Popüler Konu LenaG ile MasterFit

20231103_105720.jpg

Başlangıç 86,7

Geçen Cuma 78,5
Bu Cuma 77,2
Fark 1,3

Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi

Merhaba herkese hayırlı cumalar 🌷
Bu hafta çok zorlu geçti benim için. Hafta sonu şehir dışına çıkmam gerekti. Döndükten sonra çok rahatsızlandım hastanede yattım şuan evimdeyim daha iyi olacağım inşallah. İnternet paketin bitti haberdar edemedim.
Bu süreçte sıfır hareket çok az su ve beslenmeme de çok dikkat edemedim. Malesef sonuç kötü oldu Efenin_Annesi Efenin_Annesi kaptanım ve takım arkadaşlarım çok üzgünüm özür diliyorum sizden
Eki Görüntüle 3328767
Geçen hafta 65.00
Bu hafta 66.75
Fark +1.75
Elhan Elhan
Masterfite devam etmek istiyorum ablacım
Sidoşum çok geçmiş olsun. Şehir dışında olduğunu biliyordum ama hastalandığından haberimiz olmadı. Acil şifalar dilerim. Kilo hiç sorun değil bunun için lütfen üzülme. İyileşince devam edersin.. :KK60: Sağlığın bizim önceliğimiz. :dua:

Güzel casminim :KK61:sana kavuşmanın tadına varamamisken tekrar gitmenin hüznü çöktü. Allah yaralarını iyileştirsin tekrar gel yanımıza inşallah :KK200::dua:
amin canımın içi, Allah dermansız dert vermesin hiç birimize :dua:

Yaaaa o kadar tatlısın, o kadar içtensin ki :KK61: ayaklarım gidemiyor, ayrılamıyorum senden de buradan da cidden, içim acıdı yaaa :KK61:

o zaman kabul ederseniz, şimdilik sohbet için kalayım sizinle olayım, kendimi toplayıp gerçekten kendimi iyi hissettiğimde kabul ederseniz takımlara gireyim.

amin canımın içi, Allah dermansız dert vermesin hiç birimize :dua:

Yaaaa o kadar tatlısın, o kadar içtensin ki :KK61: ayaklarım gidemiyor, ayrılamıyorum senden de buradan da cidden, içim acıdı yaaa :KK61:

o zaman kabul ederseniz, şimdilik sohbet için kalayım sizinle olayım, kendimi toplayıp gerçekten kendimi iyi hissettiğimde kabul ederseniz takımlara gireyim.
Ayyyy yerim ben seni :halay::halay::halay:
Bu daha sağlıklı olur inan ki. Bize anlatacağın kadarıyla da dertlerini sıkıntılarını seve seve paylaşırız. Bilmeden de dua ederiz. Sözcüklerin gücüne inanıyorum içten gelerek yazılan her söz yüreğe şifa. Kabul etmek ne demek dükkan hepimizin. :KK74:Motivasyonun da kaybolmaz iyice depolarsin :KK73:

Evet halledicem inşallah canim sabah yediğimi çekecektim ama tel kapalıydı bundan sonra çekmeye caliscam
Tamam cnm olsun düzene oturursan yani yada bu resim paylaşmayı görev edinirsen kacamaksiz ve sağlık öğünler hazırlamak keyif verecek sana ve meyvesinide goreceksin🤩
Merhaba herkese hayırlı cumalar 🌷
Bu hafta çok zorlu geçti benim için. Hafta sonu şehir dışına çıkmam gerekti. Döndükten sonra çok rahatsızlandım hastanede yattım şuan evimdeyim daha iyi olacağım inşallah. İnternet paketin bitti haberdar edemedim.
Bu süreçte sıfır hareket çok az su ve beslenmeme de çok dikkat edemedim. Malesef sonuç kötü oldu Efenin_Annesi Efenin_Annesi kaptanım ve takım arkadaşlarım çok üzgünüm özür diliyorum sizden
Eki Görüntüle 3328767
Geçen hafta 65.00
Bu hafta 66.75
Fark +1.75
Elhan Elhan
Masterfite devam etmek istiyorum ablacım
🫣🤭🧿 masallhin varrr vallaa neyse halledilir cnm
Geçen cuma 77.50
Bugün 76.80
-700
Bravoooo aşkommmmm🤩🤩🤩🥰🥰🥰🧿🧿🧿
Eki Görüntüle 3328791

Başlangıç 86,7

Geçen Cuma 78,5
Bu Cuma 77,2
Fark 1,3

Uleeennn senin varyaaa ne fenasın demedjn demedin bombeyi saldın ortaya 😙😙😙🧿🧿🧿

Tebrikler cancagazim Biz senle aynı yoldan gidiyoruz cokk çaba az gram 🥰🥰😍ama saglam adımlarla ilerliyoruz az veriyoruz kalıcı veriyoruz💃💃❤️
Eminecim geçen cuma kaçamağı, bir de pazartesi arkadaş buluşması beni hedeften uzaklaştırdı. :cry: Senin de aile gezmen vardı değil mi 😅 Sağlam adımlarla yürümeye devam edelim kuzum. Bu hafta kilomu koruyabilirsem koruyacağım çok yoruldum. Görünmeyen 1700 gr la savaştım. 😭😭Destek cümlelerin çok iyi geldi sağ olasın kankişim. :KK60:

X