerinde değildi zaten, bir de burada ufak tefek yaşanan tatsızlıklar da beni çok etkiledi sanıyorum ruh halim sıkıntılı olduğu için daha fazlasını bünyem kaldırmadı 🥺

Affına sığınarak devam edemeyeceğimi tekrar söylemek istiyorum, hakkınızı helal edin

Hepinize bol kilo vermeler diliyorum ❤️🌸

Günaydınnn🌸🌸🌸
Geçen Cuma 66.2
Bu Cuma 65.9
Fark -300gr
Elhan Elhan

Gecen hafta: 69,35
Bu hafta : 68,55
Fark : -0,8
Yüzde: %1,15

Elhan Elhan canımmm :KK51:

Elhan Elhan geçen cuma sanırım 83.85ti emin değilim
Fark +250

Günaydııın :KK54: masterfitte olmak istiyorum Elhan Elhan bişiler yedim ama tartılıyım mı :oops:

Geçen Cumartesi : 74,55 kg
Bu Cuma : 74,75 kg
Fark : + 200 gram

Elhan Elhan

Eki Görüntüle 3328761

Merhaba herkese hayırlı cumalar 🌷
Bu hafta çok zorlu geçti benim için. Hafta sonu şehir dışına çıkmam gerekti. Döndükten sonra çok rahatsızlandım hastanede yattım şuan evimdeyim daha iyi olacağım inşallah. İnternet paketin bitti haberdar edemedim.
Bu süreçte sıfır hareket çok az su ve beslenmeme de çok dikkat edemedim. Malesef sonuç kötü oldu Efenin_Annesi Efenin_Annesi kaptanım ve takım arkadaşlarım çok üzgünüm özür diliyorum sizden
Eki Görüntüle 3328767
Geçen hafta 65.00
Bu hafta 66.75
Fark +1.75
Elhan Elhan
Masterfite devam etmek istiyorum ablacım

Geçen cuma 77.50
Bugün 76.80
-700
Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi

Eki Görüntüle 3328792
Geçen hafta 82.000
Bugün 81.100
Fark -900 gr

Elhan Elhan , @Akrrep, ZincirKirma ZincirKirma

Eki Görüntüle 3328791

Başlangıç 86,7

Geçen Cuma 78,5
Bu Cuma 77,2
Fark 1,3

Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi

GITTIM GELDIM 95.1 KG CIKTIM GEC ATARIM BIRAZ BEKLEYIM DEDIM 94.9 KG GOREMEZ MIYIM DIYE 🤪🤪🤣🤣 HAFTAYA KISMETMIS SANIRIM NEYSE GELELIM FARKIMIZA
GECEN CUMA 96.7 KG
BUGUN 95.1 KG
FARK -1.6 KG saygılar efenimmmn😙😙😙❤️✌️✌️ Elhan Elhan @Jou @Akrrep

Eki Görüntüle 3328800
Tekrar tekrar tebrikler. :KK9:
Artı olan arkadaşlarimizin kendilerine uygun bir plan yaparak bu durumu duzeltecegine inanıyorum. :KK60:

Geçmiş olsun sidelya 🥺
Teşekkür ederim hayalcim ❣️
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼
İnşaAllah daha iyisindir
Teşekkür ederim feza ablam. Elhamdülillah biraz daha iyiyim. Biraz harekete geçtim çocukları okula bıraktım sabah az da olsa yürüyüşle döndüm düzenime☺️
Sidoşum çok geçmiş olsun. Şehir dışında olduğunu biliyordum ama hastalandığından haberimiz olmadı. Acil şifalar dilerim. Kilo hiç sorun değil bunun için lütfen üzülme. İyileşince devam edersin.. :KK60: Sağlığın bizim önceliğimiz. :dua:
Çok teşekkür ederim kaptanım. 🫶

💚Herkese merhabalarrr💚
Elhan ablacım aramıza katılabilirsin deyince kendimi azcık tanıtayım kilomu paylaşayım dedim.🌸. Eskiden burda güzel sporlar guzel kilolar verdim..🙃
2 cocuk annesi (bazen inanamasamda😍)33 yaşında emziren bir anneyim.🤱 2 aylık bir bebegim var. Aranıza katılma amacım ekmek varken poğaça yememek 🙃🙃 evde çoğu zaman tekim kızım okulda esim iste ve bebeğimden dolayı birseyler hazırlamak cok zor oluyor.. hizlica paketli bir gıda tüketiyorum cok acıkınca çaresiz kalinca onun yerine hemen peynir ekmek yerim burda olsam..☺️☺️☺️ bu direnci veriyor bana burası🌺. insa kilo verme sürecinde size eşlik edebilirim.. 🌷
bugun kilommmmmm Elhan Elhan
83.7
Bismillah niyet ettim 68 olmaya 😅😅😅😅😅😅😅 IMG_20231103_091806.jpg

Teşekkür ederim gezegenim sen nasilsin 🥰

Hosgeldin canim iyiyim sen nasılsın 🥰

Geçmiş olsun canim 💐

Teşekkür ederim 🥰🥰

Teşekkür ederim gelmeye çalışıyorum 🥰🥰

Hosbuldum ablacım bende sizleri özledim 🥰
Sagol kaptanım iyiyim yeni düzenim var bir bebegim oldu biraz zorluklar tatlı sevincler oyle geciyor gunler 😅 dügün tarihi falan belli mi yoksa yeni mi hersey 😍❤️ cok heyecanlıı

💚Herkese merhabalarrr💚
Elhan ablacım aramıza katılabilirsin deyince kendimi azcık tanıtayım kilomu paylaşayım dedim.🌸. Eskiden burda güzel sporlar guzel kilolar verdim..🙃
2 cocuk annesi (bazen inanamasamda😍)33 yaşında emziren bir anneyim.🤱 2 aylık bir bebegim var. Aranıza katılma amacım ekmek varken poğaça yememek 🙃🙃 evde çoğu zaman tekim kızım okulda esim iste ve bebeğimden dolayı birseyler hazırlamak cok zor oluyor.. hizlica paketli bir gıda tüketiyorum cok acıkınca çaresiz kalinca onun yerine hemen peynir ekmek yerim burda olsam..☺️☺️☺️ bu direnci veriyor bana burası🌺. insa kilo verme sürecinde size eşlik edebilirim.. 🌷
bugun kilommmmmm Elhan Elhan
83.7
Bismillah niyet ettim 68 olmaya 😅😅😅😅😅😅😅Eki Görüntüle 3328816
Merhaba hoş geldin 🤗

X