Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben seninleyim hosgeldin canım sensiz buralar issiz sessiz 😁
Hadi yarışalım bu hafta 7li rakamar or ama 80.0 a var mısın
Spora başladın mı nasıl gidiyor
Canım daha hiçbir şey yapmadım. Bugün yumurtami yedim işe geldim. 2 hafta izinliyim. Evdeyim. Büyük bir degisim ile döneyim işe 🤩
En azından kendim için birşeyler yapayım ❤️

20231103_100047.jpg
selamlar 😊 Elhan Elhan

😚😚❤️

🧿🧿

Dert etme halledersin Beth bu haftayı sıkı tutacaksın tamam mı takipe edicem menulerini gorselli olsun🥰

Oyyy kızlarım kızlarımmm kurbanndir size canım maşallah maşallah 🧿🧿🧿🧿
Evet halledicem inşallah canim sabah yediğimi çekecektim ama tel kapalıydı bundan sonra çekmeye caliscam

Günaydın kızlar 🌸

Geçen hafta: 62,75
Bugün: 63
Fark: +250 gr
Yüzde: -0,40

@Akrrep Elhan Elhan kaptanlarım size karşı çok mahcubum sizin güveniniz boşa çıkarmış gibi hissediyorum ama inanın hiç motivasyonumu sağlayamadım ne yazık ki, bir de bugün yarın regl olmam da gerekiyor 🥺

Eki Görüntüle 3328662

Elhan Elhan canım kaptanım sana karşı ayrıca mahcubum o kadar aradan sonra sorgusuz sualsiz kabul ettin beni ama ben seni yarı yolda bırakmış gibi hissediyorum kendimi

Ama inan çok tatsız tuzsuz bir zaman dilimi yaşıyorum motivasyonum çok yerinde değildi zaten, bir de burada ufak tefek yaşanan tatsızlıklar da beni çok etkiledi sanıyorum ruh halim sıkıntılı olduğu için daha fazlasını bünyem kaldırmadı 🥺

Affına sığınarak devam edemeyeceğimi tekrar söylemek istiyorum, hakkınızı helal edin

Hepinize bol kilo vermeler diliyorum ❤️🌸
Olur mu canımın içi asıl ben sana uygun ortam sunamadigim için mahcubum. Biz toparlandık sen de topatlanirsin umarım. Yerinde olsam her şeye rağmen pes etmem devam ederim ama kararlarının arkasındayım. Bu günleri atlatacaksin hepsi gececek. Dualarımız seninle. Kapımız her zaman sana acik. Sen çok tatlı iyi niyetli harika bir insansın ihtiyacın olan ne varsa kolaylıkla sana ulaşsın. Kilo verilir ruh dünyan iyileşsin yeter ki. :dua::KK200::dua:

:KK60:Olur mu canımın içi asıl ben sana uygun ortam sunamadigim için mahcubum. Biz toparlandık sen de topatlanirsin umarım. Yerinde olsam her şeye rağmen pes etmem devam ederim ama kararlarının arkasındayım. Bu günleri atlatacaksin hepsi gececek. Dualarımız seninle. Kapımız her zaman sana acik. Sen çok tatlı iyi niyetli harika bir insansın ihtiyacın olan ne varsa kolaylıkla sana ulaşsın. Kilo verilir ruh dünyan iyileşsin yeter ki. :dua::KK200::dua:
Estağfurullah cancağızım ne demek seninle ne ilgisi var, ve hatta buradaki kimseyle de ilgisi yok esasında. ben böyle şeyleri fazla içselleştiriyorum ne yazık ki ve gözümde büyütüyorum :KK43:

yazmaya yüzüm olmasa da tüm hafta takip ettim sizi maşallah eski enerjinize kavuştunuz, inşallah daim olsun :nazar: :KK200:

teşekkür ederim güzel dileklerin, güzel sözlerin için, pozitif kraliçem benim :KK60: :KK200:

X